Akpa
Newsy

Piękna prezenterka Polsatu jest w ciąży!

Który to już miesiąc?

Magda Modra ostatnio zniknęła z salonów i skupiła się na życiu rodzinnym. Okazuje się, że miała ku temu poważne powody. Jak informuje serwis AfterParty.pl, aktorka "Prawa Agaty" spodziewa się dziecka.

Według doniesień serwisu, Magda jest w 4 miesiącu ciąży. W rodzinie prezenterki Polsatu zapanowała ogromna radość na wieść, że mała Mia będzie miała rodzeństwo. Ojcem dziecka jest mąż Modrej, Marek Krupski.
 

Magda nie posiadała się ze szczęścia, gdy dowiedziała się o ciąży. Rodzina jest dla niej niezwykle ważna, a wspólne chwile z córką i Markiem bezcenne. Ewentualna przerwa w pracy w ogóle jej nie martwi, może też liczyć na wyrozumiałość swoich pracodawców. Powiększająca się rodzina, ukochany mąż u boku - więcej jej do szczęścia teraz nie potrzeba - wyjawia w rozmowie z AfterParty.pl znajoma Magdy.Polki.pl gratulują!

Zobacz także:

Magda Modra jest w ciąży
ONS
Newsy
Magda Modra jest w ciąży! Który to już miesiąc?
Prezenterka spodziewa się drugiego dziecka

Polski show-biznes w ostatnich kilkunastu miesiącach przeżywa prawdziwy baby boom. Kolejne aktorki i piosenkarki obwieszczają radosne nowiny, a część z nich zdążyła już przywitać na świecie swoje dzieci. Nieco ponad tydzień temu urodziła Anna Mucha . Przypomnijmy: Anna Mucha urodziła. Pokazała zdjęcia noworodka na swoim blogu To jednak nie koniec. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, do grona przyszłych mam dołączyła Magda Modra - aktorka jest w około 4 miesiącu ciąży. Znana z rodzinnego życia gwiazda błogosławiony stan przyjęła z wielkim entuzjazmem, jest już bowiem mamą 7-letniej córki, która nosi oryginalne imię Mia. Z narodzin kolejnego potomka jest również zadowolony mąż Magdy, aktor Marek Krupski . Modra w ostatnim czasie prowadziła własny program na Polsat Cafe, ale z racji wyuczonego zawodu dyplomowanej aktorki mogliśmy ją również podziwiać w serialach "Prawo Agaty" i "Barwy Szczęścia". Jak ciąża wpłynie na jej pracę?   Magda nie posiadała się ze szczęścia, gdy dowiedziała się o ciąży. Rodzina jest dla niej niezwykle ważna, a wspólne chwile z córką i Markiem bezcenne . Ewentualna przerwa w pracy w ogóle jej nie martwi, może też liczyć na wyrozumiałość swoich pracodawców. Powiększająca się rodzina, ukochany mąż u boku - więcej jej do szczęścia teraz nie potrzeba - wyjawia w rozmowie z nami znajoma Magdy. Przyszłym rodzicom gratulujemy! Zobacz: Piękne ciało Magdy Modrej w reklamie kosmetyków Gwiazda Polsatu na rodzinnych wakacjach w Kenii:

Magda Modra urodziła córkę
ONS
Newsy
Magda Modra urodziła! Jakie imię wybrała dla drugiej córki?
Kolejna ciąża rozwiązana

W styczniu tego roku jako pierwsi informowaliśmy was o tym, że Magda Modra jest w ciąży. Dziennikarka Polsatu nie porzuciła jednak pracy i życia towarzyskiego. Często wraz ze swoim mężem, Markiem Krupskim , pojawiała się na branżowych imprezach i salonach, dzięki czemu mogliśmy oglądać jak rośnie jej ciążowy brzuszek. Przypomnijmy:  Magda Modra na planie "TzG". Pokazała swój ogromny ciążowy brzuszek Przed chwilą dotarła do nas radosna wiadomość. Prezenterka dziś w nocy urodziła córeczkę! Wraz z partnerem zapewniała w rozmowie z nami , jak i w wywiadzie dla "Gali", że nada jej oryginalne imię Mila . Młoda mama czuje się bardzo dobrze. Magda Modra ma zamiar wrócić do pracy tuż po urlopie macierzyńskim. - Tak, potwierdzam. Magda urodziła drugą córkę, wczoraj przed północą - potwierdza w rozmowie z AfterParty.pl, Anna Adamiak z Oxy Management, agentka gwiazdy. Serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia. Zobacz:  Znamy imię i płeć dziecka Magdy Modrej  Magda Modra zoorganizowała baby-shower:

Magda Modra miała wypadek
ONS
Newsy
Modra przeszła poważną operację po wypadku. Menadżerka zdradziła dramatyczne szczegóły
Jej życie podtrzymywała aparatura medyczna

Kilka dni temu jako pierwsi poinformowaliśmy o groźnym wypadku Magdy Modrej . Prezenterka Polsat Cafe jechała razem z córkę Leą przez Aleję Wilanowską, gdzie zderzyła się z innym samochodem. Magda swoim ciałem osłoniła dziecko, ratując jej życie. Sama naraziła się na ogromne niebezpieczeństwo. Mało brakowało, aby stłuczkę przepłaciła życiem . Przypomnijmy:  Magda Modra walczyła o życie! Nowe szczegóły wypadku Stan gwiazdy jest nadal poważny. Fakt.pl postanowiła skontaktować się z jej menadżerkę, Anną Adamiak, która opowiedziała o szczegółach operacji, jaką musiała przejść Modra. Niezbędne okazało się wycięcie śledziony, a jej narządy wewnętrzne mocno krwawiły, na szczęście uszkodzone jelita szybko podjęły całą pracę . Magda miała wyjątkowe szczęście, ponieważ trafiła na dyżur znanego specjalisty: Magda miała niesamowite szczęście, bo na dyżurze był akurat jeden z najlepszych specjalistów w Polsce. Żebra Magdy były połamane z przemieszczeniami, więc musiano dokonać pionowego rozcięcia jamy brzusznej. Potłuczone narządy wewnętrzne mocno krwawiły, szycia wymagał żołądek, a śledzionę lekarze usunęli całkowicie. Najgorsze okazały się godziny tuż po operacji, kiedy życie Modrej podtrzymywała aparatura medyczna! Jej mąż przeżywał najgorsze godziny w swoim życiu, wiedząc, że żona walczy o życie, a w domu czeka na nią dwoje małych dzieci, w tym córeczka, którą gwiazda do tej pory karmiła piersią . - mówi Anna Adamiak Lekarze są dobrej myśli i twierdzą, że najgorsze już za nią. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia. Zobacz:  Magda Modra pokazała córkę. Ma zaledwie 3 tygodnie! Tak wygląda córka Magdy Modrej:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner