Piotr Gąsowski w szpitalu
Newsy

Piotr Gąsowski w szpitalu! Pokazał zdjęcie: "Nadzieja jest matką głupich"

Piotr Gąsowski w szpitalu! Pokazał zdjęcie: "Nadzieja jest matką głupich"

Piotr Gąsowski jest w szpitalu! Znany i lubiany aktor pokazał zdjęcie ze złamaną nogą. Gwiazdor doznał poważnej kontuzji podczas turnieju Gentelman's Cup w Hotelu Narvil w Serocku. Na początku myślał, że to nic wielkiego. Niestety, ból był tak ogromny, że aktor trafił do szpitala. Tam przeszedł operację ścięgna Achillesa. Teraz czuje się znacznie lepiej:

Kontuzja, której się dorobiłem podczas aktorskiego turnieju Gentelman's Cup w Hotelu Narvil w Serocku, okazała się dużo poważniejsza, niż na początku zakładałem...
Podczas meczu pólfinałowego usłyszałem trzask, potem poczułem ból w prawej nodze, potem była adrenalina, emocje, okłady z lodu i... nadzieja, że to nic wielkiego... Nadzieja jest matką głupich, jak się okazało! Potem przyszła ciężka noc, w czasie której nie mogłem usnąć, a nazajutrz trafiłem ponownie do mojej ukochanej kliniki Magnus w Łodzi. Przedwczoraj miałem operację ścięgna Achillesa, które miało czelność rozerwać się całkowicie i na strzępy! - pisze Piotr Gąsowski.

Gwiazdor "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie traci jednak humoru:

Mam 13 szwów, pełną opiekę i... dużo wolnego czasu! O moim stopniowym powrocie, będę komunikował również stopniowo ;-D Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Trzymamy kciuki za powrót do zdrowia!

 

Zobacz: Gąsowski raz na zawsze uciął plotki na temat kryzysu w związku: Żyjemy jak włoska rodzina

 

Piotr Gąsowski w szpitalu!

Piotr Gąsowski w szpitalu. Wypadek Piotra Gąsowksiego

 

Piotr Gąsowski czuje się już lepiej! Na zdjęciu z Moniką Olejnik. 

Monika Olejnik i Piotr Gąsowski na ulicach Warszawy

Majka Jeżowska z książką
Newsy
Gwiazdy na premierze książki Piotra Gąsowskiego! Kto pojawił się na czerwonym dywanie? ZDJĘCIA
Gwiazdy na premierze książki Piotra Gąsowskiego! Kto pojawił się na czerwonym dywanie? ZDJĘCIA
Piotr Gąsowski żegna Piotra Machalicę
EastNews
Newsy
Piotr Gąsowski żegna Piotra Machalicę: "Nie przyjmuję tego do wiadomości" 
Wstrząsający wpis Piotra Gąsowskiego o śmierci Piotra Machalicy.

Nie żyje Piotr Machalica. Wielki aktor odszedł w wieku 65 lat. Ostatnie dni spędził w szpitalu, gdzie został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Nieoficjalnie mówi się, że Machalica zmarł w wyniku koronawirusa. Artystę żegnają gwiazdy i najbliżsi przyjaciele. Wśród nich jest Piotr Gąsowski, którego wpis rozdziera serce.  Piotr Gąsowski żegna Piotra Machalicę Piotr Gąsowski był bliskim kolegą Piotra Machalicy. Niedawno miał okazję widzieć się z aktorem i rozmawiać z nim. Nocna wiadomość o jego śmierci wstrząsnęła nim dogłębnie: Jest noc... przed chwilą przyszła straszliwa wiadomość , niepozwalająca oddychać... niepozwalająca się pozbierać ... Piotrusiu...przecież dopiero co widzieliśmy się, rozmawialiśmy, umawialiśmy się na spotkanie... Piotrusiu Kochany ... nie mogę już nawet pisać ... nie mogę zasnąć , nic nie mogę ... mogę tylko płakać i wyć ... i wyję...Piotrusiu... dopiero przed chwilą odszedłeś ... a ja już tęsknię ... wszyscy już tęsknimy ... i płaczemy... i nie rozumiemy... tak inaczej , tak pusto będzie teraz bez Ciebie...Jak to wszystko ogarnąć , mój Przyjacielu... Nasz Przyjacielu ... Dobry , Wrażliwy Człowieku , Wspaniały Artysto , Cudowny, Życzliwy Kolego... Nasz Piotrusiu Kochany... Ku.wa mać! Nie przyjmuję tego do wiadomości, rozumiesz?!!! Nie przyjmuję... ale muszę ... i rozpaczam ... za wcześnie zebrało Ci się ten wieczny sen ... Dużo za wcześnie... Śpij spokojnie Nasz Piotruniu... Będziemy o Tobie zawsze pamiętać ....Zawsze! Żegnaj... Piotr Machalica przyjaźnił się z Piotrem Gąsowskim. To nie jest łatwy rok dla Piotra Gąsowskiego, który w 2020 pożegnał również Andrzeja Strzeleckiego oraz bliskiego przyjaciela, Pawła Królikowskiego. Piotr Machalica miał 65 lat.   

Paweł Królikowski o swoim stanie zdrowia
ONS
Newsy
Paweł Królikowski o swoim zdrowiu: „Gdyby nie lekarze i cud, pewnie byśmy już nie rozmawiali”
Aktor „Rancza” trafił do szpitala

Kilka tygodni temu w mediach pojawiły się niepokojące informacje na temat zdrowia Pawła Królikowskiego . Aktor trafił wówczas do szpitala, o czym poinformował na Facebooku Piotr Gąsowski . Ze względu na problemy zdrowotne Królikowskiego odwołano spektakle z jego udziałem, a tabloidy zastanawiały się, czy wystąpi w kolejnej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" oraz w serialu "Ranczo" . Sam aktor już kilka dni później bagatelizował sytuację tłumacząc, że nic mu nie jest. Zobacz: Paweł Królikowski po raz pierwszy o swoim stanie zdrowia. Jak się czuje aktor? Paweł Królikowski dopiero teraz przyznaje, jak poważny był stan jego zdrowia . W rozmowie z tygodnikiem "Na żywo" mąż Małgorzaty Ostrowskiej przyznał, że zawdzięcza lekarzom życie. Gdyby nie lekarze i cud to byłoby bardzo źle, pewnie byśmy już nie rozmawiali . Na szczęście jestem już wyleczony. Gdy wychodziłem do domu, usłyszałem: "Proszę iść do domu, cieszyć się życiem i wracać do pracy ". Jak zapewnia sam aktor, już wkrótce zobaczymy go w show Polsatu TTBZ. Pod koniec sierpnia rozpocznie również prace nad kolejnym sezonem wielkiego hitu TVP "Ranczo". Zobacz: Chotecka o ostatnim sezonie "Rancza": Ciężko będzie się rozstać

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner