Małgorzata Rozenek wyznała, że nie jest perfekcyjna.

Perfekcyjna Pani Domu: Nie jestem perfekcyjna!

Małgorzata Rozenek wyznała, że nie jest perfekcyjna.

Medialny szum wokół Małgorzaty Rozenek ciągle trwa. Wszystko zaczęło się od doniesień, że Perfekcyjna Pani Domu w programie nie pokazuje swojego prawdziwego domu i w codziennych obowiązkach wyręczana jest przez sprzątaczkę. Nowa telewizyjna gwiazda żyje pod dużą presją, gdyż atakowana jest ze wszystkich stron, a jej autorytet powoli traci na wiarygodności.

Zobacz: Mąż Rozenek: Żona goni mnie do sprzątania

Rozenek postanowiła zabrać głos w tej sprawie i uciąć wszelkie spekulacje. W w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską powiedziała:

- Ja nie nie jestem, perfekcyjna, mnie jest bardzo daleko do perfekcji! Staram się prowadzić dom najlepiej jak potrafię, a potrafię to robić.

W dalszej części rozmowy Perfekcyjna Pani Domu przekonywała, że każdy może mieć w swoim domu porządek i harmonię, jednak jest to kwestia indywidualna:

- To wszystko zależy od czasu jaki mamy na prowadzenie domu: czy pracujemy mniej, czy pracujemy więcej, czy dzieci są zdrowe. czy chore. Ale jestem absolutnie przekonana, że czysty, zadbany dom to szczęśliwy dom - dodała Rozenek.

Myślicie, że taka wypowiedź ociepli wizerunek Małgorzaty Rozenek w mediach?

Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53