Perfekcyjna Pani Domu znika z anteny. Małgorzata Rozenek bez pracy
Paparaty

To dość spore zaskoczenie. Jak donosi "Show", TVN nie wyemituje kolejnego sezonu "Perfekcyjnej Pani Domu". Program który był hitem stacji, a z Małgorzaty Rozenek uczynił w ciągu kilku tygodni pierwszoligową gwiazdą, znika z anteny. Faktem jest, że polska edycja przebiła w ilości i rozgłosie oryginalną, czyli brytyjską. Przypomnijmy: Rozenek lepsza od Anthei Turner

Dwutygodnik twierdzi, że Rozenek musiała wybierać pomiędzy rodziną, a dalszą karierą. Ostatecznie postanowiła jednak na spełnianie się w roli matki Stanisława i Tadeusza. Czy to oznacza, że Małgorzata całkowicie zniknie z mediów? Na pewno nie, bowiem wiosną w TVN zobaczymy kolejny sezon "Bitwy o dom".

- Jeśli mam być zupełnie szczera to nie można połączyć w sposób perfekcyjny pracy z macierzyństwem. Zawsze coś trochę kuleje, z czegoś nie jesteśmy zadowoleni. Dlatego dbam o to, aby moi synowie nie mieli poczucia, że spędzam z nimi za mało czasu - powiedziała "Show" Rozenek.


Będzie wam brakować testu białej rękawiczki w poniedziałkowe wieczory?

Zobacz: Dom Perfekcyjnej Pani Domu w najdrobniejszych szczegółachMałgorzata Rozenek ostatnio coraz więcej czasu poświęca synom: