Piotr K.

Piotr K. zatrzymany przez policję! Jak wpadł najmłodszy polski milioner?

Piotr K.

Piotr K., najmłodszy polski milioner zatrzymany przez policję. Wpadł w wigilię na terenie Austrii. Władze poszukiwały Piotra K. już od ponad roku za oszustwa, jakich miał się dopuścić. Najmłodszy polski milioner przedstawiał się jako właściciel kliniki medycyny estetycznej, a swój majątek zaczął wypracowywać już w wieku 13 lat. Niestety, według organów ścigania, nie wszystkie jego działania były zgodne z prawem w związku z czym rozpoczęły się jego poszukiwania.

 

Piotr K. zatrzymany przez policję w Austrii

Po tym jak w telewizji pojawiły się reportaże zarzucające Piotrowi K. łąmanie prawa, sam zainteresowany postanowił wytłumaczyć się z tego Polakom. Na swoim profilu na Facebooku nagrywał filmiki, w których przepraszał. Tłumaczył, że się pogubił i nie miał złych intencji.

Piotr K. miał też konflikt z Iloną Felicjańską, która miała być twarzą jego kliniki medycyny estetycznej. Niestety "najmłodszy polski milioner" nie chciał się z nią rozliczać (miały to być różnego rodzaju zabiegi), a w mediach opowiadał, że nie było to możliwe, ponieważ gwiazda przychodziła pod wpływem alkoholu. Po rozprawie sądowej udowodniono, że informacje, które Piotr K. rozpowszechniał o Ilonie Felicjańskiej nie były prawdziwe.

Aktualnie policja stawia mu zarzut popłenienia oszustwa i przestępstw z prawa farmaceutycznego (reklamowanie bez uprawnień produktów leczniczych i przechowywanie oraz wprowadzanie do obrotu produktu leczniczego bez pozwolenia), a także ustawy o kosmetykach (wprowadzenie na rynek wbrew ustawowym zakazom).

Za takie przestępstwa grozi Piotrowi K. do 8 lat więzienia.

 

Zobacz: Prezydent Andrzej Duda ułaskawi Piotra K? Najmłodszy milioner napisał do niego list!

Więcej na temat Piotr K.
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01