Piotr Kraśko i Kinga Rusin
EastNews

Natalia Kukulska i Piotr Kraśko skomentowali wpadkę Kingi Rusin! Stanęli w jej obronie?

Piotr Kraśko i Kinga Rusin
EastNews

Kinga Rusin to jedna z najlepszych prezenterek w telewizji TVN, a jednak i jej zdarzają się wpadki! W sobotę dziennikarka pomyliła miejsce katastrofy, w której w 1980 roku zmarła Anna Jantar. I choć prowadzącą natychmiast poprawiła córka piosenkarki, Natalia Kukulska, to mały niesmak u widzów pozostał. Jak wpadkę skomentowali współprowadzący program Piotr Kraśko i sama Natalia? Przeczytajcie! 

Kraśko komentuje wpadkę Jantar

Natalia Kukulska w 39. rocznicę tragedii odwiedziła miejsce katastrofy samolotu, gdzie zmarła jej matka. O swoich przeżyciach opowiedziała w programie "Dzień Dobry TVN". Sobotnie wydanie prowadzili Kinga Rusin i Piotr Kraśko

– Pojechałaś po raz pierwszy od 39 lat na miejsce katastrofy do Lasu Kabackiego i powiedziałaś takie słowa: Czy jest sens wracać do dramatycznych szczegółów i otwierać ranę? Sensem jest jedynie ocalić od zapomnienia – zapytała Rusin.

Zobacz także: Wpadka Kingi Rusin w sobotnim "Dzień dobry TVN", pomyłkę sprostowała Natalia Kukulska

Kukulska od razu sprostowała dziennikarkę: 

- Nie do Lasu Kabackiego, tylko niedaleko Okęcia. To inne miejsce, inna katastrofa się tam wydarzyła – powiedziała piosenkarka. 

Kinga Rusin miała na myśli tragedię do której doszło w 1987 roku w wyniku której zginęły 183 osoby. Natomiast mama Natalii Kukulskiej w katastrofie lotniczej zginęła 7 lat wcześniej. Wracający z Nowego Jorku samolot z 87 osobami na pokładzie rozbił się tuż przed lotniskiem Okęcie.

Jak sytuację skomentował współprowadzący program?

(...) co do mojej telewizyjnej siostry, Kingi Rusin, każdemu z nas zdarza się pomylić, jej naprawdę wyjątkowo rzadko. Jest jedną z najlepiej przygotowanych do pracy osób jakie znam - napisał Piotr Kraśko na Instagramie.

Pod postem w mediach społecznościowych dziennikarza zawrzało. Co napisali fani?

- Sorry ale Kindze Rusin brak dystansu, a pomyłki zdarzają się jej notorycznie. Myślę że te popełniła zupełnie umyślnie. 

- Nie myli się tylko ten, kto nic nie robi..... peace

- A co Pan może innego napisać?Znacie się Państwo prywatnie i zawodowo... - pisali internauci.

Natalia Kukulska również odniosła się do wpadki Rusin. Piosenkarka uważa, że Kinga nie zaliczyła żadnej wpadki:

Kinga  zadała mi pytanie dotyczące miejsca katastrofy, w której zginęła moja mama, a które po wielu latach postanowiłam zobaczyć... powiedziała o Lesie Kabackim. Owszem, pomyliła miejsca. Wiele osób myli. Dziennikarze w ferworze dysponowania wieloma informacjami również mogą się pomylić. Sprostowałam dla porządku. Nie mam jej tego za złe. Kinga jest profesjonalistką i wrażliwym człowiekiem a wytykanie takiej, jak to nazywają media „wpadki” jest niepotrzebną zachętą do szerzenia hejtu w internecie. A z tym powinnismy walczyć. Serdeczności - napisała Kukulska. 

Co o tym sądzicie?

Kinga Rusin pomyliła miejsce katastrofy.

Kinga Rusin

 

Więcej na temat Kinga Rusin Piotr Kraśko
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09