Party Stories
Pikej miał wypadek na Helu
Facebook
Newsy

Pikej miał wypadek. Co mu się stało?

Kukulski nie będzie tych wakacji wspominał najmilej

Piotr Kukulski zaistniał w show-biznesie dzięki kontrowersyjnym wypowiedziom na temat swojej siostry Natalii, jak i lansowaniu się na bogactwie, które odziedziczył po zmarłym ojcu, wybitnym kompozytorze Jarosławie Kukulskim. Zobacz: Zawsze byłem bogaty, standard życia nie uległ zmianie

Pikej z chęcią na swoim blogu i Facebooku pokazuje co robi w wolnych chwilach. Ostatnio Piotr zamieścił sporo fotek z wakacji, podczas których uprawiał wiele sportów wodnych takich jak wakeboard czy windsurfing.

Niestety podczas wypoczynku na Helu Kukulski nabawił się kontuzji. Podczas szarży nad Bałtykiem wybił sobie bark i kilka najbliższych dni spędzi w gipsie.

- Dzisiejsza jazda na kole za motorowka skończyła sie tak.... Nawet nie wiecie jak boli wybity bark masakra... [pisownia oryginalna] - napisał Pikej na Facebooku.


Ciekawe jak Pikej będzie teraz spędzał wolny czas. W ukochanego golfa szybko nie pogra.

Zobacz: Pikej radzi jak szybko wyleczyć kacaPikej szpanuje "drogimi markami":

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Drogie reklamy na blogu Pikeja
www.pekaylifestyle.com
Newsy
Ile Pikej zarabia na swoim blogu?
Piotr Kukulski ceni swoje modowe rady

Wczoraj wielkim wydarzeniem w blogosferze była informacja, że Piotr Kukulski założył swojego własnego modowego bloga. Pikej prezentuje na nim swoje stylizacje i szpanuje drogimi markami. Przypomnijmy: Pikej został blogerem modowym. Wybraliśmy "najlepsze" stylizacje "Raper" szybko doszedł do wniosku, że na nowej pasji można też zarobić. Reklamy na blogach modowych to codzienność, więc Kukulski uznał najwyraźniej, iż nie może być gorszy i za pośrednictwem AdTaily.pl można wykupić reklamę na jego blogu. Ile Pikej życzy sobie za jeden dzień reklamy na łamach "Pekay Lifestyle"? 70 zł! Jest to bardzo wysoka kwota, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że blog celebryty na razie notuje bardzo mizerne wyniki w okolicach... 90 odsłon dziennie. Poczynania Pikeja w blogosferze budzą już uśmiechy politowania i cięte komentarzy kolegów i koleżanek z branży. Sprawdza się w roli blogera? Zobacz też Pikeja szpanującego drogimi markami na salonach:

Pikej komentuje plotki o bankructwie
ONS
Newsy
Miarka się przebrała. Wściekły Pikej idzie do sądu: Każda rodzina ma swoje problemy
Celebryta ma już dość

Piotr Kukulski , czyli znany wszystkim Pikej , od jakiegoś czasu próbuje zaistnieć w mediach jako raper. Jednak wszyscy zapamiętali go z lansowania swoim majątkiem, który odziedziczył po ojcu, Jarosławie Kukulskim , znanym kompozytorem. Ostatnio w mediach pojawiały się informacje, że młody raper stracił całą fortunę i jest bankrutem.  Zobacz: Pikej jest bankrutem? Skomentował plotki: Straciłem zapał, ale... Tuż po publikacjach w tabloidach, Kukulski dość szybko wystosował oświadczenie, w którym zapewniał, że wszystko jest u niego w porządku. Jednak brukowce nie zaprzestały publikować newsów niekorzystnych dla Kukulskiego. Postanowił więc wydać kolejny komentarz do całej sprawy, gdzie ostro zaznaczył, że sprawa zostanie przekazana do sądu. Oto jego fragment: Jako że dziś oraz wczoraj w mediach ukazały się kolejne bzdury oczerniające mnie i moją Mamę na co pozwolić dłużej już nie mogę sprawa zostanie skierowana na drogę sądową. Pismo Fakt, które zamieściło trzy dni z rzędu kłamliwe informacje na temat mojej rodziny niedługo dostanie pismo przed sądowe od naszego prawnika. Nie chce mi się już niczego prostować, bo i tak nie wygram z mediami, które postanowiły mnie zniszczyć tak samo jak zniszczyły kiedyś moją Mamę. Ciekawe kto tak bardzo mnie nienawidzi i ma takie wpływy... Jak myślicie? W rodzinie Kukulskich jest ich pełno, niestety każdy ma do siebie o coś żal, dla każdego ten żal wydaję się najważniejszy i dlatego w tej sytuacji tak ciężko jest znaleźć porozumienie. Zawsze są dwie strony medalu, a w konfliktach nikt nie jest święty - pisze Pikej Jak myślicie, Kukulski wygra starcie z tabloidem? Zobacz:  Pikej uprawia tani lans w śniadaniówce: Mam coraz lepszy pr Pikej na pokazie mody:  

Kuba Wojewódzki w białym T-shircie, Pikej w okularach przeciwsłonecznych
ONS/Eastnews
Newsy
Kuba Wojewódzki o Pikeju: "Rozum go opuścił"

Sprawa uchodźców jest szeroko komentowana już nie tylko przez polityków, ale też gwiazdy! Swoje zdanie na ten temat wyraziła już nie tylko Magda Gessler oraz też chłopak Zosi Ślotały Kamil Haidar, który jest oburzony tym, że Polacy nie chcą, żeby uchodźcy przyjechali do naszego kraju . Do grupy osób, które sprzeciwiają się przyjmowaniu uchodźców, należy też Piotr Kukulski nany też jako Pikej. Brat Natalii Kukulskiej napisał na Facebooku: Pikej o uchodźcach: “EUROPO OTWÓRZ OCZY I NIE WPUSZCZAJ JUŻ DO EUROPY NIKOGO, A JEŚLI NIE CHCESZ DEPORTOWAĆ WSZYSTKICH JUŻ TU OBECNYCH TO DEPORTUJ CHOCIAŻ MĘSKICH IMIGRANTÓW Z UE BO TO PRZYSZLI MORDERCY!!!" Kuba Wojewódzki zazwyczaj zabiera głos w sprawie kontrowersyjnych tematów, nie mógł więc pominąć tematu uchodźców z Syrii. Obśmiał gwiazdy, które wypowiadają się na ten temat! Kuba Wojewódzki o Pikeju i Annie Wendzikowskiej: “Powrócił, i to w wielkim stylu. Znany stołeczny raper Piotr Kukulski, znany także jako Pikej, wypowiedział się na aktualny temat uchodźców z Syrii. “Ci ludzie są zagrożeniem dla naszej wolności, bezpieczeństwa i dobrobytu” - grzmiał w sieci. Facet zna temat, bo sam ma w sobie coś z uchodźcy. Rozum go opuścił”. Kuba odniósł się też do słów Ani Wendzikowskiej , która zauważyła ostatnio, że większość uchodźców to młodzi mężczyźni (to prawda - potwierdzają to statystyki).  Wojewódzkiemu nie spodobało się, że Wendzikowska stwierdziła, że uchodźcy to “nieźle ubrani ludzie”. “Na modny temat uchodźców wypowiedziała się też inna ikona popkultury, czyli Anna Wendzikowska. “To są butni, nieźle ubrani, młodzi mężczyźni, którzy jadą do nas zrobić rozpierduchę”. Podobno coraz częściej płaci się celebrytom za wpisy na Facebooku. Może by tak zacząć płacić, żeby jednak nie pisali?”, napisał Kuba Wojewódzki z...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner