Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

Paweł Kukiz zaszantażował Radio Zet i Monikę Olejnik. I wygrał!

O co chodzi?

W weekend Radio Zet opublikowało na swojej stronie internetowej fragmenty wywiadu z Tomaszem Lisem, który stwierdził, że wypowiedzi Pawła Kukiza są antysemickie. Były lider zespołu “Piersi” od razu odpowiedział na swoim Facebooku na słowa Lisa. Radio Zet opublikowało jego odpowiedź, ale nie umieściło na stronie internetowej linku, który podał Kukiz. Co było pod tym linkiem? Felieton Kukiza z 17 grudnia 2013 roku "O Polakach, Żydach, leszczach i patriotach". Paweł Kukiz zarzucił stacji manipulację.

"Proszę zacytować CAŁOŚĆ mojej korespondencji z Panem Lisem. Felieton jest jej najistotniejszym elementem. Jeśli tego, Zetko Droga, nie uczynisz to odwołuję swoją środową obecność w porannym programie Pani Moniki Olejnik" - napisał Kukiz w komentarzu pod artykułem.

Paweł Kukiz zażądał umieszczenia linku i zmiany zdjęcia ilustrującego tekst. Szybko na stronie internetowej radia pojawiły się negatywne komentarze pod adresem Zetki. Wczoraj wieczorem radio dokonało zmian na stronie - zmienili zdjęcie i umieścili link. Trzeba przyznać, że Kukiz potrafi ostro walczyć o swoje interesy.

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
screen z YouTube/TV Republika
Newsy
TV Republika: Paweł Kukiz do dziennikarki "Ty PiS-owska k..."?! WIDEO
Według TV, zwyzywał i zażądał zdjęcia wywiadu

Pawłowi Kukizowi puszczają nerwy. Podczas dzisiejszego programu "W punkt" w TV Republika doprowadził do skandalu. Jak relacjonuje telewizja, muzyk przerwał rozmowę i wyszedł ze studia, rzucając w stronę dziennikarki skandaliczny epitet: "Ty PiS-owska k..." Muzyk, który po sukcesie w wyborach prezydenckich prowadzi kampanię przed referendum i zbiera siły przed wyborami parlamentarnymi, często udziela ostatnio wywiadów w mediach. Tym razem coś jednak poszło nie tak... W pewnym momencie Kukiz zarzucił prowadzącej wywiad Katrzynie Gójskiej-Hejke, że ta uważa polskich obywateli za głupich .   Czy pani mnie zaprosiła do studia po to, żeby gnębić, czy żeby rozmawiać? Ja już wolę chyba u Olejnik, jak Boga kocham – stwierdził Kukiz, cytowany przez portal telewizjarepublika.pl ( CZYTAJ TEŻ: Paweł Kukiz zaszantażował Radio Zet i Monikę Olejnik. I wygrał! ). I po około 40 minutach rozmowy postanowił opuścić studio.  – Ja nie chcę tego programu –  rzucił jeszcze do mikrofonu.  Obraźliwe słowa miały paść gdy Kukiz wychodził ze studia - informuje portal. Dodaje też, że przedstawiciele muzyka próbowali wstrzymać emisję rozmowy.   Przedstawiciele Pawła Kukiza skontaktowali się z naszą stacją i zażądali wstrzymania emisji wywiadu . Jednak spotkali się ze zdecydowaną odmową - pisze na swojej stronie TV Republika.   W ostatnich sondażach Paweł Kukiz zanotował spory spadek popularności . Czy dlatego puszczają mu nerwy? Oto cały wywiad:    

Karolina Korwin Piotrowska wyśmiewa Pawła Kukiza
Newsy
Korwin Piotrowska wyśmiewa koncerty Kukuzia: Agitacja, z lekka przerywana piosenkami
Dziennikarka skomentowała informacje o podniesieniu stawek za koncert muzyka

