Paulla przyznała się do operacji plastycznych
ONS

Paulla kiedyś tak nie wyglądała. Piosenkarka przyznała się do poprawiania urody

Paulla przyznała się do operacji plastycznych
ONS

Nie jest tajemnicą, że wiele gwiazd korzysta z usług medycyny estetycznej. Jednak prawie żadna z nich się do tego nie przyznaje, bo uważa, że to wstyd. Jednym z celebrytów, który korzystał z tego typu usług jest Nergal, który wygadał się w programie Agnieszki Szulim. Zobacz: Nergal przyznał się do operacji plastycznych. Nie skończyło się to dobrze

Wiele razy komentowano również wygląd Pauli Ignasiak, która początkowo nie przyznawała się do tego, że robiła cokolwiek, aby poprawić swój wygląd. Nie dało się jednak ukryć, że przeszła sporą zmianę i że wygląda zupełnie inaczej niż kiedyś. W końcu piosenkarka, która zniknęła ze sceny muzycznej na jakiś czas wyznała w rozmowie z WideoPortalem, jaki ma sposób na bycie piękną. Co ciekawe znalazła się tam również medycyna estetyczna:

Dbam o siebie, zdrowo się odżywiam, regularnie ćwiczę w domu, do tego zabiegi na twarz u kosmetyczki i medycyna estetyczna, bo każda dziewczyna z tego korzysta, tylko nie wszystkie się przyznają. Poza tym mam dobry okres w życiu, szczególnie zawodowo. 


Widzicie różnice?

Zobacz: Natalia Siwiec zaskoczyła: Mówię NIE dla operacji plastycznych
 
Paulla pokazała swoje tatuaże:

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00