Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Paweł Królikowski
EastNews
Newsy

Paweł Królikowski zrezygnował z funkcji prezesa ZASP. Aktor wciąż walczy o zdrowie!

Paweł Królikowski rezygnuje z pracy w Związku Artystów Scen Polskich!

Paweł Królikowski rezygnuje z pracy w Związku Artystów Scen Polskich! Jak informuje "Fakt" aktor po blisko 2 latach od objęcia stanowiska chce ustąpić z funkcji prezesa stowarzyszenia. Decyzja Pawła Królikowskiego związana jest z jego stanem zdrowia. Uwielbiany przez widzów aktor, któremu popularność przyniosła rola m.in. w serialu "Ranczo", kilka miesięcy temu w ciężkim stanie trafił do szpitala. Paweł Królikowski znalazł się pod opieką specjalistów przed ostatnimi Świętami Bożego Narodzenia. Aktor przeszedł poważną operację.

Po operacji niespodziewanie pojawiły się powikłania. Wdała się infekcja –donosił "Super Express" powołując się na swojego informatora.

Jakiś czas temu poinformowano, że Paweł Królikowski nie pojawi się w nowej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Teraz okazuje się, że zrezygnował również z funkcji prezesa ZASP.

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

Paweł Królikowski wciąż walczy o zdrowie

Paweł Królikowski został prezesem Związku Artystów Scen Polskich w kwietniu 2018 roku- aktor zastąpił wówczas  na tym stanowisku Olgierda Łukaszewicza. Niestety, jak informuje "Fakt" przez problemy zdrowotne Paweł Królikowski musiał zrezygnować ze swojej funkcji. 

Oficjalne stanowisko zostanie podane na stronie stowarzyszenia, kiedy rezygnacja zostanie przyjęta. Ma to nastąpić w marcu- dziennik cytuje Izabelę Kuzyszyn z  komunikacji zewnętrznej ZASP-u.

Przypominamy, że problemy zdrowotne aktora zaczęły się już kilka lat temu. Jakiś czas temu gwiazdor "Rancza" przeszedł poważną operację i jak sam przyznał, walczył wówczas o życie. 

Gdyby nie lekarze i cud to byłoby bardzo źle, pewnie byśmy już nie rozmawiali. Na szczęście jestem już wyleczony. Gdy wychodziłem do domu, usłyszałem: "Proszę iść do domu, cieszyć się życiem i wracać do pracy"- powiedział kilka lat temu w rozmowie z "Na żywo".

Niestety, kilka miesięcy temu aktor ponownie trafił do szpitala, w którym przebywa do dziś. 

Zobacz także: Paweł Królikowski i jego wyjątkowa historia: nie zobaczymy go w "TTBZ", ale czy zagra w "Ranczu"?

Paweł Królikowski rezygnuje z funkcji prezesa ZASP.

Paweł Królikowski w szpitalu

Kim jest nowa dziewczyna Antka Królikowskiego?
Instagram
Newsy
Antek Królikowski znów zakochany! Kim jest jego nowa dziewczyna?
Antek Królikowski znów zakochany! Kim jest jego nowa dziewczyna?

Antek Królikowski nie opłakiwał zbyt długo swojego związku z Julią Wieniawą . Tuż po rozstaniu z młodziutką aktorką u jego boku pojawiła się bowiem kolejna kobieta. Królikowski spotyka się obecnie z niejaką Kasią. Dziewczyna do tej pory nie miała nic wspólnego z show-biznesem. Jednak związek ze znanym gwiazdorem sprawił, że przestała być anonimowa. Kim jest Kasia, nowa partnerka Antka Królikowskiego? Zobaczcie nasze wideo i dowiedzcie się więcej! Antek coraz chętniej chwali się wspólnymi zdjęciami z Kasią Pasują do siebie? Zobacz także:  Antek Królikowski z dziewczyną na gali w Krakowie! Nie byli w najlepszym humorze...

Paweł Królikowski w szpitalu
Newsy
Wiadomo już, kto zastąpi Pawła Królikowskiego! Jest oświadczenie zarządu ZASP
Paweł Królikowski ze względu na swój stan zdrowia zrezygnował z funkcji prezesa ZASP

Paweł Królikowski ze względu na swój stan zdrowia zrezygnował z funkcji prezesa ZASP. Teraz zarząd stowarzyszenia wystosował oświadczenie w którym zdradza, kto zastąpił uwielbianego przez widzów aktora. Paweł Królikowski już od kilku miesięcy walczy o zdrowie. Aktor, któremu ogromną popularność przyniosła rola w serialu "Ranczo" tuż przed ostatnimi świętami Bożego Narodzenia w ciężkim stanie trafił do szpitala - jak informowały media, aktor przeszedł poważną operację po której pojawiły się powikłania. Zaledwie kilka dni temu okazało się, że ze względu na swój stan zdrowia Paweł Królikowski złożył rezygnację z funkcji prezesa ZASP.  Kto zastąpił Pawła Królikowskiego? Kiedy Paweł Królikowski zrezygnował ze stanowiska Małgorzata Kożuchowska, która pełniła funkcję wiceprezesa stowarzyszenia nie chciała komentować decyzji swojego kolegi. Teraz okazuje się, że również aktorka zrezygnowała z funkcji wiceprezesa! Kto więc zastąpi Królikowskiego i Kożuchowską? W sieci pojawiło się oświadczenie w tej sprawie. W związku z rezygnacją Pawła Królikowskiego z funkcji prezesa oraz Małgorzaty Kożuchowskiej z funkcji wiceprezes Związku Artystów Scen Polskich ZASP-Stowarzyszenia, członkowie Zarządu Głównego ZASP na posiedzeniu w dniu 25 lutego 2020 roku, zgodnie ze Statutem Stowarzyszenia spośród dotychczasowego składu Zarządu Głównego, do grona którego dołączyli: Piotr Bogusław Jędrzejczak i Ryszard Rembiszewski, wybrali prezesa i wiceprezesa. Prezesem został Krzysztof Szuster, a wiceprezesem Krzysztof Górecki- czytamy na stronie zasp.pl.  Przypominamy, że już wiosną mają rozpocząć się prace nad kinową wersją "Rancza". Czy Paweł Królikowski pojawi się na planie filmu? Ekipa...

Paweł Królikowski trafił do szpitala
ONS
Newsy
Paweł Królikowski nadal w szpitalu! Gwiazdor "Rancza" ma problemy z mówieniem
Paweł Królikowski znów trafił do szpitala. Tabloid donosi o jego problemach z mową. Jaki jest stan zdrowia gwiazdora serialu "Ranczo"?

Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja, że Paweł Królikowski trafił do szpitala. Potwierdził ją syn aktora, Antoni, który w rozmowie z serwisem pudelek.pl powiedział: trafił do szpitala, jest pod opieką lekarzy. Teraz "Super Express" donosi, że Paweł Królikowski nadal przebywa w szpitalu, a stan gwiazdora " Rancza " jest poważny. Przy mężu czuwa Małgorzata Ostrowska-Królikowska . Czy rodzina spędzi razem święta w domu? Jaki jest stan zdrowia Pawła Królikowskiego? Według informacji tabloidu Paweł Królikowski już od kilku dni znajduje się na oddziale neurochirurgii. Jest pod stałą opieką lekarzy i ze względu na swój stan mało prawdopodobne, aby mógł spędzić święta Bożego Narodzenia w domu. Aktor już od kilku lat zmaga się z problemami zdrowotnymi . Przeszedł nawet poważną operację głowy i sam wyznał, że dzięki lekarzom i rodzinie udało się uratować mu życie: Na początku maja nie przyjechałem do was na spotkanie. Okazało się, że moje zdrowie nie było okej. Musiałem więc coś z tym zrobić, spotkałem ludzi w Szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie, uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek, i okazało się, że mogę żyć, że mogę się z wami spotykać – powiedział w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Teraz stan zdrowia aktora znów uległ pogorszeniu. Nie pojawił się na wigilii artystów emerytów w Skolimowie, mimo że pełni stanowisko szefa Związku Artystów Scen Polskich. Jego obowiązki przejęli zastępcy. Jak informuje „Super Express”, gwiazdor „Rancza” zanim trafił do szpitala miał kłopoty z mówieniem.  Życzymy aktorowi zdrowia i powrotu do pełni sił! Aktora w szpitalu odwiedza...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner