Paweł Królikowski trafił do szpitala
ONS

Paweł Królikowski nadal w szpitalu! Gwiazdor "Rancza" ma problemy z mówieniem

Paweł Królikowski trafił do szpitala
ONS

Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja, że Paweł Królikowski trafił do szpitala. Potwierdził ją syn aktora, Antoni, który w rozmowie z serwisem pudelek.pl powiedział:

trafił do szpitala, jest pod opieką lekarzy.

Teraz "Super Express" donosi, że Paweł Królikowski nadal przebywa w szpitalu, a stan gwiazdora "Rancza" jest poważny. Przy mężu czuwa Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Czy rodzina spędzi razem święta w domu?

Jaki jest stan zdrowia Pawła Królikowskiego?

Według informacji tabloidu Paweł Królikowski już od kilku dni znajduje się na oddziale neurochirurgii. Jest pod stałą opieką lekarzy i ze względu na swój stan mało prawdopodobne, aby mógł spędzić święta Bożego Narodzenia w domu.

Aktor już od kilku lat zmaga się z problemami zdrowotnymi. Przeszedł nawet poważną operację głowy i sam wyznał, że dzięki lekarzom i rodzinie udało się uratować mu życie:

Na początku maja nie przyjechałem do was na spotkanie. Okazało się, że moje zdrowie nie było okej. Musiałem więc coś z tym zrobić, spotkałem ludzi w Szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie, uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek, i okazało się, że mogę żyć, że mogę się z wami spotykać – powiedział w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Teraz stan zdrowia aktora znów uległ pogorszeniu. Nie pojawił się na wigilii artystów emerytów w Skolimowie, mimo że pełni stanowisko szefa Związku Artystów Scen Polskich. Jego obowiązki przejęli zastępcy. Jak informuje „Super Express”, gwiazdor „Rancza” zanim trafił do szpitala miał kłopoty z mówieniem. 

Życzymy aktorowi zdrowia i powrotu do pełni sił!

Aktora w szpitalu odwiedza żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Paweł Królikowski z żoną, Małgorzatą Ostrowską-Królikowską
East News

Paweł Królikowski jest jedną z gwiazd serialu "Ranczo"

Paweł Królikowski "Ranczo"
East News

 

Więcej na temat Paweł Królikowski
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51