Piotr Kraśko z żoną

Nareszcie dom z ogrodem! Karolina i Piotr Kraśkowie przeprowadzili się!

Piotr Kraśko z żoną

Czas na zmiany! Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko kupują dom z ogrodem, o którym marzyli od dawna. Do tej pory mieszkali w dwupoziomowym apartamencie w Warszawie, jednak gdy w styczniu ubiegłego roku na świat przyszło ich trzecie dziecko, córeczka Laura, doszli do wniosku, że nie ma już na co czekać. Jak donosi magazyn „Flesz" sprawy potoczyły się szybko: sprzedali mieszkanie i po miesiącu przeprowadzili się do willi.

Jest lepiej, niż myśleli! Nowy dom jest niedaleko centrum miasta. Dzieci mają stąd bliżej do szkoły, a Karolina do stajni, w której trzyma ukochanego konia Armstronga – mówi  we „Fleszu" znajomy pary.

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko dobrze czują się już w nowym miejscu, są w trakcie finalizowania umowy. Znaleźli swój raj na ziemi? Na pewno drugi, zaraz po Gałkowie na Mazurach. Tam, gdzie wychowała się Karolina Ferenstein-Krasko spędzali do tej pory prawie każdy weekend i wakacje. Teraz, dzięki nowemu domowi, trochę sielskiej atmosfery będą też mieć w Warszawie. Więcej o zmianach w życiu Kraśków czytaj w najnowszym magazynie „Flesz".

 

Piotr Kraśko i jego żona Karolina ostatnio bardzo dużo czasu spędzają wspólnie z dziećmi

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko z dziećmi na spacerze

 

Karolina i Piotr zachowują się ostatnio, jakby zakochali się w sobie... na nowo!

Karolina Ferenstein-Kraśko w czerwonej sukience

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17