Kiwi Shoe Passion

Pielęgnacja stóp na lato 2013: redakcyjne top 10

Kiwi Shoe Passion

Latem częściej odsłaniamy stopy, dlatego warto zadbać o ich piękny wygląd.

Piękne stopy to przede wszystkim stopy zdrowe i zadbane. Znalezienie kosmetyków, które zapewnią ich kompleksową pielęgnację, a dodatkowo są skuteczne i bezpieczne także dla osób z poważnymi problemami skórnymi nie jest łatwe. Z pomocną przychodzi wiele marek, które specjalnie na ciepłe sezony wypuszcza niesamowite nowości.

Przeczytajcie więcej o najnowszych kosmetykach na lato 2013

Peelingujemy

Wygładzający peeling do stóp pozwoli usunąć martwy i zrogowaciały naskórek i dodatkowo odżywi skórę. Regenerujący krem do bardzo suchej i szorstkiej skóry stóp błyskawicznie nawilży i wygładzi skórę. Nawilżająco-relaksujący żel do zmęczonych i opuchniętych nóg zmniejszy obrzęki nóg, dając uczucie chłodzenia i ulgi. Produkty dzięki zawartości naturalnych olejków, wyciągów roślinnych oraz witamin i protein sprawią, że skóra szybko odzyska gładkość, miękkość i elastyczność.

Nawilżamy

Choć o stopy powinnyśmy dbać przez cały rok, najczęściej przypominamy sobie o nich dopiero wiosną. Wysokie temperatury skłaniają nas do odkrywania stóp. Zanim jednak założymy lekkie baleriny czy sandałki, warto zainwestować w kosmetyki, które nawilżą i jednocześnie odświeżą przesuszoną po zimie skórę.

Zabezpieczamy

Nadmierna potliwość stóp może być spowodowana przez wiele czynników. Predyspozycje genetyczne, stres, pobudliwa natura, noszenie nieprzewiewnego obuwia czy skarpet ze sztucznych materiałów mogą wpływać na zbyt intensywną pracę gruczołów potowych. Jednak, aby przez lato przejść suchą stopą, można stosować odpowiednie preparaty, spreje i kremy, które normalizują wydzielanie potu.

Zajrzyjcie do naszej galerii zdjęć z cenami i opisami produktów do pielęgnacji stóp:

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53