Party Stories
Paweł Królikowski trafił do szpitala
ONS
Newsy

Paweł Królikowski przerywa karierę! Wszystko przez zły stan zdrowia

Co się dzieje z aktorem?

No i stało się! Ulubieniec widzów, Paweł Królikowski, zdecydował się przerwać karierę. Aktor znany jako Kusy z "Rancza" nie jest w najlepszym stanie i jak na razie musi zadbać o swoje zdrowie. Ta decyzja z pewnością była trudna, a fani gwiazdora muszą zaczekać na jego powrót do Teatru Capitol i show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Problemy zdrowotne Królikowskiego rozpoczęły się już kilka tygodni temu, kiedy z objawami przemęczenia znalazł się w szpitalu. Lekarze zdiagnozowali tętniaka mózgu, którego na szczęście nie trzeba operować. Mamy nadzieję, że aktor szybko wróci do zdrowia i niebawem zobaczymy go na deskach teatru i ekranach telewizorów.


Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jerzy Nasierowski
Eastnews
Newsy
Polski aktor skazany za współudział w zabójstwie wraca do teatru! Ma zagrać... mordercę

Polski aktor, Jerzy Nasierowski (83l.) razem ze swoim młodszym kochankiem, hydraulikiem Andrzejem Rukuszewiczem wiele lat temu zabili gosposię Annę Wujek, która pracowała w domu polskiej aktorki Miry Grelichowskiej. Nasierowski za współudział został skazany na 25 lat więzienia, jednak wyszedł po 9 latach odsiadki. Podczas procesu wyszło na jaw, że aktor wraz z partnerem okradali swoich bogatych przyjaciół. Kiedy Nasierowski wyszedł z więzienia, w filmach nie grał się zbyt często, w 2013 roku zagrał w filmie „Wałęsa. Człowiek z nadziei". Teraz Nasierowski wraca do warszawskiego Teatru Syrena! Premiera spektaklu, w którym wystąpi, odbędzie się we wrześniu. Nasierowski ma zagrać... mordercę, który przyjeżdża wymierzyć sprawiedliwość w małym miasteczku. W kontekście wystąpienia Nasierowskiego w teatrze wypowiedział się Wojciech Malajkat, dyrektor Teatru Syrena. Nie mam wątpliwości, że Jerzy Nasierowski jako aktor poradzi sobie z zadaniem. Po konsultacjach z reżyserami Aleksandrą Popławską i Markiem Kalitą doszliśmy do wniosku, że pan Jerzy jest osobowością . I jesteśmy ciekawi jego wkładu artystycznego do przedstawienia - powiedział Malajkat w rozmowie z "Newsweekiem". Nie wszystkim ponoć miał się spodobać powrót Nasierowskiego do teatru. Nasierowski znów na scenie? Moja noga w tym teatrze nie postanie - miała powiedzieć jedna z aktorek, która chce zachować anonimowość. A wy co sądzicie o powrocie Nasierowskiego do teatru? Wybierzecie się na sztukę z jego udziałem?   Jerzy Nasierowski wraca do teatru.   Nasierowski został skazany na 25 lat, wyszedł po 9 latach odsiadki.   W Teatrze Syrena zagra... mordercę.

Michał Żebrowski z żoną w Dzień Dobry TVN
East News
Newsy
Michał Żebrowski ma poważne problemy finansowe przez koronawirusa. Aktor obawia się bankructwa swojego teatru! 

Michał Żebrowski w rozmowie z mediami opowiedział o trudnej sytuacji swojego teatru! Aktor i właściciel Teatru 6. piętro w programie"Tak jest" w TVN24 nie ukrywał, że przez pandemię koronawirusa ma spore problemy finansowe. Michał Żebrowski przyznał, że obawia się bankructwa swojego teatru! Ja jestem na utrzymaniu żony. Mówiąc zupełnie poważnie, to jest nieciekawa sytuacja- mówił na antenie TVN24. Zobaczcie, co jeszcze o trudnej sytacji artystów powiedział gwiazdor serialu "Na dobre i na złe"! Michał Żebrowski szczerze o problemach finansowych W związku z epidemią koronawirusa w Polsce już kilka tygodni temu zostały zamknięte szkoły, przedszkola, kina, galerie oraz teatry. Stacje telewizyjne zakończyły nagrania wielu programów, a praca na planach seriali została przerwana. Koronawirus i obostrzenia, które zostały wprowadzone w związku z pandemią mocno odbiły się m.in. na aktorach czy muzykach. Artyści z dnia na dzień zostali bez pracy i zarobków. Ostatnio Janusz Józefowicz głośno przyznał, że obawia się bankructwa swojego teatru. Teraz o problemach finansowych opowiedział również Michał Żebrowski, właściciel Teatru 6. piętro. Aktor nie ukrywa, że sytuacja jest bardzo poważna.  Zastanawiamy się, co zrobić, żeby nie zbankrutować. Liczymy na pomoc państwa. Nie wiemy, czy ona nastąpi. Dowiedziałem się, że w Niemczech przewidziano 50 mld na pomoc artystom. Zobaczymy, jak nasza władza potraktuje artystów. Nie chcę wierzyć, że ta władza nie będzie sprzyjać artystom, tylko dlatego, że artyści nie boją się jej krytykować- Michał Żebrowski mówił w programie "Tak jest" w TVN24.  Aktor dodał jednak, że w obecnej chwili nie musi płacić czynszu za prowadzenie teatru w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie-...

Jerzy Kamas nie żyje
ONS
Newsy
Nie żyje Jerzy Kamas - odtwórca roli Wokulskiego w serialu „Lalka”
Miał 77 lat

Smutna informacja z ostatniej chwili. Nie żyje Jerzy Kamas, odtwórca Stanisława Wokulskiego w kultowej "Lalce". Aktor zmagał się z chorobą nowotworową. O śmierci aktora poifnormował Teatr Ateneum. Aktor miał 77 lat. Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy Jerzego Kamasa, wybitnego aktora, naszego przyjaciela i mistrza. Od 1971 r. stworzył na scenie Teatru Ateneum kilkadziesiąt wybitnych ról. Pozostanie w naszej pamięci na zawsze" - poinformowano na stronie teatru. Jerzy Kamas miał na swoim koncie występy w takich filmach jak "Dolina Issy", "Noce i dnie" czy "Cudzoziemka". Widzowie telewizyjni mogą go kojarzyć z serialu "Klan". Rodzinie i najbliższym składamy szczere kondolencje.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner