Piotr Adamczyk pobił fotografa
ONS
Newsy

Adamczyk pobił fotografa? Jest oficjalne oświadczenie: Paparazzo ignorował wielokrotne prośby o opuszczenie posesji

Jaka jest wersja z jego strony?

Wczoraj w mediach pojawiły się sensacyjne informacje - Piotr Adamczyk miał pobić fotografa, który śledził go i Weronikę Rosati. Zdarzenie miało miejsce wczoraj po południu. Komenda stołeczna policji potwierdziła wersję poszkodowanego. Przypomnijmy: Szok! Adamczyk wdał się w bójkę z paparazzo! Aktor nie chce komentować zajścia

Kiedy emocje trochę opadły, głos w sprawie zabrała managerka, Sylwia Diakowska, która podesłała komunikat portalowi dziennik.pl. Wersja jest oczywiście jedna - zajście miało miejsce, ale nie doszło do żadnej przemocy fizycznej:

Prawdą jest, iż grupa paparazzi śledziła aktora i jego partnerkę, a jeden z nich wjechał na teren prywatny. Paparazzo ignorował wielokrotne prośby o opuszczenie posesji, oraz zaprzestanie fotografowania. Podczas próby uniemożliwienia sfotografowania poruszającej się o kulach partnerki aktora, doszło do uszkodzenia szyby w samochodzie. W związku z powielaniem nieprawdziwych informacji na temat wczorajszego wydarzenia, jakoby doszło do pobicia z utratą przytomności, w imieniu aktora Piotra Adamczyka, dementuję powyższe informacje. W opisanej przez media sytuacji nie doszło do użycia przemocy i naruszenia cielesności wobec paparazzo. - mówi

Co o tym myślicie?

Zobacz: Piotr Adamczyk nosi Weronikę Rosati na rękachAdamczyk i Rosati na meczu:

Piotr Adamczyk pobił paparazzo
ONS
Newsy
Szok! Adamczyk wdał się w bójkę z paparazzo! Aktor nie chce komentować zajścia
Do zdarzenia doszło wczoraj po południu

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk to niezwykle tajemnicza para. Zakochani nie opowiadają o swoim życiu prywatnym i rzadko pokazują się razem publicznie. Wyjątkiem była gala Złotych Globów, a aktorka pochwaliła się ich wspólnym zdjęciem na Instagramie. Zobacz:  Rosati była z Adamczykiem na Złotych Globach. Pokazała zdjęcie z czerwonego dywanu Zakochani strzegą swojego życia i nie dopuszczają do siebie mediów ani fotoreporterów. Wczoraj doszło do przykrego incydentu w Warszawie pomiędzy Adamczykiem, a jednym z paparazzo. Fotograf chciał zrobić zdjęcie gwiazdorowi i jego partnerce, ale emocje aktora wzięły górę. Nie mógł on pozwolić na przekroczenie pewnych granic prywatności, dlatego zareagował dość agresywnie. Fotoreporter opisał wydarzenie świadkowi: Adamczyk najpierw zaczął wykrzykiwać obelgi, później szarpać klamkę. Gdy nie mógł otworzyć drzwi, wybił szybę. Chciał zabrać aparat. Wsunął się do pasa do auta, lecz nie udało mu się przechwycić sprzętu – czytamy na fakt.pl Agnieszka Hamelusz z komendy stołecznej potwierdza, że doszło do takiego zajścia, nie nie zdradza jednak żadnych nazwisk: Między mężczyznami doszło do szarpaniny, w wyniku której doszło do uszkodzenia auta. Będziemy przesłuchiwać obu uczestników zajścia. Na razie policja nie jest w stanie potwierdzić żadnego z przypuszczeń, co do okoliczności zdarzenia. Wszystko wskazuje na to, że obaj mężczyźni złożą doniesienia do prokuratury na siebie nawzajem - mówi w rozmowie z Super Expressem   Piotr Adamczyk nie chciał komentować całego zajścia: Nie komentuję tego wydarzenia - powiedział aktor reporterowi TVN Warszawa   Zobacz:  Adamczyk i Rosati wezmą ślub? Weronika pochwaliła się suknią ślubną     Weronika i Piotr po raz pierwszy razem publicznie:

Piotr Adamczyk Weronika Rosati
ons, afeos
Newsy
Piotr Adamczyk płaci Weronice Rosati... 5000 złotych miesięcznie! Za co?
Piotr Adamczyk płaci Weronice Rosati... 5000 złotych miesięcznie! Za co?

