ONS
Newsy

Paweł Kukiz pokazał zdjęcie z córkami. To uroczy widok

Jak wyglądają?

Z okazji wczorajszego Dnia Ojca mogliśmy oglądać wysyp sentymentalnych zdjęć z albumów prywatnych wielu gwiazd. Nie zabrakło życzeń, miłych słów i wspomnień. Do grona znanych osób, które podzieliły się odrobiną swojej intymności w tym szczególnym dniu, dołączył również Paweł Kukiz. Zobacz też: W Dzień Ojca przedstawiamy… najbardziej stylowych tatusiów show-biznesu! Jak wam się podobają?

Na profilu muzyka i polityka znalazło się urocze zdjęcie Kukiza w towarzystwie jego trzech córek: Hani, Poli i Julii. Fani Kukiza byli zachwyceni prywatną odsłoną polityka oraz... urodą jego córek. W komentarzach pod zdjęciem nie zabrakło komplementów na ich temat, co więcej, padła nawet propozycja matrymonialna!

Zobaczcie urocze zdjęcie Kukiza z córkami!

Zobacz na Polki.pl: Dzień Ojca w Polsce i na świecie
Julia Kukiz z Pawłem Kukizem
ONS
Newsy
Córka Pawła Kukiza pokazała piękne ZDJĘCIA ze ślubu!
Julia wyglądała obłędnie

  Córka Pawła Kukiza pokazała jak wyglądał jej ślub i wesele! 27-letnia Julia, najstarsza córka muzyka i polityka wyszła za mąż już kilka miesięcy temu, ale dopiero teraz pochwaliła się pięknymi zdjęciami z uroczystości. Ceremonia została zorganizowana w kościele pod wezwaniem Św. Piotra i Pawła w Namysłowie, a przyjęcie weselne odbyło się w luksusowym hotelu Jakubus w Jakubowicach.    Wesele córki Pawła Kukiza Ślub najstarszej córki Pawła Kukiza odbył się dokładnie 21 lipca, ale Julia Kukiz dopiero teraz zdecydowała się pokazać, jak wyglądała wzruszająca uroczystość. Wesele było w iście królewskim stylu! Sala została udekorowana białymi kwiatami, a goście mogli podziwiać rozwieszone zdjęcia młodej pary i ich bliskich. Na weselu zagrał DJ, ale za mikrofon chwycił również sam Paweł Kukiz!  Po paru miesiącach od ślubu, chciałabym bardzo podziękować wszystkim wykonawcom, a przede wszystkim niezwykle otwartym i pozytywnym ludziom, którzy sprawili, że ten dzień był tak niezwykły i magiczny!- napisała Julia Kukiz. Zobaczcie ZDJĘCIA ze ślubu córki Pawła Kukiza!    Zobacz także:  Ślub i wesele w zimie: sukienka, okrycie wierzchnie i buty – jak skompletować kreację na zimową uroczystość?   Julia Kukiz opublikowała zdjęcia na Facebooku. Najstarsza córka Pawła Kukiza wyszła za mąż 21 lipca 2018 roku.  

Paweł Kukiz całuje córki
East News
Newsy
Paweł Kukiz trzecią siłą w Sejmie! Komu podziękował? Najmocniej córkom...
Paweł Kukiz trzecią siłą w Sejmie! Komu podziękował? Najmocniej córkom...

Paweł Kukiz , zdobywając w sondażowych wynikach wyborów do Sejmu 9 proc. głosów, stał się trzecią siłą polskiej polityki. Ten świetny wynik podsumował podczas wieczoru wyborczego, a za jego plecami stały trzy urocze blondynki - Julia, Pola i Hania. O mało co system nas nie zabił. Mało brakowało a bylibyśmy zmiażdżeni. Ale zapamiętajcie tę datę 25 października 2015. Dzisiaj mamy do czynienia z początkiem, narodzinami nowego ruchu społecznego, który wkrótce zmieni konstytucję, który przywróci państwo obywatelom - mówił Paweł Kukiz, a dziewczyny za nim promieniały. To właśnie im podziękował szczególnie. Nic dziwnego, córki stoją za nim murem od początku. Pierwszy raz widzieliśmy je w kampanii prezydenckiej. W parlamentarnej Julia, Pola i Hania wspierały ojca i jego ruch również czynnie, nagrywając specjalny spot: Tata zawsze mówi to, co myśli. Tacy ludzie zmienią Polskę - zachęcały córki Kukiza.   Paweł Kukiz z córkami Paweł Kukiz na wieczorze wyborczym:

East News
Newsy
Córki Pawła Kukiza wspierają ojca w wyborach! Zobaczcie Julię, Polę i Hanię. Podobne do taty?
Córki Pawła Kukiza wspierają ojca

Paweł Kukiz w nadchodzących wyborach parlamentarnych może liczyć na wparcie swoich trzech córek. Julia, Pola i Hania przygotowały wideo, w którym mówią o wsparciu dla ojca w najbliższych wyborach. Córki lidera ruchu Kukiz'15 zamieściły na portalu YouTube filmik, któremu nadały tytuł "Tato, jesteśmy z Tobą". Dwie najstarsze - Julia i Pola - deklarują swoje głosy na ojca, natomiast wszystkie trzy (najmłodsza Hania jeszcze nie może głosować) - zgodnie twierdzą: Chcemy, żeby w parlamencie byli tacy ludzie, jak tato. Czyli szczerzy, bezpośredni, sprawiedliwi.  A przede wszystkim prawdziwi.         Czy Paweł Kukiz ma szanse w wyborach parlamentarnych? Córki Pawła Kukiza mieliśmy już okazję poznać podczas wyborów prezydenckich, w czasie których muzyk ubiegał się o najwyższy urząd w państwie. Pola miała nawet swój udział w prowadzeniu wieczoru wyborczego ojca. Choć wówczas wybory wygrał Andrzej Duda, to Paweł Kukiz uzyskał zaskakujące, ponad 20% poparcie. Głosowali na niego głównie ludzie młodzi. Czy filmik nagrany przez córki Kukiza przysporzy mu kolejnych głosów wśród wyborców z młodego pokolenia? Wcześniej dziewczynami pochwalił się też sam tata, pokazując ich zdjęcie z okazji Dnia Ojca.   Paweł Kukiz z żoną Małgorzatą   Czy dzięki córkom wzrośnie poparcie dla Pawła Kukiza?

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner