Paweł Deląg i Patrycja Markowska w "Ameryka Express"

"Ameryka Express": Paweł Deląg to prawdziwy amant! Znamy całą prawdę o jego wszystkich kobietach...

Paweł Deląg i Patrycja Markowska w "Ameryka Express"

Nasz rosyjski amant, myli kraje, porywa „byłe kobiety”. Ale jednego nie można mu poskąpić – wdzięku osobistego, tak Daria Ładocha, prowadząca „Ameryka Express” przedstawiała na konferencji prasowej Pawła Deląga. Po pierwszym odcinku show wyjaśniło się, co miała na myśli. Aktor nie wziął udziału w pierwszej konkurencji, bo spóźnił się na samolot do Gwatemali. Utknął na Kostaryce. Nie sam – z Patrycją Markowską, która również bierze udział w „Ameryka Express”. Przypadek? Być może. Ale nie zapominajmy, że tych dwoje było kiedyś parą…

Paweł Deląg i Patrycja Markowska poznali się w 2002 roku...

Podczas jednego z koncertów w klubie Stodoła:

To było dawno, dawno temu. Byłam jeszcze na studiach i kolana mi się ugięły, bo Paweł był taaaki piękny – opowiada „Fleszowi” Markowska. Ich związek nie trwał długo, zaledwie kilka miesięcy. - To nie miało szansy przetrwać, bo jesteśmy zupełnie inni. Ale do dziś bardzo się lubimy - mówi wokalistka.

Inne kobiety Pawła Deląga

I to było widać podczas niezaplanowanej „randki” na Kostaryce, gdy oboje wspominali dawne czasy i miłości aktora. Faktycznie, lista znanych kobiet, z którymi widywano Deląga jest imponująca. Są na niej m.in. Maria Seweryn, Katarzyna Skrzynecka, Bogna Sworowska, Violetta Kołakowska, Agnieszka Sienkiewicz. Paweł, okrzyknięty amantem polskiego kina, nie czuje się jednak łamaczem serc.


„Wiele z tych »partnerek« nigdy nimi nie było. Jest mi miło, że taka piękna, wspaniała galeria kobiet jest mi przypisana, ale (...) nie jest aż tak dobrze, jak chciałyby tabloidy”, mówił w „Kulisach sławy” w TVN.

Dziesięć lat temu wydawało się, że po latach zawirowań miłosnych w końcu znalazł szczęście. Z Emmą Kiworkową, doktor medycyny i właścicielką sieci klinik dentystycznych oficjalnie pokazał się dopiero w 2013 roku. Ogłosili nawet, że planują ślub, ale kilka miesięcy później zdecydowali o rozstaniu. Po siedmiu latach bycia razem! Co się stało? Deląg grał wtedy dużo w Rosji i w zasadzie żył na walizkach. Potem aktor znowu zaczął szukać miłości. Spotykał się z Małgorzatą Foremniak i Dominiką Kulczyk. Teraz od roku jest widywany z kobietą, której jeszcze oficjalnie nie przedstawił.

Grażyna Wolszczak i Paweł Deląg
Instagram

Basia Kurdej-Szatan na okładce "Flesza"! Kiedy skończy się ten koszmar?

 

Więcej na temat Paweł Deląg
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17