Idealne piosenki na pierwszy taniec podczas wesela

 

Wybór idealnej piosenki na pierwszy taniec podczas wesela to jedna z najważniejszych kwestii przy jego organizacji. Jest to szczególnie ważny i wzruszający moment na każdym ślubie, pary młode poważnie więc podchodzą do wyboru utworu, który zawsze będzie im się kojarzył z tym pięknym wydarzeniem. Wśród najpopularniejszych królują oczywiście piosenki o miłości, piosenki popowe, a przede wszystkim ballady. Trendy się jednak zmieniają. Warto iść za duchem czasu i wybrać utwór, który nie jest oklepany, a idealnie nadaje się na pierwszy taniec. Przygotowaliśmy dla Was aż 10 propozycji - hitów z ostatnich kilku lat, które sprawdzą się doskonale! 

 

Wybierz swój ulubiony!

 

Zobacz: Syn Zenka Martyniuka ożenił się z córką milionerów! Czym zajmują się jej rodzice?

 

 

 

Rihanna - Love On The Brain

 

Opowieść o silnej, wielkiej, namiętnej miłości, która potrafi palić od środka: Skarbie, kochaj mnie Tak, tylko mnie kochaj, Tylko mnie kochaj, Jedyne co musisz zrobić, to kochać mnie, tak - śpiewa zachrypniętym głosem Rihanna w balladzie, która została odsłuchana w sieci prawie 180 mln razy...

 

Ed Sheeran - Perfect

 

Perfekcyjna piosenka Eda Sheerana o perfekcyjnej kobiecie, która jest spełnieniem jego marzeń. Piękniejszego wyznania na parkiecie pan młody nie będzie mógł uczynić, niż po prostu zadedykować ten utwór swojej żonie. Ed, prosimy o więcej, potrafisz to! 

 

 

 

P!nk - Just Give Me A Reason 

 

Pink to ostra dziewczyna, ale potrafi być łagodna, liryczna, wzruszająca, tak jak jej ballada sprzed 6 lat. To opowieść o trudnej miłości, która już wiele przeszła, ale przecież można nauczyć się kochać jeszcze raz! "Nie jesteśmy złamani, tylko zgięci, Możemy nauczyć się kochać jeszcze raz" - śpiewa Pink. 

 

 

Hozier - Take Me To Church

 

To dość kontrowersyjny wybór, ale pary młode coraz częściej się na niego decydują! Ta piosenka bowiem w całości jest o seksie i to, jak ważny on jest dla każdego człowieka. Mocne, ale prawdziwe!

 

 

Brodka & A_GIM - Wszystko, czego dziś chcę 

 

"Wszystko, czego dziś chcę" w wykonaniu Izy Trojanowskiej rządzi, ale nie nadaje się na pierwszy taniec - jest po prostu za żywiołowe! Ale wersja Moniki Brodki, trochę bardziej mroczna, acz intrygująca, namiętna i wzniosła, już tak! I przede wszystkim ten tekst: "Wszystko, czego dziś chcę pamiętaj o tym, polecieć chcę tam i z powrotem z ramion twych wprost do nieba, do nieba". 

 

 

Sarsa - Zakryj

 

Po pierwszym przesłuchaniu najnowszego singla Sarsy myśl jest jedna - to idealna piosenka na pierwszy taniec, tak bardzo i miłości i uczuciu, że bardziej się nie da. Efekt? Ponad 4 mln wyświetleń na YouTubie! Pięknie! <3 

 

 

Paweł Domagała - Weź nie pytaj

 

No weź się przytul - prosi Paweł Domagała śpiewając jeden z  największych hitów ostatnich tygodni! Prawie 50 mln odsłon mówi samo za siebie. A więc pytań nie mamy. Wyjątkowo. 

 

 

Doda - Miłość na etat

 

Choć Doda nagrała ten utwór kilka miesięcy zanim sama wyszła za mąż, nie przeszkadzało jej to, żeby zatańczyć do "Miłości na etat" na swoim weselu w Hiszpanii. Przy okazji nagrała też ślubny teledysk do tej piosenki. I tak oto powstało prawdziwe weselne combo idealne na pierwszy taniec!

 

Natalia Szroeder - Powietrze

 

Jeśli tylko chcesz - daj znać, Podzielimy się powietrzem, Z dwojga dusz i ciał nakreślimy kurs na szczęście - śpiewa Natalia w swoim singlu "Powietrze". Dalej jest jeszcze ładniej ;) 

 

 

Ellie Goulding - Love Me Like You Do

 

Jak piosenka do filmu "50 twarzy Greya" mogłaby się nie nadawać na pierwszy taniec? Bardziej namiętnej nie znajdziecie, gwarantujemy! A prawie 2 MILIARDY wyświetleń to też nie w kij dmuchał, prawda? :) 

 

Sarsa - Zakryj
Sarsa - Zakryj
Zagłosuj
Doda - Miłość na etat
Doda - Miłość na etat
Zagłosuj
Ed Sheeran - Perfect
Ed Sheeran - Perfect
Zagłosuj
Natalia Szroeder - Powietrze
Natalia Szroeder na festiwalu w Sopocie
Zagłosuj
East News
Paweł Domagała - Weź nie pytaj
Paweł Domagała - Weź nie pytaj
Zagłosuj
Brodka - Wszystko czegoś dziś chcę
Brodka - Wszystko czegoś dziś chcę
Zagłosuj
Hozier - Take me to church
Hozier - Take me to church
Zagłosuj
Ellie Goulding - Love me like you do
Ellie Goluding - Love me like you do
Zagłosuj
Rihanna - Love on the brain
Rihanna - Love on the brain
Zagłosuj
Pink - Just give me reason
Pink - Just give me reason
Zagłosuj
Wyniki plebiscytu:
Sarsa - Zakryj...
Doda - Miłość na etat...
Ed Sheeran - Perfect...
Natalia Szroeder - Powietrze...
Paweł Domagała - Weź nie pytaj...
Brodka - Wszystko czegoś dziś chcę...
Hozier - Take me to church...
Ellie Goulding - Love me like you do...
Rihanna - Love on the brain...
Pink - Just give me reason...