Piotr K.

Piotr K. zatrzymany przez policję! Jak wpadł najmłodszy polski milioner?

Piotr K.

Piotr K., najmłodszy polski milioner zatrzymany przez policję. Wpadł w wigilię na terenie Austrii. Władze poszukiwały Piotra K. już od ponad roku za oszustwa, jakich miał się dopuścić. Najmłodszy polski milioner przedstawiał się jako właściciel kliniki medycyny estetycznej, a swój majątek zaczął wypracowywać już w wieku 13 lat. Niestety, według organów ścigania, nie wszystkie jego działania były zgodne z prawem w związku z czym rozpoczęły się jego poszukiwania.

 

Piotr K. zatrzymany przez policję w Austrii

Po tym jak w telewizji pojawiły się reportaże zarzucające Piotrowi K. łąmanie prawa, sam zainteresowany postanowił wytłumaczyć się z tego Polakom. Na swoim profilu na Facebooku nagrywał filmiki, w których przepraszał. Tłumaczył, że się pogubił i nie miał złych intencji.

Piotr K. miał też konflikt z Iloną Felicjańską, która miała być twarzą jego kliniki medycyny estetycznej. Niestety "najmłodszy polski milioner" nie chciał się z nią rozliczać (miały to być różnego rodzaju zabiegi), a w mediach opowiadał, że nie było to możliwe, ponieważ gwiazda przychodziła pod wpływem alkoholu. Po rozprawie sądowej udowodniono, że informacje, które Piotr K. rozpowszechniał o Ilonie Felicjańskiej nie były prawdziwe.

Aktualnie policja stawia mu zarzut popłenienia oszustwa i przestępstw z prawa farmaceutycznego (reklamowanie bez uprawnień produktów leczniczych i przechowywanie oraz wprowadzanie do obrotu produktu leczniczego bez pozwolenia), a także ustawy o kosmetykach (wprowadzenie na rynek wbrew ustawowym zakazom).

Za takie przestępstwa grozi Piotrowi K. do 8 lat więzienia.

 

Zobacz: Prezydent Andrzej Duda ułaskawi Piotra K? Najmłodszy milioner napisał do niego list!

Więcej na temat Piotr K.
Przeładuj

"Hotel Paradise": Tak Klaudia El Dursi przygotowywała się do nowej roli. Jak jej poszło?

zobacz 00:45