Piotr Kaszubski uczy seksu Annę Bałon
ONS

Anna Bałon po zakończeniu drugiej edycji "Top Model" rokowała na niezłą modelkę. W programie zrzuciła sporo ze swojej wagi i mimo dość osobliwego zachowania i płaczu, miała dobre wyniki w pozyskiwaniu kontraktów czy wykonywaniu zadań. Teraz jednak jej kariera modelki to już przeszłość. Przypomnijmy: Bałon oszukuje widzów? Znalazła pomysł na szybkie odchudzanie

Ostatnio celebrytka dość znacznie schudła, zaczęła też promować prywatną uczelnię, na której miała studiować PR i marketing, wydawało się więc, że znalazła nowy sposób na swoją karierę, który pozwoli jej przetrwać w show-biznesie. Niestety, Bałon najwyraźniej nie potrafi unikać towarzystwa nieodpowiednich osób i po raz kolejny wystawiła i tak wątpliwą karierę na dużą próbę.

Zobacz: Tak otyła Bałon wygląda nago. Ma co zrzucić!

Do sieci trafiło właśnie nagranie z Piotrem Kaszubskim, samozwańczym milionerem i celebrytą klasy Z. Operatorem kamery jest Ania Bałon, a zadowolony Kaszubski wypowiadając jej imię symuluje przed kamerą... seks. Z nią? Ciężko powiedzieć. Jedyne co możemy usłyszeć to niezbyt elokwentne komentarze operatorki.

Zresztą, zobaczcie sami. Widzieliście coś bardziej żenującego?

Otyła Anna Bałon w swoim programie o odchudzaniu:

Więcej na temat Anna Bałon