Kate i William zasmuceni, kłócą się?
EastNews

Pierwsze zdjęcia księcia Williama i księżnej Kate po plotkach o romansie! Przechodzą kryzys? Teraz już wszystko jasne!

Kate i William zasmuceni, kłócą się?
EastNews

Zagraniczne media już od kilku tygodni donoszą o poważnym kryzysie w związku Kate i Williama! Prasa donosiła ostatnio, że książę William jakiś czas temu miał mieć romans z najlepszą przyjaciółką swojej żony. William miał zdradzać Kate z Rose Hanbury. I to wtedy, gdy księżna była w trzeciej ciąży! Atmosferę wokół Kate i Williama podgrzewała informacja, że księżna nalegała, aby Rose nie pokazywała się więcej na królewskich salonach. Sprawa stała się na tyle poważna, że pałac wydał specjalne oświadczenie, w którym zdementowano wszystkie plotki. 

Publikacja jest fałszywa i wysoce szkodliwa. Oprócz tego, rozpowszechnianie kłamliwych spekulacji dotyczących życia prywatnego naszych klientów stanowi naruszenie ich prywatności, zgodnie z artykułem 8. Europejskiej Konwencji Praw Człowieka- głosiło oświadczenie. 

Od tamtej chwili Kate i William nie pokazywali się razem na oficjalnych imprezach, ale teraz paparazzi przyłapali książęcą parę podczas ich podróży na wieś. Jak się zachowywali?

Kate i William z dziećmi na zawodach jeździeckich

Kate i William zabrali George'a i Charlotte na wieś, gdzie spotkali się z rodziną księcia. Wszyscy oglądali zawody jeździeckie i jak widać na zdjęciach, świetnie się przy tym bawili. Księżna nosiła córkę na barana, a książę William nosił Mię Tindall, córkę swojej kuzynki. Wszyscy spędzili miłe, rodzinne chwile - brakowało jedynie księcia Louisa, który najprawdopodobniej został ze swoją nianią w domu. Paparazzi uwiecznili, jak Kate i William wypoczywali w towarzystwie swoich dzieci. Czy na zdjęciach widać, że para przechodzi kryzys? Zobaczcie sami! 

Księżna Kate i książę William z dziećmi na wsi.

Kate i William z dziećmi na zawodach jeździeckich
Instagram

Para wybrała się na zawody jeździeckie.

Kate i William z dziećmi na zawodach jeździeckich
Instagram

 

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17