Party Stories
Alicja Bachleda- Curuś w programie "Demakijaż"
East News
Newsy

Piękna Alicja Bachleda-Curuś w programie Krzysztofa Ibisza! Zobacz ZDJĘCIA

Pięknie i stylowo
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Weronika Rosati o rywalizacji w Hollywood
Newsy
TYLKO U NAS: Alicja Bachleda-Curuś zdradza, jakie ma relacje z aktorkami robiącymi karierę w USA!

Alicja Bachleda-Curuś od kilku tygodni przebywa w Polsce, aby promować swój nowy film "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". W poniedziałek wraca jednak za ocean. Bachleda-Curuś jest jedną z nielicznych polskich aktorek, które robią karierę w USA, podobnie jak Weronika Rosati czy Iza Miko. Czy Alicja Bachleda Curuś ma z nimi jakiś kontakt? Czy jest pomiędzy nimi przyjaźń czy rywalizacja? Gwiazda zdradziła to tylko nam: Stany uczą tego, że taka konkurencja może być tylko pozytywna. Nie ma zazdrości, tak mi się wydaje, jest tam tak trudno, i jest nas aktorek tak wiele... Jeśli mówimy o jakimś staraniu się o osiągnięcie jakiegoś sukcesu, to to jest dużo pracy, ale i szczęścia. I mając tego świadomość, to życzę swoim koleżankom i kolegom wszystkiego najlepszego - mówi nam aktorka. Aktorka zdradziła nam również, czy odczuwa duże różnice pomiędzy pracą na planie w Polsce a w USA: Nie widzę różnicy, oczywiście poza skalą budżetu, projektu, stron technicznych czy zaplecza, te Stany jednak mają czym się popisać... Ale to nie o  to chodzi, chodzi o relacje, komfort pracy, zrozumienie z innymi aktorami, reżyserem - przekonuje Alicja Bachleda-Curuś. Trzymacie kciuki za sukces Alicji w USA?   Zobacz także: Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Kulczyk kiedyś byli przyjaciółmi, teraz znów się spotkali ZDJĘCIA   Alicja Bachleda Curuś na premierze "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Weronika Rosati również robi karierę w USA. Alicja Bachleda Curuś wspiera koleżanki po fachu.        

Collin Farrell w kapeluszu
TV-Show
Alicja Bachleda-Curuś zdradza, co lubi Collin Farrell!

Alicja Bachleda-Curuś zdradziła, co lubi Collin Farrell! Aktorka będzie we wtorek gościem w programie Krzysztofa Ibisza "Demakijaż". Gwiazda otworzy się przed prowadzącym i opowie o wielu rzeczach, o których do tej pory rzadko mówiła. Dzięki temu Krzysztof Ibisz po raz kolejny mógł dowiedzieć się czegoś nowego o pięknej i utalentowanej Alicji Bachledzie-Curuś. Tym razem aktorka zdradziła, co najbardziej lubi jeść ojciec jej dziecka i znany gwiazdor, Collin Farrell. My byliśmy zaskoczeni! Collin bardzo lubi pierogi, to jego ulubiona potrawa. Pierogi ruskie podsmażone na boczku. Jestem dumna z naszych narodowych dóbr i uważam pierogi za jedno z nich. Chociaż przygotowanie 200 pierożków zajmuje cały dzień.   W programie Alicja opowie również o tym, jak się czuje, kiedy wraca do Polski, jak sobie radzi z medialnym szumem wokół niej i jakie rady otrzymała od swojej ukochanej babci. Gwiazda zdradzi również kulisy pierwszego spotkania z Colinem Farrellem i opowie jak rodziło się ich uczucie na planie filmu „Ondine”. Nie zabraknie też cięższych tematów, czyli rozmów o rozstaniu, a także o ukochanym synku Henryku. Najnowszy odcinek już we wtorek o godz. 22 w Polsat Cafe.   Zobacz:  Alicja Bachleda-Curuś zdradziła, jak wychowuje syna. W czym musiała ulec Heniowi?​   Alicja Bachleda-Curuś będzie gościem w programie "Demakijaż"   Aktorka zdradziła, co Collin Farrell najbardziej lubi jeść

Alicja Bachleda-Curuś
Edipresse
Newsy
Alicja Bachleda-Curuś na okładce magazynu "Flesz"! Wiemy, czy aktorka spotyka się z Mikołajem Roznerskim!

Alicja Bachleda-Curuś i Mikołaj Roznerski mają romans? Aktorka została bohaterką najnowszego wydania magazynu "Flesz". Czy gwiazda jest szczęśliwie zakochana, a może to tylko plotki? Dowiecie się z lektury najnowszego numeru. Co jeszcze w najnowszym numerze "Flesza"? Ponadto w numerze szczegóły długo oczekiwanego ślubu Mariny Łuczenko i piłkarza Wojciecha Szczęsnego. Jak będzie wyglądała ceremonia zaślubin tej pięknej pary? Z pewnością będzie wyjątkowo. Aneta Zając wyznała, że ma u swojego boku "wspaniałych facetów". O kogo chodzi? Dodatkowo w magazynie jeden z najgorętszych trendów - głębokie dekolty. Dowiedz się, jak noszą je gwiazdy. A dla kompletujących wiosenną garderobę, przegląd najmodniejszych butów. Co będziemy nosić, gdy za oknami zrobi się cieplej? To wszystko w najnowszym "Fleszu".   "Flesz" w kioskach już jutro, 7 marca, za jedyne 1,99 zł.   Alicja Bachleda-Curuś na okładce marcowego "Flesza".

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner