Paweł Królikowski
EastNews
Newsy

Paweł Królikowski nie zasiądzie w jury "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wiadomo, kto go zastąpi

Paweł Królikowski nie zasiądzie w jury "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wiadomo, kto go zastąpi

Wiadomo już kto zastąpi Pawła Królikowskiego w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nowego jurora widzowie znają już z poprzedniej edycji show. Na kogo padł wybór? 

Paweł Królikowski niestety nie pojawi się w nadchodzącej edycji z powodu stanu swojego zdrowia. Aktor w grudniu trafił do warszawskiego szpitala na oddział neurochirurgii i wciąż poddawany jest hospitalizacji. Problemy zdrowotne Pawła Królikowskiego zaczęły się już kilka lat temu. Przeszedł m. in. operację tętniaka mózgu. 

Zobacz także: Ważna decyzja w sprawie dalszego leczenia Pawła Królikowskiego! W jakim jest stanie?

Nicki Minaj w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Kto się w nią wcielił?

Paweł Królikowski nie zasiądzie w jury "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kto go zastąpi? 

Zdjęcia do programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zaczynają się już na dniach. Wiadomo jednak, że Paweł Królikowski niestety nie wystąpi w tej edycji show z powodu swojego stanu zdrowia. "Fakt" informuje, że na fotelu jurorskim za aktora zasiądzie znany youtuber Adam Strycharczuk, zwycięzca 12. edycji programu. Zachwycił jury m. in swoim brawurowym wcieleniem w Violettę Villas. Czy sprawdzi się w programie jako juror? 

Według doniesień "Faktu" w trzynastej edycji hitowego programu Polsatu wystąpią m.in. Marta Gałuszewska - zwyciężczyni 8. edycji "The Voice of Poland", Karol Dziuba z serialu "O mnie się nie martw", Filip Gurłacz z serialu "Zakochani", Kamila Boruta z Teatru Rampa oraz aktorka Natalia Avelon. Jesteście ciekawi nowego sezonu programu? 

Zobacz także: Ilona Ostrowska wspiera Pawła Królikowskiego. Gwiazda "Rancza" opublikowała wzruszający wpis!

Paweł Królikowski nie zasiądzie w jury 13. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". 

Paweł Królikowski trafił do szpitala
ONS

Zastąpi go Adam Strycharczuk, zwycięzca 12. edycji programu. 

Adam Strycharczuk
Instagram

Adam Strycharczuk zachwycił jury brawurowym wcieleniem się we Violettę Villas. Czy sprawdzi się jako juror? 

Adam Strycharczuk wygrał finał 12. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Fot. M. Zawada

 

Paweł Królikowski
EastNews
Newsy
Paweł Królikowski i jego wyjątkowa historia: nie zobaczymy go w "TTBZ", ale czy zagra w "Ranczu"?
Paweł Królikowski i jego wyjątkowa historia: nie zobaczymy go w "TTBZ", ale czy zagra w "Ranczu"?

Leży w szpitalu już drugi miesiąc. Paweł Królikowski (58) trafił na oddział neurochirurgii pod koniec grudnia. Przeszedł ciężką operację. „Rodzina staje na wysokości zdania, aby dać mu siłę. Rehabilitacja to jest proces. Nie wiadomo, ile potrwa. Mąż pracuje, ale jest cały czas rehabilitowany, walczy i jest bardzo dzielny”, mówiła wtedy „Faktowi” Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Na początku stycznia przekazała dziennikarzom, że – choć aktor jest w dobrej formie – musi jeszcze zostać w szpitalu, bo „wdała się infekcja”. Teraz, pytana przez „Flesz” o to, jak czuje się mąż, nie chce już o jego zdrowiu rozmawiać. Ale choć cała Polska trzyma za aktora kciuki, producentom coraz trudniej zaakceptować jego przedłużającą się nieobecność…

Pierwszy odcinek TTBZ bez Pawła Królikowskiego
TV-Show
Dziś pierwszy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" bez Pawła Królikowskiego. Jak zostanie uczczony?
Twoja twarz brzmi znajomo - kto zastąpi Pawła Królikowskiego? Kim jest Adam Strycharczuk?

Już dziś rozpocznie się 13. edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W roli jurora nie zobaczymy jednak Pawła Królikowskiego, który z show Polsatu był związany od samego początku. Aktor zmarł 27 lutego po ciężkiej chorobie. Jednak już kilka tygodni temu okazało się, że aktora, ze względu na jego chorobę, zastąpi Adam Strycharczuk, zwycięzca poprzedniej edycji. TTBZ bez Pawła Królikowskiego Produkcja pierwszy odcinek show nagrała już dawno temu, ale jak udało nam się dowiedzieć, będzie on przemontowany tak, żeby uczcić pamięć Pawła Królikowskiego. Szykują się więc naprawdę wzruszające chwile i emocje.  A co o roli jurora mówił sam Adam Strycharczuk? Kilka tygodni temu, jeszcze przed śmiercią Pawła Królikowskiego, kiedy okazało się, że ma go zastąpić, youtuber powiedział: Gdy dostałem propozycję wzięcia udziału w programie jako juror, wiedziałem już o problemach zdrowotnych Pawła. Zacząłem myśleć o tym, czy widzowie dobrze mnie odbiorą. Czy nie zaczną mówić, że wcisnąłem się na miejsce Pawła. Doszedłem do wniosku, że z pewnością chciałby, żebym godnie go reprezentował i spróbował nowego doświadczenia. Z tą pozytywną myślą przystąpiłem do realizacji zadania - powiedział w rozmowie z agencją LifeStyle Newseria.  A kogo zobaczymy w 13. edycji show? O zwycięstwo powalczą: Gosia Andrzejewicz, Natalia Avelon, Kamil Boruta, Czadoman, Karol Dziuba, Marta Gałuszewska, Filip Gurłacz, Maurycy Popiel. W jury, poza Adamem, Kasia Skrzynecka, Małgorzata Walewska i Kacper Kuszewski.  Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat.  W show zastąpi go Adam Strycharczuk.  

Tak uczczono pamięć Pawła Królikowskiego w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
TV-Show
Tak uczczono pamięć Pawła Królikowskiego w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Łzy same napływają do oczu
Tak uczczono pamięć Pawła Królikowskiego w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Łzy same napływają do oczu

Za nami pierwszy odcinek 13. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" . Wyjątkowy, bo w roli jurora nie zobaczyliśmy Pawła Królikowskiego. Aktor po walce z chorobą zmarł w wieku 58 lat. Jeszcze kiedy przebywał w szpitalu produkcja postanowiła, że w show zastąpi go Adam Strycharczuk, zwycięzca poprzedniego sezonu. Jak więc uczczono pamięć Pawła? W "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" uczczono pamięć Pawła Królikowskiego Paweł Królikowski był ukochanym jurorem show Polsatu. Nigdy nie krytykował uczestników, a jeśli miał jakieś uwagi, przekazywał je z wielką klasą i humorem. Pozostali jurorzy, na czele z Kasią Skrzynecką, będą bardzo za nim tęsknić: Gdy 3 tygodnie temu nagrywaliśmy kolorowy spot dla Polsatu, w którym na miejscu Jurora TTBZ zastępuje Pawła Adam Strycharczuk, nagrywaliśmy też filmiki z życzeniami dla Pawła, który był wówczas w szpitalu... "Króliku, zdrowiej, rehabilituj się i WRACAJ DO NAS , TĘSKNIMY!!!" ..... Nie mogę się pogodzić...  - napisała Kasia Skrzynecka tuż po śmierci Pawła. Pierwszy odcinek show został nagrany już jakiś czas temu, ale został przemontowany tak, by pojawiło się w nim wspomnienie o Pawle. Zobaczcie sami wzruszający filmik poniżej. Pawła w show zastąpił Adam Strycharczuk. Przed nim wielkie wyzwanie.  

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner