Piotr Adamczyk
EastNews

Po sekretnym ślubie Piotr Adamczyk zostanie ojcem?

Piotr Adamczyk
EastNews

Wielkie zmiany w życiu Piotra Adamczyka. Kilka tygodni temu aktor ożenił się, a teraz - jak donosi jeden z dzienników - planuje założyć rodzinę! 47-latek ponoć marzy o tym, by zostać ojcem. Czy niebawem to się stanie? Przeczytajcie, co więcej wiemy! 

Piotr Adamczyk długo nie mógł znaleźć miłości. Aktor spotykał się m.in. z Kate Rozz, Agnieszką Wagner czy z Weroniką Rosati. Ale żadna z partnerek nie zawróciła Piotrowi w głowie tak, jak Karolina. Przypomnijmy, w czerwcu tego roku 47-latek wziął sekretny ślub z młodszą o 19 lat modelką i aktorką, Karoliną Szymczak.

Para nie pochwaliła się pięknymi zdjęciami z uroczystości w sieci, zakochanych zdradziły jednak fotografie z obrączkami na palcach. Piotr stroni od obnoszenia się ze swoją miłością. Czy unikanie ścianek i wspólnych wywiadów z żoną zapewni mu długi i szczęśliwy związek? Oczywiście, trzymamy kciuki!

Zobacz także: Piotr Adamczyk już po ślubie? Zdradziła go... obrączka! Kim jest jego wybranka, Karolina?

Adamczyk zostanie ojcem?

Jak informuje "Super Express", Piotr chciałby z ukochaną założyć rodzinę. 47-latek dojrzał już do roli ojca. Czy jego ukochana urodzi mu niedługo dziecko? 

– Piotr w ostatnim czasie nie mówi o niczym innym jak o tym, że chciałby już zostać ojcem. Z zazdrością patrzy na kolegów z branży, którzy mają gromadkę dzieci – ujawnił dziennikowi przyjaciel aktora.

Adamczyk w jednym z wywiadów podkreślał, że zdaje sobie sprawę, że nie będzie młodym ojcem. Ale warto przypomnieć, że nie tylko on zdecydował się na późne ojcostwo. Ostatnio m.in. w wieku 59 lat tatą został Krzysztof Jabłoński, mąż Izabeli Janachowskiej, a rok temu w wieku 68 lat Markowi Kondratowi urodziła się córka! 

 Nie będę już młodym ojcem, zdaję sobie z tego sprawę. Ale czy to jest coś, z czego trzeba się tłumaczyć? - powiedział Piotr w marcu.

Czekamy na oficjalne potwierdzenie tych informacji! Póki co ciążowego brzuszka u Karoliny nie widać, ale może już za kilka miesięcy sytuacja zmieni się.

Piotr związał się z młodszą o 19 lat Karoliną 

Piotr Adamczyk i Karolina
Instagram

Adamczyk chce już zostać ojcem

Piotr Adamczyk
EastNews

 

Więcej na temat Piotr Adamczyk
Przeładuj

Ida Nowakowska już wybrała imię dla synka? Będzie tradycyjne! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

zobacz 02:08