Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Jarosław B. zatrzymany
Newsy

Znajoma oskarża Jarosława B. o brutalny gwałt. Pełnomocnik piłkarza komentuje!

Znajoma oskarża Jarosława B. o brutalny gwałt. Pełnomocnik piłkarza komentuje!

Wczoraj, 16 kwietnia w mediach pojawiła się szokująca informacja dotycząca Jarosława B. Dziennikarze radia RMF FM podali, że piłkarz został zatrzymany i oskarżony o popełnienie przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. Wiadomo już, że mężczyzna spędził ostatnią noc w izbie zatrzymań. Adwokat kobiety, która twierdzi, że była ofiarą Jarosława B. w rozmowie z mediami mówił wprost, że sprawa dotyczy brutalnego gwałtu, do którego - według doniesień portalu trojmiasto.wyborcza.pl - miało dojść w nocy z piątku na sobotę w jednym z luksusowych hoteli w Sopocie. Kobieta i Jarosław B. znali się wcześniej, a w piątkowy wieczór bawili się w gronie znajomych. Impreza przeniosła się do hotelu i tam, kiedy Jarosław B. i kobieta zostali sami miało dojść do gwałtu. 

Skala brutalności była bardzo duża- powiedział Oskar Skibicki, adwokat kobiety.

Pełnomocnik kobiety dodaje:

Nasza klientka twierdzi, że została okrutnie zgwałcona i jest w fatalnym stanie psychicznym. Ponadto, po nagłośnieniu sprawy wylała się na nią fala hejtu, ponieważ oskarżyła o gwałt osobę znaną, celebrytę. W związku z tym pojawiły się sugestie, że robi to dla sławy. Nasza klientka jest obecnie pod opieką psychologa - mówi mecenas Mateusz Dończyk z kancelarii Cogents w Sopocie w rozmowie z Fakt24.pl.

Szokujące zarzuty wobec Jarosława B. skomentowała pełnomocniczka piłkarza! Co powiedziała?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział śmierć Dawidka! Co jeszcze było w jego wizjach?

Jarosław B. jest niewinny?

Mecenas Olga Jądraszko w rozmowie z Fakt24.pl stanęła w obronie swojego klienta i zapewniała, że jest niewinny. Pełnomocniczka Jarosława B. porównuje sprawę sportowca do głośnej afery z piłkarzami z Leicester City, którzy zostali oskarżeni o gwałt - dopiero po jakimś czasie i po przeprowadzonych badaniach DNA okazało się, że kobiety po prostu  próbowały wyłudzić pieniądze od piłkarzy.  

Mamy szereg wniosków dowodowych, które zamierzamy złożyć w Prokuraturze. Po zbadaniu wszystkich aspektów sprawy nie wykluczamy też złożenia zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa. Najbliższe dni będą kluczowe, jednak istnieje możliwość, że cała sytuacja zmieni się diametralnie na korzyść mojego klienta- powiedziała pełnomocniczka Jarosława B. (...) Oskarżenia kierowane przeciwko niemu nie są oparte na prawdzie. Na tę chwilę nie zostały mu jeszcze postawione zarzuty, a postępowanie jest w sprawie, a nie przeciwko osobie. 

Co myślicie o sprawie Jarosława B.? 

Pełnomocniczka Jarosława B. zapewnia, że piłkarz jest niewinny.

Jarosław Bieniuk z pikslem
EastNews

 

Jarosław Bieniuk z pikslem
EastNews

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna Przybylska Oliwia Bieniuk
East News
Newsy
Ta słodka dziewczynka ze zdjęcia ma już 16 lat! Nie uwierzycie, kto jest sympatią Oliwii Bieniuk, córki Ani Przybylskiej!
Ta słodka dziewczynka ze zdjęcia ma już 16 lat! Nie uwierzycie, kto jest sympatią Oliwii Bieniuk, córki Ani Przybylskiej!

  Oliwia Bieniuk świętuje swoje 16 urodziny! Córka Ani Przybylskiej pięknieje z dnia na dzień, zatem spekulacje czy pójdzie w ślady sławnej mamy nie powinny nikogo dziwić. Na temat aktorskiej kariery wnuczki wypowiedziała się już mama Ani . Kilka miesięcy później Jarosław Bieniuk skomentował jej karierę modelki . Tymczasem nastolatka i jej uroda zdobywają kolejnych fanów na Instagramie! Zobaczcie co już wiemy o tym, jaka jest jedyna córka Ani Przybylskiej!   Zobacz także: Ania Przybylska zabawnie o wychowywaniu swoich dzieci! Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan płacząc wspomina współpracę z Anią Przybylską na planie reklamy   Anna Przybylska miała 23 lata gdy urodziła swoje pierwsze dziecko - córeczkę Oliwię.   Jarosław Bieniuk pokazał na Instagramie niepublikowane wcześniej zdjęcia Ani z córką.

Jarosław Bieniuk z pikslem
EastNews
Newsy
Nowe fakty w sprawie Jarosława B. Pomorski adwokat rzucił zupełnie inne światło na całe zdarzenie
Nowe fakty w sprawie Jarosława B. Pomorski adwokat rzucił zupełnie inne światło na całe zdarzenie

Media zelektryzowała wiadomość o zatrzymaniu Jarosława B. , do którego doszło 16 kwietnia. Były piłkarz Lechii Gdańsk, według relacji jej pełnomocnika, miał się dopuścić brutalnego gwałtu na swojej znajomej. Do zdarzenia miało dojść w znanym sopockim hotelu. Kobieta oskarża Jarosława B. o to, że odurzył ją narkotykami i wykorzystał. Pełnomocnik kobiety twierdzi, że jego klientka jest w bardzo złym stanie psychicznym. Teraz o całej sprawie wypowiedział się pomorski adwokat, który rzucił na zdarzenie nowe światło. Czy Jarosław B. dopuścił się brutalnego gwałtu? Jako pierwsze o całej sprawie poinformowało radio RMF FM. Błyskawicznie zainteresowały się tym również inne media. Pełnomocnik kobiety udzielił kilku bardzo mocnych wypowiedzi, w których opisuje stan zdrowia swojej klientki.   Jej stan jest bardzo zły. To młoda osoba, która przeżywa głęboką traumę. Wciąż potrzebna jest jej opieka lekarska w związku z tym, że niektóre obrażenia fizyczne doznane w wyniku tego brutalnego gwałtu są poważne - powiedział Oskar Skibicki w rozmowie z  "Dziennikiem Bałtyckim". Dziennikarz tej samej gazety rozmawiał także z jednym z pomorskich adwokatów (zachowuje anonimowość), który ma swoje zdanie na temat całego zdarzenia. Jarosław B. znał tę kobietę od pewnego czasu i w weekend imprezowali razem. Później ona zażądała pieniędzy. Podobno około 2 tysięcy złotych. Mężczyzna odmówił zapłaty, więc zgłosiła gwałt, przymuszenie do seksu. Wydaje mi się, że przed zarzutem powinny wybronić go zapisy SMS-ów albo jakiejś innej formy kontaktu między nimi - przekonuje adwokat. Zobacz także:  Jarosław B. zatrzymany przez policję w Sopocie! Chodzi o przestępstwo przeciwko wolności seksualnej Jarosław B. jest...

Jarosław B. zatrzymany
Newsy
Nowe informacje w sprawie Jarosława B.! Co miała zeznać 28-latka?
Nowe informacje w sprawie Jarosława B.! Co miała zeznać 28-latka?

We wtorek po południu były partner  Anny Przybylskiej  został zatrzymany z powodu podejrzenia o gwałt! Brutalny czyn zarzuciła mu jego 28-letnia znajoma. Do incydentu miało dojść kilka dni wcześniej w jednym z sopockich apartamentów. Co dokładnie wydarzyło się w pokoju hotelowym? Pojawiły się nowe informacje w tej sprawie.  Jarosław B. jest podejrzany o gwałt  Były piłkarzy Lechii Gdańsk jest podejrzewany o popełnienie przestępstwa na tle seksualnym. Informacje potwierdziła Prokuratura Okręgowa w Gdańsku, jednak nie ujawniła żadnych szczegółów sprawy.  Do brutalnego incydentu miało dojść w nocy z piątku na sobotę. Jarosław B. najpierw bawił się ze znajomymi na mieście, później impreza przeniosła się do pokoju hotelowego. Według oskarżającej 28-latki były partner Anny Przybylskiej był wobec niej brutalny i dopuścił się gwałtu.  Kobieta opowiadała, że Jarosław B. miał przymuszać ją do seksu i zachowywać się brutalnie. Miała być przez niego uderzana i wiązana – mówi informator Sylwestrowi Ruszkiewiczowi dla Wirtualnej Polski. Były piłkarz sam zgłosił się do prokuratury na przesłuchanie. Policja zatrzymała 39-latka, jednak na razie nie zostały postawione mu żadne zarzuty.  Na tę chwilę nie zostały mu jeszcze postawione zarzuty, a postępowanie jest w sprawie, a nie przeciwko osobie. Najbliższe dni będą kluczowe, jednak istnieje możliwość, że cała sytuacja zmieni się diametralnie na korzyść mojego klienta - powiedziała  Mecenas Olga Jędraszko w rozmowie z "Faktem". Mąż Ani Przybylskiej jest podejrzany o popełnienie przestępstwa na tle seksualnym  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner