Paweł Królikowski
EastNews
Newsy

Paweł Królikowski przeszedł kolejną operację! Pojawiły się komplikacje...

Gwiazdor serialu "Ranczo" nadal przebywa w szpitalu. Jaki jest aktualnie stan zdrowia Pawła Królikowskiego?

Paweł Królikowski nadal walczy o swoje zdrowie. Gwiazdor serialu „Ranczo” ponownie trafił do szpitala przed świętami Bożego Narodzenia i do tej pory stan zdrowia aktora nie pozwala na to, aby go opuścił. Jak donosi „Super Express”, Paweł Królikowski przebywa na oddziale neurochirurgii, gdzie przeszedł kolejną operację, po której pojawiły się powikłania:

Kilka dni temu przeszedł operację. Po operacji niespodziewanie pojawiły się powikłania. Wdała się infekcja – pisze se.pl powołując się na swojego informatora.

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

Jaki jest stan zdrowia Pawła Królikowskiego?

O swoich problemach ze zdrowiem po raz pierwszy Paweł Królikowski poinformował rok temu. Wtedy też nie pojawił się w jednym z odcinków show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Niedługo potem szczerze wyznał, że miał poważne problemy ze zdrowiem i podziękował tym, dzięki którym żyje:

Na początku maja nie przyjechałem do was na spotkanie. Okazało się, że moje zdrowie nie było okej. Musiałem więc coś z tym zrobić, spotkałem ludzi w Szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie, uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek i okazało się, że mogę żyć, że mogę z wami się spotykać – powiedział aktor w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Jakiś czas temu przedłużający się pobyt Pawła Królikowskiego w szpitalu skomentowała jego żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska:

Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem - wyznała Małgorzata Ostrowska-Królikowska w rozmowie z "Faktem". 

Magazyn "Na Żywo" dowiedział się, że po operacji guza pojawił się krwiak, dlatego aktor musiał znów trafić na salę operacyjną. Teraz pojawiły się informacje o infekcji.

Mamy nadzieję, że aktor szybko wróci do zdrowia!

Paweł Królikowski trafił do szpitala
ONS

Paweł Królikowski może liczyć na swoją żonę, która jest dla niego ogromnym wsparciem

Paweł Królikowski z żoną, Małgorzatą Ostrowską-Królikowską
East News

 

Katarzyna Skrzynecka i Paweł Królikowski
Newsy
Paweł Królikowski wróci do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Kasia Skrzynecka zabrała głos w sprawie
Paweł Królikowski wróci do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Kasia Skrzynecka zabrała głos w sprawie

Katarzyna Skrzynecka trzyma kciuki za zdrowie Pawła Królikowskiego . Aktor trafił do szpitala jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Aktorka podkreśliła, że wszyscy w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" czekają na niego, w końcu "nie takie góry już przenosił". Co jeszcze powiedziała Katarzyna Skrzynecka na temat stanu zdrowia kolegi z planu?  Zobacz także:  Antek Królikowski opublikował zdjęcie z tatą Pawłem Królikowskim. Chwyta za serce! Katarzyna Skrzynecka o Pawle Królikowskim Zdjęcia do kolejnej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" ruszają już na dniach. Wciąż nie wiadomo czy Paweł Królikowski weźmie udział w produkcji. Aktor przed świętami Bożego Narodzenia trafił na odział neurochirurgii do jednego z warszawskich szpitali i w dalszym ciągu poddawany jest hospitalizacji.  Stan zdrowia oraz nieobecność aktora spowodowane nagłą chorobą, we wzruszający sposób skomentowała jego koleżanka z planu Katarzyna Skrzynecka:  Wszyscy w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" czekamy na Pawła. Całym sercem wspieraliśmy go w poprzedniej edycji, kiedy trafił do szpitala, a także podczas rehabilitacji. Paweł jest bardzo dzielny i nie takie góry już przenosił. Co najważniejsze, znajduje się pod opieką najlepszych lekarzy i wierzę, że szybko wróci do zdrowia - zdradziła w rozmowie z Super Expressem. Kłopoty zdrowotne Pawła Królikowskiego zaczęły się już w 2015 roku. Przeszedł wówczas operację tętniaka mózgu. Jesienią ubiegłego roku przyznał w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", że zaledwie kilka miesięcy wcześniej ponownie trafił do szpitala, a tamtejsi lekarze uratowali mu życie. Niestety w grudniu stan aktora ponownie się pogorszył.  Kilka dni temu Małgorzata Ostrowska-Królikowska pierwszy...

Paweł Królikowski z żoną, Małgorzatą Ostrowską-Królikowską
East News
Newsy
"Cały czas walczy" Małgorzata Ostrowska-Królikowska szczerze o stanie zdrowia męża! Nie jest dobrze?
"Cały czas walczy" Małgorzata Ostrowska-Królikowska szczerze o stanie zdrowia męża! Nie jest dobrze?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska opowiedziała o stanie zdrowia swojego męża. Zaledwie kilka tygodni temu, podczas pierwszego odcinka programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo",  Paweł Królikowski z wielkim wzruszeniem przyznał, że ma problemy ze zdrowiem, przez które nie mógł pojawić się w finale poprzedniej edycji show. Aktor zdradził, że kilka miesięcy wcześniej trafił do szpitala, w którym lekarze uratowali mu życie.  Na początku maja nie przyjechałem do was na spotkanie. Okazało się, że moje zdrowie nie było okej. Musiałem więc coś z tym zrobić, spotkałem ludzi w Szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie, uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek i okazało się, że mogę żyć, że mogę z wami się spotykać - mówił Paweł Królikowski.  Niestety, dziś okazuje się, że aktor jeszcze nie wrócił do pełni zdrowia. O jego ciągłej walce opowiedziała Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Stan zdrowia Pawła Królikowskiego Paweł Królikowski wrócił już do pracy i znów ocenia uczestników programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Okazuje się jednak, że aktor wciąż zmaga się z konsekwencjami wcześniejszych problemów ze zdrowiem. Małgorzata Ostrowska-Królikowska w rozmowie z "Faktem" zdradziła, jaki jest stan zdrowia jej męża.  Rehabilitacja to jest proces. Nie wiadomo, ile potrwa. Mąż pracuje, ale jest cały czas rehabilitowany, walczy i jest bardzo dzielny. Jest po bardzo ciężkiej operacji, więc to wymaga czasu - powiedziała żona aktora.  W walce o zdrowie aktora wspierają najbliżsi. Mogę tylko podziękować dzieciom, naszym siostrom, rodzinie, że współdziałamy i współgramy. I dzięki temu to wszystko jest...

Paweł Królikowski trafił do szpitala
ONS
Newsy
Paweł Królikowski trafił do szpitala! Co się stało?
Paweł Królikowski trafił do szpitala! Co się stało?

Paweł Królikowski trafił do szpitala. Informację tę potwierdził Antoni Królikowski w rozmowie z serwisem pudelek.pl. Serwis nieoficjalnie podał, że popularny aktor przebywa na oddziale neurochirurgii jednego z warszawskich szpitali.  Trafił do szpitala, jest pod opieką lekarzy  - potwierdził Antoni Królikowski  Choroba Pawła Królikowskiego Paweł Królikowski zmaga się z problemami zdrowotnymi już od kilku lat. W 2015 roku przeszedł poważną operację wycięcia tętniaka mózgu. Kilka miesięcy temu również przebywał w szpitalu, do czego przyznał się w pierwszym odcinku tegorocznej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Gwiazdor "Rancza" dodatkowo zdradził, że stan był na tyle poważny, że lekarze musieli walczyć o jego życie.  Na początku maja nie przyjechałem do was na spotkanie. Okazało się, że moje zdrowie nie było okej. Musiałem więc coś z tym zrobić, spotkałem ludzi w Szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie. Uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek. Okazało się, że mogę żyć, że mogę z wami się spotykać - mówił wówczas Paweł Królikowski.  O konsekwencjach problemów ze zdrowiem męża mówiła także Małgorzata Ostrowska-Królikowska w rozmowie z Faktem: Rehabilitacja to jest proces. Nie wiadomo, ile potrwa. Mąż pracuje, ale jest cały czas rehabilitowany, walczy i jest bardzo dzielny. Jest po bardzo ciężkiej operacji, więc to wymaga czasu Jak nieoficjalnie dowiedział się Pudelek, Paweł Królikowski dziś ponownie trafił do szpitala. Informację potwierdził jego syn, Antoni Królikowski. Trzymamy kciuki za zdrowie aktora.  Zobacz także:  "Cały czas walczy" Małgorzata...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner