AKPA
Zobacz jak się prezentowały
1/7
AKPA
Wczoraj w Soho Factory w Warszawie rozdano nagrody laureatom konkursu "Doskonałość Mody Twój Styl". Jedna z nagród trafiła w ręce Roberta Kupisza, który został uznany Projektantem Roku. Na imprezie miesięcznika pojawiło się wiele gwiazd z polskiego show-biznesu. Największą uwagę skupiała na sobie Aleksandra Kisio, która niestety mocno zainspirowała się kreacją, jaką w minionym roku miała na sobie Joanna Przetakiewicz. Agnieszka Wagner z kolei zaszokowała oryginalną fryzurą. Było sporo gwiazd, które prezentowały się całkiem nieźle. Zobaczie sami.
2/7
AKPA
Agnieszka Wagner założyła na ten wieczór sukienkę i płaszcz Mario Menezi. Wyglądała świetnie, chociaż fryzura kompletnie do niej nie pasuje. Poza tym odciąga uwagę od ładnej twarzy.
3/7
AKPA
Prezenterka nie bawiła się zbyt długo, ponieważ wybierała się na imprezę "K MAG'a".
4/7
AKPA
Musimy przyznać, że Aleksandra Kisio wyglądała świetnie. Okazuje się, że prawie identyczną kreację na tej samej imprezie rok temu miała na sobie Joanna Przetakiewicz.
5/7
AKPA
Natalia Jaroszewska postawiła na mini. Sukienka z kolorowego materiału połączonego ze skórą prezentowała się bardzo oryginalnie.
6/7
AKPA
Bogna Sworowska postawiła na klasykę. Mała czarna sprawdza się zawsze.
7/7
AKPA
Robert Kupisz wrócił w imprezy z nagrodą dla Projektanta Roku.