Ewa Wachowicz na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu
ONS
Newsy

Ewa Wachowicz błyszczała na ramówce Polsatu! Zachwyciła w koronkowej sukience polskiej projektantki

Ewa Wachowicz błyszczała na ramówce Polsatu! Zachwyciła w koronkowej sukience polskiej projektantki
Gif Ewa Wachowicz
TV-Show
Galiński oceniał Wachowicz w Tańcu z Gwiazdami, teraz będzie na odwrót! Szykuje zemstę? :) WIDEO
Galiński oceniał Wachowicz w Tańcu z Gwiazdami, teraz będzie na odwrót! Szykuje zemstę? :) WIDEO

Ewa Wachowicz będzie jurorką w programie "Top Chef. Gwiazdy od kuchni". A jednym z uczestników będzie... Piotr Galiński, tancerz i juror programu "Taniec z Gwiazdami", który oceniał producentkę telewizyjną, kiedy brała udział w jednej z edycji show, jeszcze w TVN. Teraz sytuacja się zmieni. Co na to Ewa Wachowicz? Czy będzie dla niego surowa? Piotr oceniał mnie w Tańcu z Gwiazdami, zresztą powiedziałam mu, że spotykamy się po drugiej strony barykady, a on na to: Ale pamiętasz, dawałem Ci wysokie oceny.  Ale faktycznie, życie bywa zaskakujące, że kiedyś Piotr mnie ocenia, a teraz ja będę oceniła jego potrawy. - mówi nam Ewa. Zobaczcie również, co Ewa mówi o Rafale Maseraku! Będzie to roztańczony program o gotowaniu :)   Zobacz:  Wachowicz wybrała największe ciacho w polskiej drużynie i obstawiła wynik meczu Polska-Niemcy!   Ewa Wachowicz w Tańcu z Gwiazdami.   Ewa Wachowicz będzie oceniała gotujące gwiazdy.   W Top Chef. Gwiazdy od kuchni pojawi się Piotr Galiński. 

Ewa Wachowicz promuje nową książkę
Newsy
Ewa Wachowicz wydała nową książkę. Okładka? Najseksowniejsza, jaką widzieliście!
Ewa Wachowicz wydała nową książkę. Okładka? Najseksowniejsza, jaką widzieliście!

Ewa Wachowicz wydała nową książkę - "Zapiski kulinarne". Co było inspiracją do wydania kolejnej książki? Gwiazda przez lata zbierała przepisy od babci i mamy, zapisując je w zeszytach, które ma do dziś. Więc dla tych, którzy chcą stworzyć własne książki kulinarne, przygotowała takie zeszyty! Jak czytamy na jej stronie: "Zapiski kulinarne na każdą porę roku“ to książka nieco zaskakująca, bowiem tym razem Ewa postanowiła wydać coś w rodzaju zeszytu, na kartach którego każdy czytelnik będzie mógł zapisać własne receptury, a następnie umieścić je w spisie treści. Całość podzielona jest na cztery części, odpowiadające porom roku. We wstępie Ewa wspomina o pierwszym zeszycie kulinarnym, który założyła mając zaledwie 11 lat. Pisze też, iż nadal – mimo postępu technologicznego – lubi spisywać receptury odręcznie, a jeśli akurat nie ma pod ręką czystej kartki, zdarza się jej notować na jednorazowych serwetkach. Dlatego też autorka ma nadzieję, że ta nietypowa książeczka szybko zapełni się doskonałymi przepisami. Książkę można zamawiać na jej stronie - ewawachowicz.pl - każdy, kto zamówi ją właśnie tam, otrzyma tam książkę z autografem Ewy Wachowicz . Naszą uwagę przyciągnęła okładka - z pewnością najseksowniejsza, jaką widzieliśmy w ostatnim czasie!   Zobacz: Wachowicz ocenia przepisy Lewandowskiej i Chodakowskiej. Wyróżniła jedną z nich!   Okładka nowej książki Ewy Wachowicz - jest gorąca!   Ewa Wachowicz wydała kolejną książkę.

Ewa Wachowicz zdobyła najwyższy wulkan świata
Facebook
Newsy
Ewa Wachowicz zdobyła najwyższy wulkan świata! Tylko u nas niesamowite ZDJĘCIA!
Ewa Wachowicz zdobyła najwyższy wulkan świata! Tylko u nas niesamowite ZDJĘCIA!

Ewa Wachowicz zdobyła najwyższy wulkan świata! Gwiazda Polsatu o swoim wielkim sukcesie poinformowała swoich fanów za pośrednictwem portalu społecznościowego, na którym pojawiły się zdjęcia z wyprawy. Ewa Wachowicz dotarła na szczyt Ojos del Salado (6893 m) w minioną sobotę. Okazuje się, że warunki jakie tam panowały, nie należały do najprzyjemniejszych. Gwiazda Polsatu zdradziła, że na szczycie wiatr wiał z prędkością ok. 100 km na godzinę. Ojos del Salado (6893 m) zdobyty!!! Na szczyt weszły: Klaudia Cierniak-Kożuch i Ewa Wachowicz:-). To nasz szósty szczyt w Koronie Wulkanów Ziemi. Jesteśmy takie szczęśliwe - 19 marca napisała Ewa Wachowicz. Dotarłam do cywilizacji ,więc mogę pochwalić się zdjęciem ze szczytu Ojos del Salado (6897 mnpm). Wiatr ok. 100 km na godzinę, jestem z przewodnikiem Cristiano Ordenes przypięta na krawędzi szczytowej i jedyna możliwość zdjęcia "z ręki". Wraz z Klaudią weszłyśmy na szczyt w sobotę ok. 13! To nasz szósty szczyt do Korony Wulkanów Ziemi - zdradziła kilka godzin później. To już 6. szczyt w Koronie Wulkanów Ziemi.  Ewa zdobyła już:  Pico de Orizaba (5636 m)  - najwyższy wulkan Ameryki Północnej/Meksyk,  Mount Giluwe (4368 m)  -  Australia i Oceania,  Elbrus  (5642 m) - Europa,  Kilimandżaro  (5895 m) - Afryka i  Mount Damavand  (5610 m) - Azja/Iran. Do pełnej korony brak jej tylko  -  Mount Sidley (4285 m)  najwyższego wulkanu Antarktydy, który planuje zdobyć jeszcze w tym roku.   To już kolejny wielki sukces Ewy Wachowicz . Jurorka "Top Chefa" zaledwie kilka miesięcy temu zdobyła swój piąty szczyt w Koronie Wulkanów Ziemi, Mount Giluwe w Papui-Nowej Gwinei! Gratulujemy!   Zobaczcie zdjęcia Ewy Wachowicz ze szczytu Ojos del Salado!   Zobacz także: Ewa Wachowicz odzyskała naprawdę urocze zdjęcie sprzed 21 lat i pisze: "Wzruszyłam...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner