Anka Anka Anka i Paweł
Anka

Nowy 14. sezon "Przyjaciółek" dopiero się rozpoczął, a już jest pełen wzruszających scen i dramatycznych zwrotów akcji. W 1. odcinku dowiedzieliśmy się o tragicznej śmierci syna Anki i Pawła, Franka, który zginął w katastrofie samolotowej. Anka nie jest w stanie pogodzić się z tym faktem, mimo że od śmierci jej syna minęło pół roku. Strzelecka codziennie snuje się po domu w szlafroku i nie jest w stanie zmusić się do żadnej aktywności. Nie chce też wrócić do pracy. Tymczasem jej mąż zupełnie inaczej zareagował na tragedię - rzucił się w wir pracy i wyżywa się na innych, krzycząc i awanturując się. Niestety, okazuje się, że Paweł jest słabszy niż mogłoby się wydawać. W 165. odcinku targnie się na swoje życie!

1/3
Anka

Paweł czuje się winny śmierci Franka. W końcu to on zabrał synów do Paryża. Mimo że na co dzień Paweł nie okazuje swojej rozpaczy w taki sposób, jak Anka, Stasiek czy Julka, to jednak tak samo jak oni cierpi, a może nawet bardziej! Strzelecki postanowi bowiem zakończyć swoje życie w 165. odcinku "Przyjaciółek".

 

2/3
Anka

Paweł wykorzysta moment, że w jego kancelarii już nikogo nie będzie. Usiądzie przy biurku i połknie garść tabletek! Strzelecki nie chce żyć bez syn i z ciążącym na nim poczuciem winy. Będzie wolał umrzeć, niż stawić czoła problemowi i zostać ze swoją rodziną.

3/3
Anka i Paweł
Mat. prasowe

Zanim jednak Paweł targnie się na swoje życie, Anka będzie próbowała go namówić na terapię u psychologa. Zauważy bowiem, że jej mąż nie radzi sobie z rozpaczą, stał się agresywny, porywczy. To jednak nic nie pomoże, Paweł po prostu nie chce już żyć. Czy Paweł umrze w 165. odcinku "Przyjaciółek"? Przekonamy się już niedługo! Będziecie oglądać?

Więcej na temat Przyjaciółki