Paweł Królikowski w szpitalu

Paweł Królikowski wciąż w szpitalu. Koledzy z "Rancza" wspierają aktora

Paweł Królikowski w szpitalu

Paweł Królikowski wciąż przebywa w szpitalu. Niestety, uwielbiany przez widzów aktor minione święta Bożego Narodzenia musiał spędzić pod opieką specjalistów. W trudnych chwilach Paweł Królikowski nie jest jednak sam - jak informuje "Fakt" rodzina cały czas czuwa  przy łóżku aktora. W minione święta odwiedzili go m.in. Antek Królikowski z partnerką. Serialowego Kusego wspierają również koledzy z "Rancza". Zobaczcie, co o Pawle Królikowskim powiedział Bogdan Kalus, czyli serialowy Hadziuk. 

Koledzy z "Rancza" wspierają Pawła Królikowskiego

Niepokojące informacje dotyczące stanu zdrowia Pawła Królikowskiego pojawiły się w mediach tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Aktor trafił do szpitala 20 grudnia i jak donosiły media, stan aktora był bardzo poważny. Teraz Paweł Królikowski przebywa na oddziale neurochirurgii. W trudnych chwilach wspierają go nie tylko najbliżsi, ale również koledzy z "Rancza". Zobaczcie, co o problemach aktora powiedział Bogdan Kalus, czyli serialowy Hadziuk.

Wszyscy bardzo się przejęliśmy. Trzymam za Pawła mocno kciuki i wierzę, że szybko wróci do zdrowia i do domu. Rozumiem, co przeżywają jego najbliżsi. Sam kilkanaście lat temu w takim samym czasie miałem zawał. Wiem co to znaczy spędzić święta i Nowy Rok w szpitalu. Paweł to fantastyczny i ciepły facet bez zadęcia. Musi wyzdrowieć- w rozmowie z "Faktem" powiedział Bogdan Kalus.

Przypominamy, że Paweł Królikowski już od kilku lat zmaga się z problemami zdrowotnymi. Jakiś czas temu aktor przyznał, że walczył o życie i przeszedł poważną operację. Nie zdradził jednak wprost, na co choruje:

Gdyby nie lekarze i cud to byłoby bardzo źle, pewnie byśmy już nie rozmawiali. Na szczęście jestem już wyleczony. Gdy wychodziłem do domu, usłyszałem: "Proszę iść do domu, cieszyć się życiem i wracać do pracy"- powiedział kilka lat temu w rozmowie z "Na żywo"

Aktorowi życzymy dużo zdrowia!

Zobacz także: Paweł Królikowski nadal w szpitalu! Gwiazdor "Rancza" ma problemy z mówieniem

Paweł Królikowski wciąż przebywa w szpitalu.

Paweł Królikowski z żoną, Małgorzatą Ostrowską-Królikowską
East News
 

Koledzy z "Rancza" wspierają Pawła Królikowskiego.

Ilona Ostrowska, Paweł Królikowski, Ranczo
ONS

 

Więcej na temat Paweł Królikowski
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51