Ariana Grande

Niebywałe, jak były chłopak zemścił się na Arianie Grande! Te zdjęcia złamią jej serce!

Ariana Grande

Miniony rok nie był udany dla Ariany Grande. Nie dość, że zmarł jej były ukochany, Mac Miller, to jeszcze chwilę później rozstała się z Petem Davidsonem. Ich związek rozpoczął się na początku 2018 roku. Po kilku tygodniach znajomości para ogłosiła zaręczyny. Choć wydawało się, że Ariana Grande i Pete Davidson są dla siebie stworzeni, ich związek nie przetrwał próby, na jaką został wystawiony.

Piosenkarka rozstała się z komikiem tuż po śmierci Maca Millera. Niektórzy plotkowali, że raper przedawkował narkotyki z rozpaczy, ponieważ chwilę wcześniej otrzymał od Pete'a jego zdjęcie z Arianą Grande. Komik chciał mu udowodnić, że piosenkarka nigdy już nie będzie jego. Podobno nie spodziewał się, że to kiedykolwiek wyjdzie na jaw...

Pete Davidson i Kate Beckinsale są parą

Po rozstaniu z Arianą Grande Pete Davidson nie był w najlepszej kondycji psychicznej. Komik zamieszczał w internecie wpisy, które sugerowały, że poważnie rozważa popełnienie samobójstwa.

Nie chcę już żyć na tej planecie. Staram się jak mogę, by zostać tu dla was, ale nie wiem, jak długo uda mi się wytrzymać - napisał w jednym z postów. 

Później Pete Davidson przystąpił do zacierania śladów po związku z Arianą Grande. Komik usunął między innymi tatuaż, który zrobił sobie wraz z ukochaną.

Wygląda na to, że te porządki przyniosły zamierzony skutek. Pete Davidson jest bowiem znowu zakochany! Od kilku tygodni plotkowano, że gwiazdor spotyka się z 20 lat starszą od siebie aktorką, Kate Beckinsale. Żadne z nich nie chciało jednak komentować tych kontrowersji. W końcu znudziło im się chyba ukrywanie swojego uczucia. Pete Davidson i Kate Beckinsale postanowili bowiem pojawić się razem na meczu hokeja. Co więcej, para nie szczędziła sobie czułości. Nawet wtedy, gdy w ich stronę wycelowano aparaty. Czyżby Pete Davidson w ten sposób chciał się zemścić na Arianie Grande?

Pete Davidson i Kate Beckinsale nie ukrywają już swojego uczucia

East News

Para nie mogła oderwać od siebie rąk!

East News

Zobacz także: To nie koniec zmartwień Ariany Grande! Piosenkarka znów ma poważne problemy...

Więcej na temat Ariana Grande
Przeładuj

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są razem? Instagram mamy Łukasza wskazuje na coś innego...

zobacz 01:14