Piotr Gąsowski w szpitalu

Piotr Gąsowski w szpitalu! Pokazał zdjęcie: "Nadzieja jest matką głupich"

Piotr Gąsowski w szpitalu

Piotr Gąsowski jest w szpitalu! Znany i lubiany aktor pokazał zdjęcie ze złamaną nogą. Gwiazdor doznał poważnej kontuzji podczas turnieju Gentelman's Cup w Hotelu Narvil w Serocku. Na początku myślał, że to nic wielkiego. Niestety, ból był tak ogromny, że aktor trafił do szpitala. Tam przeszedł operację ścięgna Achillesa. Teraz czuje się znacznie lepiej:

Kontuzja, której się dorobiłem podczas aktorskiego turnieju Gentelman's Cup w Hotelu Narvil w Serocku, okazała się dużo poważniejsza, niż na początku zakładałem...
Podczas meczu pólfinałowego usłyszałem trzask, potem poczułem ból w prawej nodze, potem była adrenalina, emocje, okłady z lodu i... nadzieja, że to nic wielkiego... Nadzieja jest matką głupich, jak się okazało! Potem przyszła ciężka noc, w czasie której nie mogłem usnąć, a nazajutrz trafiłem ponownie do mojej ukochanej kliniki Magnus w Łodzi. Przedwczoraj miałem operację ścięgna Achillesa, które miało czelność rozerwać się całkowicie i na strzępy! - pisze Piotr Gąsowski.

Gwiazdor "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie traci jednak humoru:

Mam 13 szwów, pełną opiekę i... dużo wolnego czasu! O moim stopniowym powrocie, będę komunikował również stopniowo ;-D Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Trzymamy kciuki za powrót do zdrowia!

 

Zobacz: Gąsowski raz na zawsze uciął plotki na temat kryzysu w związku: Żyjemy jak włoska rodzina

 

Piotr Gąsowski w szpitalu!

Piotr Gąsowski w szpitalu. Wypadek Piotra Gąsowksiego

 

Piotr Gąsowski czuje się już lepiej! Na zdjęciu z Moniką Olejnik. 

Monika Olejnik i Piotr Gąsowski na ulicach Warszawy

Więcej na temat Piotr Gąsowski
Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33