Paweł Tomaszewski wyznał, że jest gejem

Gwiazdor serialu "Hotel 52" wyznał, że jest gejem: "Jestem Polakiem, katolikiem, a coraz częściej..."

Paweł Tomaszewski wyznał, że jest gejem

Paweł Tomaszewski, znany m.in. z serialu "Hotel 52" w Polsacie, wyznał, że jest gejem. Na swoim Instagramie zrobił coming out, jednak jego wpis dotyka również innego, bardzo poważnego tematu, jakim jest depresja. Zobaczcie.

Paweł Tomaszewski: Nie jestem pierwszą homoseksualną osobą w mojej rodzinie

Paweł Tomaszewski ma 36 lat. Największą popularność zdobył w serialu „Hotel 52”, gdzie przez dwa lata wcielał się w sympatycznego boya hotelowego Jakuba. Pojawił się również w takich filmach jak „Wałęsa. Człowiek z nadziei”. „Historia Roja”, „Sztuka kochania” czy "Amok”. Gościnnie wystąpił zaś w „Na dobre i na złe” czy „Ojcu Mateuszu”. 

Tomaszewski na Instagramie zaczął swój wpis od depresji, na którą choruje:

doktor powiedział, że to depresja. utajona. czyli bardziej sprytna (suka). przyjmijmy taką nazwę. ok. niczego to nie zmienia. biorę jedną pastylkę dziennie, żeby świat był przyjaźniejszy.

Następnie wyjaśnił, że jego świat nie może być przyjaźniejszy, ponieważ należy do społeczności LGBT:

ale jak ma być przyjaźniejszy wśród •ludożerców•. i choć w istocie •lgbt to ja•, to nie mam zamiaru tatuować sobie tego na czole. ta przynależność tylko częściowo definiuje mojego człowieka. •ważne co masz w głowie, czy masz talent i coś pięknego w sobie• nie jestem pierwszą homoseksualną osobą w mojej rodzinie. w naszym rodzie.  ale być może pierwszą, która ma odwagę mówić o sobie i żyć godnie i w prawdzie bez uciekania w nałogi, fikcyjne małżeństwa czy funkcje społeczne / kościelne

Na koniec aktor dodał, że jest Polakiem i katolikiem i zastanawia się, dlaczego ludzi są do siebie tak wrogo nastawieni:

jestem polakiem, katolikiem a coraz częściej mam wrażenie że mieszkam na białorusi.i na koniec pytanie:  co się stało ze znakiem pokoju ? czy on jest jeszcze aktualny ? zawsze lubiłem ten moment podczas mszy. - kończy Tomaszewski (pis. oryginalna). 

Przypomnijmy - po dramatycznych wydarzeniach, do jakich doszło w Białymstoku podczas Marszu Równości, część świata show biznesu wspiera społeczność LGBT. Coming outu dokonał również Tomasz Mycan, gwiazdor "Barw szczęścia". 

 

Paweł grał w serialu "Hotel 52".

Paweł Tomaszewski wyznał, że jest gejem

Dziś Paweł wygląda tak:

Paweł Tomaszewski wyznał, że jest gejem

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

doktor powiedział, że to depresja. utajona. czyli bardziej sprytna (suka). przyjmijmy taką nazwę. ok. niczego to nie zmienia. biorę jedną pastylkę dziennie, żeby świat był przyjaźniejszy. ale jak ma być przyjaźniejszy wśród •ludożerców•. i choć w istocie •lgbt to ja•, to nie mam zamiaru tatuować sobie tego na czole. ta przynależność tylko częściowo definiuje mojego człowieka. •ważne co masz w głowie, czy masz talent i coś pięknego w sobie• nie jestem pierwszą homoseksualną osobą w mojej rodzinie. w naszym rodzie. ale być może pierwszą, która ma odwagę mówić o sobie i żyć godnie i w prawdzie bez uciekania w nałogi, fikcyjne małżeństwa czy funkcje społeczne / kościelne. jestem polakiem, katolikiem a coraz częściej mam wrażenie że mieszkam na białorusi. i na koniec pytanie: co się stało ze znakiem pokoju ? czy on jest jeszcze aktualny ? zawsze lubiłem ten moment podczas mszy. dobrego niedzielnego wieczoru i nadchodzącego tygodnia ! Paweł 🎩🌸 📸@zimakiewicz #lgbttoja

Post udostępniony przez Paweł Tomaszewski (@pawel_tomaszewski_official)

 

 

Więcej na temat Hotel 52
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44