Paweł Królikowski
EastNews

Paweł Królikowski zrezygnował z funkcji prezesa ZASP. Aktor wciąż walczy o zdrowie!

Paweł Królikowski
EastNews

Paweł Królikowski rezygnuje z pracy w Związku Artystów Scen Polskich! Jak informuje "Fakt" aktor po blisko 2 latach od objęcia stanowiska chce ustąpić z funkcji prezesa stowarzyszenia. Decyzja Pawła Królikowskiego związana jest z jego stanem zdrowia. Uwielbiany przez widzów aktor, któremu popularność przyniosła rola m.in. w serialu "Ranczo", kilka miesięcy temu w ciężkim stanie trafił do szpitala. Paweł Królikowski znalazł się pod opieką specjalistów przed ostatnimi Świętami Bożego Narodzenia. Aktor przeszedł poważną operację.

Po operacji niespodziewanie pojawiły się powikłania. Wdała się infekcja –donosił "Super Express" powołując się na swojego informatora.

Jakiś czas temu poinformowano, że Paweł Królikowski nie pojawi się w nowej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Teraz okazuje się, że zrezygnował również z funkcji prezesa ZASP.

Paweł Królikowski wciąż walczy o zdrowie

Paweł Królikowski został prezesem Związku Artystów Scen Polskich w kwietniu 2018 roku- aktor zastąpił wówczas  na tym stanowisku Olgierda Łukaszewicza. Niestety, jak informuje "Fakt" przez problemy zdrowotne Paweł Królikowski musiał zrezygnować ze swojej funkcji. 

Oficjalne stanowisko zostanie podane na stronie stowarzyszenia, kiedy rezygnacja zostanie przyjęta. Ma to nastąpić w marcu- dziennik cytuje Izabelę Kuzyszyn z  komunikacji zewnętrznej ZASP-u.

Przypominamy, że problemy zdrowotne aktora zaczęły się już kilka lat temu. Jakiś czas temu gwiazdor "Rancza" przeszedł poważną operację i jak sam przyznał, walczył wówczas o życie. 

Gdyby nie lekarze i cud to byłoby bardzo źle, pewnie byśmy już nie rozmawiali. Na szczęście jestem już wyleczony. Gdy wychodziłem do domu, usłyszałem: "Proszę iść do domu, cieszyć się życiem i wracać do pracy"- powiedział kilka lat temu w rozmowie z "Na żywo".

Niestety, kilka miesięcy temu aktor ponownie trafił do szpitala, w którym przebywa do dziś. 

Zobacz także: Paweł Królikowski i jego wyjątkowa historia: nie zobaczymy go w "TTBZ", ale czy zagra w "Ranczu"?

Paweł Królikowski rezygnuje z funkcji prezesa ZASP.

Paweł Królikowski w szpitalu

Więcej na temat Paweł Królikowski
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59