Piotr Kijanka zaginął

Mijają już trzy tygodnie od zaginięcia 34-letniego Piotra Kijanki z Krakowa. Policja i prokuratura wciąż bada sprawę, a w sieci pojawiają się nowe informacje. Portal lovekrakow.pl informuje, że prokuratura bada sprawę jego zaginięcia pod kątem "nieumyślnego spowodowania śmierci”. 

 

Zobacz: Nowy trop w poszukiwaniach zaginionego Piotra Kijanki. Rzecznik policji: "Jest to dziwna sprawa"

 

A to oznacza, że 34-letni mężczyzna mógł zginąć przez przypadek, za co grozi od trzech do pięciu lat więzienia. Śledczy nie zdradzają jednak szczegółów w sprawie. Policja przyznaje zaś, że sprawa jest bardzo tajemnicza: 

Miał dobrą pracę, dziecko, drugie w drodze, życie się rozwijało. Nie miał żadnych porachunków. Jest to dziwna sprawa, jedna wielka niewiadoma - powiedział Sebastian Gleń, rzecznik krakowskiej policji.

 

Przypomnijmy - Kijanka zaginął 6 stycznia po wyjściu z restauracji, w której odbywały się urodziny jego ciężarnej żony. Nie wrócił do domu - od tamtego czasu szuka go policja, przyjaciele i rodzina. 

 

Rysopis Piotra Kijanki:

Zaginął 34-letni PIOTR KIJANKA

zam. Kraków, Dąbie

Zaginiony 6 stycznia br. około godz. 23:30 wyszedł z jednej z restauracji na Placu Nowym w Krakowie i do chwili obecnej nie powrócił do domu oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: 
Wzrost: ok. 170 cm
Waga: ok. 78 kg
Budowa ciała: szczupła
Oczy: ciemne
Włosy: proste, krótkie, brunet
Znaki szczególne: broda, blizna na prawym łokciu

W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w: koszulkę koloru różowego, brązowe spodnie, ciemnozieloną kurtkę (długą do pasa), jasnobrązowe buty sportowe marki „Timberland”.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z II Komisariatem Policji w Krakowie:
Tel. 12 61-57-222, 12 61-52-573 lub 997.

Za okazaną pomoc dziękujemy - czytamy na Facebooku. 

 

Zobacz: Nowe fakty w sprawie zaginionego Piotra Kijanki! Jego ciężarna żona: "Może ktoś go gdzieś napadł"

 

 

Piotr Kijanka zaginął

 

Zaginął Piotr Kijanka.

Więcej na temat Piotr Kijanka