Tydzień temu  Weronika Rosati wystąpiła do prokuratury z wnioskiem o ściganie sprawcy wypadku samochodowego, w którym brała udział trzy lata temu . Samochód prowadził jej były partner, Piotr Adamczyk . Weronika Rosati wyjaśniła, że wniosek o ukaranie aktora, z którym rozstała się ponad rok temu, "był koniecznością" i złożyła go tylko i wyłącznie po to, żeby dostać odszkodowanie od ubezpieczyciela , ponieważ brakuje jej pieniędzy na kosztowne leczenie uszkodzonej w wypadku nogi. Jest to o tyle ciekawe, że Piotr Adamczyk pokrywa koszty leczenia aktorki... Jak czytamy w magazynie SHOW, po rozstaniu aktorów doszło do podpisania ugody między nimi. Piotr Adamczyk zobowiązać się miał do wpłacania na konto Weroniki Rosati 5000 złotych miesięcznie na pokrycie kosztów rehabilitacji oraz wszystkich innych ewentualnych kosztów leczenia.  "Sugestia, iż Pan Piotr Adamczyk pozostawił Panią Weronikę Rosati bez pomocy finansowej, nie poczuwając się do obowiązku pokrycia kosztów leczenia jest nieprawdziwa, pokrył on koszty wszystkich operacji, leczenia oraz rehabilitacji zarówno tych wykonywanych za granicą, jak i w Polsce. Kwota ta stanowi ponad 300 000 złotych. Ponadto wciąż uiszcza kwotę 5000 złotych miesięcznie na pokrycie kosztów rehabilitacji Pani Weroniki Rosati", napisał do redakcji SHOW prawnik aktora, mecenas Paweł Granicki.  Ugoda między aktorami obowiązuje do grudnia 2017 roku. Podobno kwota 5 000 złotych miesięcznie została ustalona po konsultacjach z Robertem Śmigielkim, ortopedą i aktualnym partnerem Weroniki Rosati.     Weronika Rosati aktualnie przebywa w USA. 21 sierpnia bawiła sie na kocercie Adele w Los Angeles.   Weronika Rosati cytuje Platona - "Bądź dobry, ponieważ każdy, kogo spotykasz, toczy jakąś ciężką walkę". Czy to jej komentarz do afery z Piotrem Adamczykiem? 

Kuba Wojewódzki o bójce Piotra Adamczyka
ONS
Newsy
Wojewódzki kpi z bójki Adamczyka: Blisko jest od słowa Adamczyk do Adamek
Dziennikarz nie odpuszcza

Niedawno w mediach głośno było o bójce Piotra Adamczyka z paparazzo, który naruszył prywatność gwiazdora i jego ukochanej, Weroniki Rosati. Aktor długo nie chciał komentować sprawy, ale w końcu głos zabrała jego menadżerka. Zobacz:  Adamczyk pobił fotografa? Jest oficjalne oświadczenie: Paparazzo ignorował wielokrotne prośby o opuszczenie posesji Sprawa była szeroko komentowana przez osoby z branży. Obok tego zdarzania nie mógł przejść także obojętnie Kuba Wojewódzki , który w swoim felietonie w "Polityce" skupił się na całej aferze. Showman zakpił z aktora i jego porywczości odwołując się między innymi do ról, jakie zagrał. Porównał go nawet do znanego boksera, Krzysztofa Adamka: Oto bohater minionego tygodnia. Piotr Adamczyk, broniąc swojej dziewczyny oraz swojej prywatności, którą gwarantuje mu konstytucja, spuścił łomot dwóm tak zwanym paparazzi. Uosobienie suchot Chopina i stateczności Karola Wojtyły udowodniło, jak blisko jest od słowa Adamczyk do słowa Adamek. Czy Piotr Adamczyk słusznie postąpił? Zobacz:  Anna Bałon odpowiada Wojewódzkiemu na złośliwości odnośnie wagi     Wojewódzki na konferencji TVN:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner