uśmiech
Ons, East News

 

Co łączy Angelinę Jolie, Shakirę i Julię Roberts? Te gwiazdy mają jedne z najpiękniejszych uśmiechów na świecie! Zadbane zęby, piękne usta i zniewalający wdzięk zapewniają im miłość fanów i kontrakty reklamowe warte miliony dolarów. Czyj uśmiech podoba ci się najbardziej? Zagłosuj w naszym plebiscycie! Chciałabyś mieć zęby prosto z Hollywood? Teraz to możliwe!  

Uśmiech może zmienić wszystko! Dodaje energii nawet w pochmurne zimowe dni. Jak o niego skutecznie zadbać? Instytut Blend-a-Med i Oral-B stworzyli pierwszą na świecie szczoteczkę elektryczną Oral-B Genius, która pomoże Ci na co dzień dbać o zdrowie jamy ustnej.

 

Dzięki Oral-B Genius twój uśmiech będzie zdrowszy i bielszy!

 

Innowacyjna szczoteczka Oral-B Genius to pierwsza w swoim rodzaju inteligentna szczoteczka elektryczna opracowana przez ekspertów Oral-B. Posiada przełomową technologię wykrywania położenia, która łączy nowatorską technologię czujnika ruchu w szczoteczce oraz funkcję rozpoznawania obrazu video za pomocą kamery umieszczonej w smartphonie. Dzięki temu możesz monitorować, które obszary aktualnie szczotkujesz i masz gwarancję, że żaden z nich nie będzie niedokładnie wyczyszczony! Dodatkowa aplikacja Oral-B na Twoim smartphonie pokaże również wskazówki dotyczące stosowanej siły nacisku oraz czasu szczotkowania zębów. To wszystko w połączeniu z technologią oscylacyjno-rotacyjno-pulsacyjną oraz unikalną, okrągłą końcówką szczoteczki – spowoduje, że Twój uśmiech będzie genialnie zdrowy!

 

Oral-B Genius jest genialna w myciu zębów - nie tylko dokładnie je myje, ale również wybiela!

Prawidłowe szczotkowanie zębów to najważniejszy element codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Jednak jak pokazują badania pacjenci nie zawsze wiedzą, jak powinni dokładnie zadbać o zdrowy uśmiech. Mycie zwykłą szczoteczką niestety nie daje możliwości zadbania o zdrowie i czystość jamy ustnej tak, jak byśmy tego chcieli. Dlatego szczoteczka Genius i aplikacja Oral-B korzystają z innowacji, aby zwrócić naszą uwagę na to, co faktycznie dzieje się za każdym razem, gdy myjemy zęby i czy robimy to właściwie. Dodatkowo dostajemy w czasie rzeczywistym wskazówki, dzięki którym dowiadujemy się jak najlepiej wykorzystać każdą sesję szczotkowania zębów. To trochę tak, jakbyśmy byli pod okiem fachowca, który rzeczywiście podpowiada nam jak lepiej zadbać o uśmiech. Możemy więc kontynuować profesjonalną pielęgnację zębów w domu, a nie tylko w gabinecie stomatologicznym – mówi dr n. med. Beata Golan, Dyrektor ds. Naukowych Instytutu Blend-a-med Oral B.

Oral-B Genius to pierwsza w swoim rodzaju i najbardziej inteligentna szczoteczka elektryczna, która poprzez łączność z aplikacją Oral-B pozwala na indywidualne ustawienie programów pielęgnacji w zależności od tego, jakie mamy potrzeby i cele w higienie jamy ustnej – bielszy uśmiech, wrażliwość zębów lub dziąseł, dbałość o szkliwo czy inne problemy.

 

Aby właściwie zadbać o higienę jamy ustnej i piękny uśmiech przestrzegaj zasad opracowanych przez ekspertów Oral-B Genius:

 

  • Myj zęby 2 minuty! Oral-B Genius zawiera wbudowany timer, dzięki czemu pilnuje czasu za ciebie.
  • Wszystkie obszary jamy ustnej należy myć jednakowo i równomiernie! Nawet te trudno dostępne. Szczoteczka Genius posiada przełomową technologię wykrywania położenia, która łączy nowatorską technologię czujnika ruchu w szczoteczce oraz funkcję rozpoznawania obrazu video za pomocą kamery umieszczonej w smartphonie.
  • Nie naciskaj zbyt mocno! Silny nacisk jest szkodliwy dla Twoich dziąseł oraz szkliwa zębów i może prowadzić do licznych urazów lub podrażnień. Genius dostarcza w czasie rzeczywistym informacji o sile nacisku szczoteczki (gdy zbyt mocno szczotkujemy, SmartRing zmienia kolor na czerwony oraz zatrzymuje ruchy pulsacyjne).
  • Zwrócić uwagę na trudno dostępne obszary! Specjalna technologia oscylacyjno-rotacyjno-pulsacyjna umożliwia czyszczenie każdego zęba z osobna, a okrągła końcówka szczoteczki dociera do obszarów, do których często trudno jest dotrzeć zwykłą szczoteczką, zapewniając doskonałe efekty szczotkowania. 
  • Określ indywidualne potrzeby i cele! Każdy z nas potrzebuje indywidualnej opieki stomatologicznej – podobnie jest z codzienną higieną jamy ustnej. W ustawieniu planu i przestrzeganiu zasad pomocne są aplikacje. Dlatego Oral-B udostępnia bezpłatną aplikację, która w połączeniu ze szczoteczką pomaga dbać o zdrowy uśmiech. Bezpłatna aplikacja Oral-B dostępna jest na App Store.
  • Mycie zębów może być zabawą! Kiedy wstajesz zaspana Genius dzięki aplikacji pilnuje czasu za Ciebie i daje Ci wskazówki. Dostarcza Ci nawet porcji newsów, więc codzienne mycie staje się ciekawsze! Dobrej zabawy!

 

Szczoteczka Oral-B Genius łączy funkcjonalność z ładnym, nowoczesnym designem i świetnie prezentuje się w łazience!

Shakira
uśmiech
...
East News
Angelina Jolie
uśmiech
...
East News
Julia Roberts
uśmiech
...
East News
Więcej na temat pielęgnacja
Wyniki plebiscytu:
Shakira...
Angelina Jolie...
Julia Roberts...