dr Krzysztof Kaczyński
Mat. prasowe

Sposób na naturalne i piękne usta

dr Krzysztof Kaczyński
Mat. prasowe

Usta to obok oczu najważniejszy element naszej twarzy. Piękne i symetryczne przyciągają wzrok, podnoszą poczucie własnej wartości, zwiększają pewność siebie. Dlatego wiele osób decyduje się na powiększanie i modelowanie ust mimo wielu obaw związanych z tym zabiegiem.

„Naturalnie piękne usta muszą mieć określone proporcje. Warga górna zawsze jest mniejsza od dolnej a ich wzajemna proporcja wynosi 1:1,6 (tzw. golden ratio). Z profilu – idealny kąt pomiędzy nosem a wargą górną wynosi 90-110 stopni.  Warga dolna nie tylko jest większa, ale i wysunięta do przodu o 1-2mm w stosunku do wargi górnej” – wyjaśnia dr Krzysztof Kaczyński z Kaczyńscy Clinic.

Oczywiście, oprócz naturalnego efektu, najważniejsze jest bezpieczeństwo pacjenta podczas zabiegu, dlatego decyzja o jego wykonaniu powinna być przemyślana, należy skrupulatnie wybrać lekarza i miejsce, w którym poddamy się zabiegowi. Nie bez znaczenia jest także wybór preparatu jaki zostanie użyty.

„Do modelowania i powiększania ust używa się najczęściej kwasu hialuronowego. Musi on mieć określone właściwości, np. zawierać odpowiednią ilość długich łańcuchów, dzięki czemu efekt będzie utrzymywał się dłużej. Jeżeli zależy nam także na uzyskaniu efektu nawilżenia to preparat powinien zawierać określoną ilość wolnych łańcuchów kwasu hialuronowego. Bardzo naturalne efekty uzyskuje się preparatem ART Filler Lips Soft. Natomiast osoby oczekujące oprócz naturalnego efektu, nieco większej objętości zadowolone będą z zabiegu z użyciem preparatu ART Filler Lips. Dlatego najczęściej polecam te produkty moim pacjentkom, bo wiem, że spełnią ich oczekiwania.” – dodaje dr Krzysztof Kaczyński.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.kaczynscyclinic.pl 

dr Krzysztof Kaczyński

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Kaczyńscy Clinic 

ul. Modlińska 129, lokal U11 

tel. 600 380 741 

Artykuł powstał z udziałem Kaczyńscy Clinic 

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48