Dorota Wróblewska krytykuje program "Kto poślubi mojego syna"
ONS

Dorota Wróblewska w szoku po pierwszym odcinku "Kto poślubi mojego syna?". Tak ostro jeszcze nie było

Dorota Wróblewska krytykuje program "Kto poślubi mojego syna"
ONS

Dorota Wróblewska jest jedną z tych gwiazd, które śmiało mówią to, co myślą. Choć jako producentka pokazów zna się przede wszystkim na modzie, często też zabiera głos w innych sprawach, o szerszym, społecznym wymiarze. Zobacz: Drażnią Was nagie torsy mężczyzn na mieście? Dorota Wróblewska: „Nie jestem w stanie przeżyć spoconych bębnów!”

Wczoraj odbyła się emisja pierwszego odcinka drugiej serii programu "Kto poślubi mojego syna?", którego prowadzącą jest Agnieszka Jastrzębska. Blogerka jest zszokowana traktowaniem w nim kobiet. W ostrym wpisie na Facebooku mocno skrytykowała show TVN:

Kobiety traktowane są jak bydło: Pokaż muskuły, pokaż zęby, podwiń spódniczkę, jakie masz cycki sztuczne czy prawdziwe, jakie masz obwody, gotujesz, jak długo nosisz aparat na zębach, z iloma chłopakami się całowałaś? Program ten przedstawia przedmiotowe traktowanie i umacnia stereotypy, że kobieta jest na usługach pana i władcy. Stanowczo jestem na NIE w PROMOWANIU tego typu zachowań i chamstwa. - pisze Dorota.

Zobacz: Tak wyglądają uczestnicy drugiej edycji "Rolnik szuka żony"!

 

W ramach relaksu hotelowego włączyłam program "KTO POŚLUBI MOJEGO SYNA?" i jestem w lekkim szoku!Kobiety traktowane są...

Posted by Dorota Wróblewska - oficjalny blog on 2 września 2015
 


EN_01101140_0018.jpg

Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04