Piotr Rubik
AKPA
Newsy

Piotr Rubik zamierza otworzyć szkołę muzyczną

Piotr chce stworzyć w swojej szkole sekcję orkiestry symfonicznej. Czyżby miał zamiar zmienić niedługo swój dotychczasowy zespół?

Szukanie odpowiedniego lokalu, wykwalifikowanych nauczycieli i układanie programu zajęć – to ostatnio główne zajęcia Piotra Rubika (43). Muzyk postanowił bowiem otworzyć własną szkołę muzyczną, w której oprócz dzieci będą się też mogli uczyć dorośli.

– W muzyce nie liczy się wiek, ale pasja – mówi „Party” Piotr Rubik. Termin otwarcia szkoły nie jest jeszcze ustalony, ale już wiadomo, że kompozytor chce stworzyć w niej specjalne sekcje: orkiestrę symfoniczną i zespół solistów.

Piotr Rubik zapewnia też, że zadba o przyszłość swoich podopiecznych. – Uczniowie tej szkoły będą występować na specjalnych koncertach sygnowanych moim nazwiskiem. Dzięki temu będą mogli szlifować swoje umiejętności i... zdobyć rozgłos – zachęca kompozytor.

(WK) 

AKPA
Newsy
Piotr Rubik otworzy szkołę muzyczną
Będą się tam kształcić dzieci i dorośli

Jak donosi najnowszy numer "Party", Piotr Rubik zamierza otworzyć własną szkołę muzyczną. Kiedy to nastąpi? Termin nie jest jeszcze znany . Na razie muzyk ma przed sobą bardzo dużo pracy, gdyż musi znaleźć odpowiednie miejsce i zebrać wykwalifikowaną kadrę pedagogów. A to może trochę potrwać! Wiadomo jednak, że Rubik w swojej placówce ma zamiar stworzyć specjalne sekcje muzyczne, w których będą kształcić się jego podopieczni. Ale to nie wszystko! - Uczniowie tej szkoły będą występować na specjalnych koncertach sygnowanych moim nazwiskiem. Dzięki temu będą mogli szlifować swoje umiejętności i... zdobyć rozgłos - mówi "Party" kompozytor. Naszym zdaniem to świetny pomysł!  

Agata Paskudzka, Piotr Rubik
ONS
Newsy
Agata i Piotr Rubikowie nie będą pracować razem
Wbrew plotkom kompozytor sam zajmuje się promocją płyty, a Agata opiekuje się córeczką

Czas, który Piotr Rubik (41) dał sobie na nacieszenie się Helenką, właśnie się kończy. Kompozytor pracuje nad promocją swojego nowego albumu „Santo Subito”, który od 2 października będzie w sprzedaży. Z tego powodu Piotr bierze udział w różnych programach telewizyjnych, m.in. dyrygował orkiestrą w pierwszym odcinku szóstej edycji „Jak Oni śpiewają”. Trwają też przygotowania do trasy koncertowej, którą Rubik planuje na styczeń 2010 roku. Jednak nie uczestniczy w nich jego żona. Kompozytor stanowczo dementuje pojawiające się w mediach informacje, że Agata (23) ma pełnić funkcję jego menedżera. – Nigdy ze mną nie współpracowała i w przyszłości również nie będzie – mówi „Party” Rubik. Para nie chce łączyć życia prywatnego z zawodowym. Na razie Agata cały czas poświęca wychowaniu córeczki, a o karierze dziennikarskiej (skończyła studia na tym kierunku) pomyśli, gdy mała trochę podrośnie. (ŁZA)

Newsy
Władca ludzkich serc
Piotr Rubik w ciągu kilku lat zmienił się z mało znanego prezentera w megagwiazdę. Już w lutym okaże się, czy swoją muzyką filmową podbije amerykański rynek.

Nie ma chyba artysty, który poznawszy smak wielkiego sukcesu we własnym kraju, nie chciałby spróbować swych sił za oceanem. „Fabryka snów”, magiczne Hollywood czeka na wielkie talenty. „Dostałem propozycję skomponowania muzyki do amerykańskich filmów. Ale rozmowy ciągle jeszcze trwają” – mówi Piotr Rubik w rozmowie z „Party”. Nie chce jeszcze zdradzać tytułów ani fabuły filmów. By nie zapeszyć. „Decyzja w tej sprawie miała być podjęta już na początku stycznia, ale termin został przesunięty na połowę lutego”. Wygląda na to, że to, co wielu artystom wydaje się niemożliwe do zrealizowania, on ma na wyciągnięcie ręki. Czy uda mu się doścignąć wielkiego polskiego kompozytora Jana Kaczmarka, który za muzykę do filmu „Marzyciel” zdobył Oscara? Na razie kompozytor skupiony jest na planowanych na wiosnę koncertach w Stanach Zjednoczonych. „6 kwietnia wystąpimy w Nowym Jorku, 11 i 12 kwietnia w Chicago” – opowiada muzyk. „Ustalamy jeszcze termin koncertu w Toronto”. Publiczność w Stanach będzie mogła posłuchać „Tryptyku Świętokrzyskiego”. Ten rok będzie dla Piotra wyjątkowy jeszcze z dwóch innych powodów. Po pierwsze, we wrześniu muzyk skończy 40 lat. Po drugie, już wkrótce zapewne poślubi swoją ukochaną, 22-letnią modelkę Agatę Paskudzką. Oboje nie wyobrażają sobie bycia razem bez ślubu kościelnego. Brylantowy pierścionek na dłoni Agaty wskazuje, że ten ważny moment zbliża się wielkimi krokami. Jak dotąd wszystkie szczegóły ceremonii owiane są tajemnicą, wiadomo tylko, że będzie to „wielka tajna uroczystość dla najbliższych”. Piotr zdradził też, że do ślubu… nie pojedzie na motorze – te szybkie maszyny to jego wielka pasja. To właśnie miłość Agata i Piotr...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner