Piękne Polki w królestwie Diora


Wrześniowy numer magazynu Vanity Fair zdobią najgorętsze polskie twarze światowego modelingu. Tym razem mamy na myśli top modelki Monikę Jagaciak i Zuzannę Bijoch. Nasze dziewczyny wystąpiły w sesji autorstwa uznanego fotografa Paolo Roversiego, pracującego m. in. dla kilku edycji Vogue’a, Elle i Marie Claire.

Polki w towarzystwie sześciu innych modelek zostały uwiecznione w sukniach Diora z najnowszej kolekcji haute couture na sezon jesień-zima 2012/2013. Wśród zaprezentowanych kreacji zaprojektowanych przez nowego designera marki, Rafa Simonsa, dominuje granatowo-biała kolorystyka w ulubionej przez niego prostej formie. Rozkloszowane suknie bez ramiączek oraz długa granatowa kreacja ze wzorem w kwiaty, którą ma na sobie Jac, to kwintesencja elegancji na miarę największych wirtuozów mody.

 Na zdjęciach z łatwością można dostrzec wysokiej klasy krawiectwo. Idealnie wyprofilowane spadziste formy bezpośrednio połączone z dopasowanymi górami już na pierwszy rzut oka kojarzą się z diorowskim New Lookiem z lat 40.

Monika i Zuzanna jako prawdziwe damy w królestwie Diora - czy można wyobrazić sobie lepsze połączenie?

Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52