Pierścionek zaręczynowy Agnieszki Szulim

Mamy zdjęcie pierścionka zaręczynowego Agnieszki Szulim! To pamiątka rodzinna

Pierścionek zaręczynowy Agnieszki Szulim

Agnieszka Szulim przyjęła oświadczyny Piotra Staraka - ten temat wciąż jest najgorętszą informacją weekendu. Zaręczyny podczas balu Fundacji TVN "nie jesteś sam" były niespodzianką, ale teraz z godziny na godzinę coraz więcej o nich wiemy. Wiemy już, jak Piotr Starak się oświadczył, co powiedział, dlaczego wybrał na oświadczyny właśnie to miejsce. Zakochani mają teraz co świętować, a po powrocie do domu czekała na nich fantastyczna niespodzianka przygotowana przez siostrę Piotra, Julię Starak. Zobacz: Agnieszka Szulim i Piotr Starak wczoraj zaręczyli się. Jaka niespodzianka czekała na nich w domu?


Zaręczyny Agnieszki Szulim i Piotra Staraka były wyjątkowo romantyczne. Wszyscy jednak są ciekawi jak wygląda pierścionek zaręczynowy, który gwiazda otrzymała od ukochanego. Nam udało się dotrzeć do zdjęcia tego cuda. Musimy przyznać, że jest naprawdę piękny...

Piotr Starak musiał od dawna planować oświadczyny i wyjątkowo starannie wybrał pierścionek, który Agnieszka Szulim zawsze będzie nosić. Okazuje się, że ukochany gwiazdy TVN wręczył jej pierścionek, który jest pamiątką rodzinną. Jak poinformowało dziś Dzień Dobry TVN - wcześniej ojciec Piotra podarował go jego mamie. Czyż to nie romantyczne?

Zobacz: Piotr Starak o Agnieszce Szulim: "To jest kobieta mojego życia!"

 

#taktaktak !!!!!! #duzo #miłościiszczescia #pierścionekzareczynowy #agnieszkaszulim #baltvn #tvnniejestessam

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika :-*:-*:-*:-*<3<3<3<3<3 (@anna_czyzewska)

6 Wrz, 2015 o 2:01 PDT

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak na rozdaniu Złotych Taśm 2015

 

Piotr Woźniak-Starak na balu TVN 2015

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39