Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
AKPA
Newsy

Piotr Adamczyk i Kate Rozz wyjeżdżają z Polski

Był ślub, pora na podróż poślubną

Ślub Piotra Adamczyka i Kate Rozz wywołał ogromne zaskoczenie w świecie show-biznesu. Para zaledwie po kilku miesiącach znajomości powiedziała sobie TAK na warszawskich Bielanach (zobacz : Piotr Adamczyk już PO ŚLUBIE!). Uroczystość była owiana wielką tajemnicą a wśród gości znaleźli się jedynie najbliżsi aktora i jego ukochanej. Niestety, ze względu na obowiązki, świeżo upieczone małżeństwo musiało odłożyć swój wymarzony miesiąc miodowy. Aż do teraz!

Magazyn "Party"poinformował właśnie, że Kate Rozz i Piotr Adamczyk znaleźli wreszcie czas na wspólny wyjazd w podróż poślubną. Okazuje się, że para celebrytów wybierają się na dziesięć na Malediwy.

- Wolny czas poświęcą na nurkowanie i ćwiczenie jogi- czytamy w magazynie.

Zaraz po powrocie z podróży poślubnej małżonkowie zamieszkają w nowym apartamencie w centrum Warszawy. Wszystko wskazuje więc na to, że doniesienia o rzekomym kryzysie w związku Piotra Adamczyka okazały się nieprawdziwe.

Więcej informacji o gwiazdach znajdziecie w najnowszym wydaniu magazynu "Party". Już w kioskach!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
AKPA
Newsy
Kate Rozz zrobi film dla Piotra Adamczyka
Aktor zagra w nim główną rolę

Zaledwie kilka miesięcy temu Piotr Adamczyk , ku zaskoczeniu wszystkich stanął na ślubnym kobiercu z Kate Rozz. Wszyscy wówczas zastanawiali się kim jest żona aktora, który do tej pory uznawany był za wiecznego kawalera. Dzisiaj wiemy już, że Kate Rozz. czyli Katarzyna Gwizdała interesuje się nie tylko modą ale i aktorstwem. Co więcej, żona Piotra Adamczyka już wkrótce wyprodukuje własny film, w którym zobaczymy samego Adamczyka. Jak donosi magazyn "Party" Polski Instytut Sztuki Filmowej był od wielkim wrażeniem scenariusza filmu, jaki przedstawiła Kate Rozz. Okazuje się, że PISF dofinansuje produkcję celebrytki, która sama ostatecznie zrezygnowała z występów przed kamerą. - Kate zastanawiała się, czy zagrać w tym filmie, ale zdecydowała, że tym razem stanie po drugiej stronie kamery- zdradziła znajoma Kate Rozz. Wygląda więc na to, że Kate Rozz i Piotr Adamczyk tworzą udany związek nie tylko w życiu prywatnym ale i zawodowym.Wybierzecie się do kina na film autorstwa Kate Rozz?

AKPA
Newsy
Adamczyk i Rozz zagrają we własnym filmie
Czy to będzie udany duet?

Jeszcze kilka miesięcy temu mało kto wiedział kim jest Kate Rozz , jednak po tym, jak na oficjalnej imprezie pojawiła się u boku Piotra Adamczyka w mediach zawrzało. Wszyscy chcieli wiedzieć, kim jest nowa ukochana aktora. Okazało się, że Kate Rozz to Katarzyna Gwizdała, Polka na co dzień mieszkająca w Paryżu. Rozz i Adamczyk bardzo szybko stanęli na ślubnym kobiercu, a cała uroczystość była przygotowywana w wielkiej tajemnicy. Dopiero po kilku dniach od ślubu w magazynie "Viva!" pojawiła się piękna sesja świeżo upieczonych małżonków, którzy opowiedzieli jak wyglądał ich wymarzony dzień. Okazuje się, że para planuje również spotkać się na gruncie zawodowym. Jak donosi magazyn "Flesz" Adamczyk i Rozz prawdopodobnie już wkrótce rozpoczną produkcję wspólnego filmu o sportowcach! - Piotr jest fanem piłki nożnej i ambasadorem triatlonu. Marzył, aby kiedyś zrobić film o sportowcach. A Kate o tym doskonale wie i chętnie mu pomoże - zdradził znajomy pary. Chcielibyście zobaczyć Adamczyka i Rozz we wspólnym filmie? kb

AKPA
Newsy
Piotr Adamczyk już PO ŚLUBIE!
Znamy szczegóły uroczystości

A jednak! Chociaż media rozpisywały się, że wcześniejsze plotki o ślubie Piotra Adamczyka , były nieprawdziwe, to okazuje się, że aktor rzeczywiscie powiedział "TAK" swojej partnerce. Jak donosi magazyn "Flesz"  na uroczystość, która odbyła się na warszawskich Bielanach, zostali zaproszeni jedynie najbliżsi młodej pary. Według informacji magazynu Kate Rozz miała na sobie suknie z koronki, którą specjalnie dla niej zaprojektował Maciej Zień. Projektant już od wielu lat przyjaźni się z ukochaną Piotra Adamczyka. - Wyglądała obłędnie, jak modelka i księżniczka w jednym- zrdadza informator dwutygodnika. Projektant pojawił się na ślubie w roli świadka. Okazuje się, że w uroczystości wzięła również udział Joanna Przetakiewicz. Młoda para zrezygnowała z wielkiego wesela i zaprosiła swoich gości na plebanię, gdzie na stołach pojawiły się typowe polskie dania. Byly toasty i chwile wzruszenia.Kate Rozz i Piotr Adamczyk ze względu na pracę muszę odłożyć plany dotyczące podróży poślubnej. Gratulujemy Młodej Parze!    Więcej o ślubie Kate Rozz i Piotra Adamczyka w magazynie "Flesz". Już w kioskach! kb

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner