Agnieszka Szulim krytykuje Kasię Tusk
ONS

Na językach: Szulim krytykuje Tusk: Stylizacje ma nijakie. Korwin: Ale nie ma bogatego chłopaka

Agnieszka Szulim krytykuje Kasię Tusk
ONS

Ruszył program Agnieszki Szulim - "Na językach"! W show doszło do pewnych zmian. Agnieszka pożegnała się z boskim Adrianem, a na jego miejscu pojawiła się żona Kuby Wesołowskiego, Agnieszka. Przypomnijmy: Szulim ma nową reporterkę w swoim show. "Boskiego Adriana" zastąpi znana celebrytka

Już na samym początku pierwszego odcinka Agnieszka zaskoczyła wszystkich swoją "metamorfozą". Gwiazda pojawiła się z wypychanymi policzkami i brzuchem. Karolina Korwin Piotrowska nie mogła tego nie skomentować w swoim stylu:

Niektórym dobrobyt wyszedł na twarz - powiedziała

Temat rozmów rozpoczął się od głośnej afery z Violą Piekut, która znalazła się w ogniu oskarżeń o kopiowanie projektów zagranicznych domów mody. Głos zabrała m.in. Joanna Horodyńska:

Są to projekty jeden do jednego skopiowane. Wszystkie detale są takie jak na oryginałach. Jest to coś niestosowanego. Boję się, że ta cała sprawa się rozmyje, ja powiem, że to kopia, ktoś inny, powie, i tyle - oceniła

W retro prasówce Karolina przywołała kilka wywiadów Kasi Tusk. Dziennikarka pochwaliła córkę premiera za konsekwencję, skromność oraz sposób prowadzenia jej bloga. Zapewniła również, że bardzo ją lubi. Podobnie jak Agnieszka, która stwierdziła jednak, że jej stylizacje są nudne:

Też ją lubię, ale stylizacje ma nijakie. - przekonywała

Karolina zaś zripostowała:

Ona się dorobiła, nie dlatego, że ma bogatego chłopaka (spojrzenie na Agnieszkę). Ona zawsze miała zmysł do PR-u.

To był naprawdę gorący odcinek.

Zobacz: Rozenek jest na diecie? Szulim obaliła ten mit jednym zdjęciem: Kazali jej przytyć
 Kasia Tusk na otwarciu sklepu Zalando w Złotych Tarasach


Szulim i Woźniak-Starak na salonach:
 

Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15