Piotr Adamczyk chodzi o kulach

Adamczyk chodzi o kulach. Tak wspiera go na co dzień Rosati

Piotr Adamczyk chodzi o kulach

Weronika Rosati lwią część swojego czasu spędza za granicą, głównie w Los Angeles, gdzie walczy na castingach o kolejne role w amerykańskich produkcjach. Ostatnio spędziła też kilka dni w Kanadzie podczas Festiwalu Filmowego w Toronto. Weronika błyszczała tam obok światowych gwiazd kina. Przypomnijmy: Rosati odsłoniła nogi na dużym festiwalu filmowym. Błyszczała obok światowych gwiazd

Aktorka szybko jednak wróciła do Polski, gdzie czekał już na nią Piotr Adamczyk. Gwiazdor doznał bowiem bolesnej kontuzji w trakcie wyczerpującego treningu triathlonowego. Uraz okazał się na tyle poważny, że Piotr przez kilka tygodni będzie miał nogę unieruchomioną w gipsie. Jak donosi "Party", aktor może liczyć na wsparcie ukochanej, która doskonale się nim zajmuje. Weronika sama niedawno cierpiała z powodu kontuzji stopy, więc doskonale wie, co przeżywa obecnie jej partner.
 

Nie jest to pierwszy uraz Piotra, teraz jest w bardziej komfortowej sytuacji, bo ma obok siebie ukochaną kobietę. Weronika jest czuła i doskonale się nim zajmuje! - zapewniają "Party" znajomi pary.


Pozostaje nam tylko pogratulować Piotrowi tak idealnej partnerki.

Zobacz: Rosati wyżaliła się na koleżankę celebrytkę. Sprawiła jej sporo przykrości

Weronika Rosati na Festiwalu Filmowym w Toronto:

Więcej na temat Weronika Rosati Piotr Adamczyk
Przeładuj

Czy Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na karmienie piersią? Wiemy!

zobacz 01:23