Paweł Królikowski trafił do szpitala
ONS

Paweł Królikowski wraca do serialu TVP! Kiedy zobaczymy odcinki z udziałem aktora?

Paweł Królikowski trafił do szpitala
ONS

Świetna wiadomość dla fanów Pawła Królikowskiego! Już wkrótce Telewizyjna Jedynka wyemituje nowe odcinki serialowego hitu z udziałem aktora. W jakiej produkcji znów zobaczymy Pawła Królikowskiego? Nie będzie to serial "Ranczo". 

Jak informuje "Super Express" aktor pojawi się w nowych odcinkach... "Ojca Mateusza"! Kiedy serial zostanie wyemitowany?

Paweł Królikowski w nowych odcinkach "Ojca Mateusza"

Paweł Królikowski już od wielu lat należy do grona najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Widzowie pokochali go przede wszystkim za rolę Kusego w "Ranczu", ale aktor występował w wielu innych hitowych produkcjach. W przeszłości zagrał m.in. w serialu "Ojciec Mateusz". Teraz, jak donosi "Super Express" Paweł Królikowski znów pojawi się w uwielbianej przez widzów produkcji. Okazuje się, że nowe odcinki serialu z udziałem aktora będziemy mogli zobaczyć już wiosną. Paweł Królikowski ponownie wcielił się w kucharza zakochanego w Natalii, gospodyni księdza Mateusza. 

Paweł Królikowski wciąż przebywa w szpitalu. Aktor trafił tam przed ostatnimi świętami Bożego Narodzenia. Jak informował ostatnio "Super Express" aktor wciąż jest na oddziale neurochirurgii, gdzie przeszedł kolejną operację, po której pojawiły się powikłania.

Nowe odcinki "Ojca Mateusza" Paweł Królikowski nagrał jesienią ubiegłego roku.

Będziecie oglądać nowy sezon "Ojca Mateusza" z udziałem Pawła Królikowskiego? Przypominamy, że w nowych odcinkach zobaczymy również Mikołaja Roznerskiego! 

Zobacz także: Paweł Królikowski nie zasiądzie w jury "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wiadomo, kto go zastąpi

Paweł Królikowski pojawi się w nowych odcinkach "Ojca Mateusza".

Paweł Królikowski w szpitalu

Aktor zagrał kucharza zakochanego w Natalii.

Kinga Preis i Artur Żmijewski na planie serialu Ojciec Mateusz
East News

 

Więcej na temat Paweł Królikowski
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13