Wczoraj media obiegła informacja o sumie jaką Paweł Kukiz zgarnia za koncerty swojego zespołu. J ak donosił wówczas jeden z tabloidów, muzyk dzięki działalności politycznej może liczyć teraz na znacznie więcej propozycji występów a płyty jego zespołu sprzedają się znacznie lepiej niż jeszcze kilka miesięcy temu . Sam Paweł Kukiz potwierdził doniesienia prasowe, że za koncert dostaje nawet 30 tysięcy złotych. Zobacz: Ile Paweł Kukiz bierze za koncert? Ta kwota robi wrażenie! Połączenie muzyki z działalnością polityczną przez Pawła Kukiza wzbudza ogromne emocje. Świadczyć o tym może felieton Karoliny Korwin Piotrowskiej , która na onet.pl oceniła informacje o zarobkach muzyka. Przy okazji dziennikarka zdradziła, jak wyglądają koncerty z udziałem Pawła Kukiza . - Właśnie pojawiła się informacja, że Kukiz idąc za ciosem podniósł stawki za koncerty. Potwierdził to mediom. Czyli to nie plotka. Ciekawe, koncerty są dla niego okazją do agitacji politycznej, sam tego nie ukrywa i do uczestnictwa w nich, w owych koncertach, zachęcał tez na konwencji swego ruchu. Moi znajomi, fani "starego" Kukiza, byli niedawno na jego koncercie wraz z innymi zespołami rockowymi i opowiadali mi, że nazwanie tego koncertem było pewnym nadużyciem, bo ze sceny cały czas była agitacja, z lekka przerywana piosenkami . Kumple nie są z jego opcji politycznej, wiec byli mocno zdziwieni. Zresztą nawet jeśliby byli "kukizowcami", nie jest to powód, aby ze sceny, zamiast muzyki leciała agitacja. Nie za to zapłacili- napisała Korwin Piotrowska.  Jestem w szoku. Zamiast programu, konkretów politycznych ważnych dla wielu ludzi jest inny konkret, finansowy. Po co było robić ten cały zamęt, jeśli chodzi o to, co zawsze? Rozumiem, zarabiać trzeba, zawsze też lepiej zarabiać niż kraść. Ale kontekst tej informacji jest fatalny . Jest smutny, bo wskazuje na to, że Kukiz nie zdaje sobie sprawy,...

Monika Olejnik, Paweł Kukiz
ONS
Newsy
Monika Olejnik wstrząśnięta wypowiedzią Kukiza o czarnym proteście: "Chyba pana posła pogięło!"
Monika Olejnik wstrząśnięta wypowiedzią Kukiza o czarnym proteście: "Chyba pana posła pogięło!"

Monika Olejnik skrytykowała Pawła Kukiza. Polityk udzielił kontrowersyjnej wypowiedzi, w której wyraził swoje zdanie na temat protestów Polek w sprawie zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej. Paweł Kukiz nie tylko nie popiera "czarnego protestu" .. .   Polecamy: Kiedy ciąża nie cieszy – depresja ciążowa   Paweł Kukiz o "Czarnym proteście"   Polityk był gościem "Kontrwywiadu" w RMF FM. To właśnie na antenie radia padły słowa, które wiele osób mogły zszokować. Nie mogę zgodzić się ze względów etycznych na projekt, który mówi: róbta, co chceta ze swoim dzieckiem, bo to moje ciało. Trzeba było zdawać sobie sprawę, komu się dawało to ciało i kiedy się dawało, i jak się dawało, że się nie rozleciało... - powiedział Paweł Kukiz. Monika Olejnik bardzo ostro zareagowała na tę wypowiedź. Na swoim Facebooku zamieściła cytat oraz skwitowała go dosadnymi słowami. Chyba pana posła pogięło! - skomentowała dziennikarka. Paweł Kukiz w wywiadzie znaczył, że jest zwolennikiem utrzymania tzw. kompromisu aborcyjnego. Powiedział, że głosował zarówno przeciwko liberalizacji, jak i zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej.   Zobacz też: Maja Bohosiewicz krytykuje "czarny protest"! Zobacz, co napisała aktorka!   Monika Olejnik ostro skrytykowała Pawła Kukiza!   Dziennikarka słynie z mocnych wypowiedzi. Czy będzie riposta Kukiza?

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner