Cezary Pazura już po operacji
ONS

Wielki smutek u Pazurów. Stracili ukochanego członka rodziny „Nie życzę największemu wrogowi, aby….”

Cezary Pazura już po operacji
ONS

 

Ostatnio rodzina Edyty i Czarka Pazurów nie mogła narzekać na brak radosnych chwil. Para spodziewała się narodzin trzeciego dziecka, a na początku czerwca powitali na świecie córeczkę Ritę. Niestety, wszystko wskazuje na to, że teraz nadszedł gorszy czas w ich rodzinie. Edyta i Cezary właśnie pożegnali ukochanego członka rodziny. Co się stało?

 

Zobacz: Edyta Pazura pokazała wózek dla trzeciego dziecka! To egzemplarz z najwyżej półki! 

 

Pies Pazurów został otruty!

 

Od dawna już na terenie Warszawy dochodzi do bestialskich aktów przemocy na zwierzętach. Zwyrodnialcy podrzucają np. kiełbasy z gwoździami lub trutki. Nieświadome niczego zwierzęta znajdują pułapki i zjadają je, umierając potem w strasznych męczarniach. Taki właśnie los spotkał ukochanego pieska Pazurów - Simbę, o czym napisała Edyta na swoim profilu na Instagramie.

 

Dopiero po kilku dniach dotarło do nas, że go już z nami nie ma :( nie wiem co jest gorsze... to że straciliśmy członka rodziny i ratowaliśmy mimo strasznego cierpienia, czy to że ktoś „zabawia się” i rozrzuca trutkę na szczury w Warszawie. Nie życzę największemu wrogowi, aby patrzył na rozpacz swojego dziecka po stracie ukochanego psa i próbował odpowiedzieć na pytanie: „mamo dlaczego? Przecież Simba nic nikomu złego nie zrobił.."

 

Rodzinie Edyty i Cezarego bardzo współczujemy! Każdy miłośnik zwierząt z pewnością jest w stanie sobie wyobrazić, co czują Pazurowie.

 

Zobacz: "Był aniołem" Ola Kwaśniewska żegna swojego przyjaciela poruszającym wpisem. I to ZDJĘCIE...

 

Przeczytaj też: Dramat Aleksandry Kwaśniewskiej! "Serce rozpadło mi się na milion kawałków"

 

Pazurowie stracili ukochanego pieska

Piesek Pazury
Instagram

Niedawno Pazurowie powitali na świecie swoje trzecie dziecko

Edyta Pazura w niebieskiej koszuli
Instagram

Więcej na temat Edyta Pazura
Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27