Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Paulla o operacjach plastycznych
ONS
Newsy

Paulla opowiedziała szczerze o swoim wyglądzie sprzed kilku lat: Tak bazarowo troszeczkę

Artystka szczerze o swoich wpadkach

Niedawno Paulla rozstała się na dobre ze swoim mężem, a synkiem zajmuje się sama. Wokalistka rzadko go pokazuje, ale ostatnio zrobiła wyjątek. Adaś rośnie jak na drożdżach i staje się coraz bardziej podobny do sławnej mamy. Zobacz: Synek Paulli rośnie jak na drożdżach. Dawno go nie pokazywała

Tymczasem w mediach wiele emocji wzbudza wizerunek artystki. Internauci wciąż próbują się doliczyć ilu operacjom plastycznym Paulla się poddała, bo wygląda zupełnie inaczej niż kiedyś. Wokalistka jest niezwykle cierpliwa i nie reaguje na złośliwe komentarze. Teraz pojawi się w najbliższym odcinku "Kliniki Urody", gdzie opowie o zmianach w swoim wyglądzie. Na wizji zdobyła się na szczere wyznanie:

Ja wyznaję zasadę: moja pupa moja sprawa, moja twarz moja sprawa, więc jak się komuś nie podoba nie musi patrzeć. Zmieniłam się, ale wszyscy się zmieniają przede wszystkim osoby, które pracują w show-biznesie. Nosiłam długie, czarne włosy, które były doczepiane, a ponieważ ja mam szczupłą twarz powodowały one, że ta buzia była potwornie chuda. Szczurkowatą buźkę miałam. Makijaż też mocny nosiłam: brwi umalowane i perłowe cienie, których dzisiaj nie używam. Tak bazarowo troszeczkę. 

Teraz jest lepiej?

Zobacz: Paulla i DJ Adamus parą?
 
 

Paulla i DJ Adamus na planie klipu:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Dj Adamus miał wypadek
ONS
Newsy
Dj Adamus uległ wypadkowi drogowemu. O zajściu poinformowała telewizja
Jaki jest stan zdrowia muzyka?

Dj Adamus zasiada w jury programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie ocenia metamorfozy uczestników. Ma z tego niezłą frajdę, ale niektórzy uczestnicy nie będą mieli tak łatwo. Muzyka zdradził, kto będzie miał najgorzej. Zobacz:  Dj Adamus ocenia uczestników TTBZ. Jednego zna 15 lat: Ma przechlapane Niestety wczoraj Adamus uległ wypadkowi drogowemu, który miał miejsce przy Ministerstwie Obrony Narodowej w Warszawie. J ak poinformowała telewizja TVN Warszawa ranny kierowca został przewieziony od razu do szpitala. Fani zaczęli się niepokoić o zdrowie i życie swojego idola, ale na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Muzyk napisał na swoim profilu na Facebooku: Ciężki… Dzień… Tyle w temacie… Ale żyję…:)   Teraz już wszyscy są uspokojeni i czekają na kolejne odcinki TTBZ. Zobacz:  Paulla i DJ Adamus parą?       Dj Adamus i Paulla na planie teledysku:    

Romans Paulli i DJ-a Adamusa
ONS
Newsy
Romans Paulli i Dj Adamusa kwitnie. Zdjęcia zza kulis sylwestrowego koncertu mówią wszystko
Para pokazuje coraz odważniejsze fotografie

Romans Paulli i Dj Adamusa mówi się od dawna. Para najpierw długo milczała na ten temat, a później stanowczo zaprzeczyli, że może ich łączyć coś poza pracą i przyjaźnią. Podczas Sylwestra w Gdyni para wystąpiła razem na scenie, a wokalistka zdobyła się na szczere wyznanie. Zobacz: Paulla i Dj Adamus wystąpili razem na Sylwestrze. Padła poważna deklaracja Para jednak nieustannie daje powody do tego, aby sądzić, że łączy ich coś poważnego. Fotoreporterzy przyłapują ich na spacerach i w czułych objęciach, a wspólnie świętowanie podczas sylwestrowej nocy zbliżyło ich jeszcze bardziej. Artyści pochwalili się zdjęciami z garderoby, które na pewno nie uciszą plotek o ich romansie. Adamus i Paulla dobrze się razem bawią i pozują przed obiektywem aparatu przytuleni. Podobno w ostatni dzień minionego roku nie odstępowali siebie na krok i mocno wspierali się podczas występów. Jaka jest prawda? Zobacz: Kuba wyśmiał romans Paulli i Dj Adamusa. Muzyk odpowiedział: Nawet on daje się manipulować     Paulla i Dj Adamus przyłapani na czułościach:  

Związek Dj Adamusa i Paulli
ONS
Newsy
Tabloid doniósł o romansie Paulli i Dj Adamusa. Ile w tym prawdy?
Nowa para w show-biznesie?

Paulla i Dj Adamus poznali się na planie pierwszej edycji hitowego programu " Twoja Twarz Brzmi Znajomo ". Solistka była jedną z uczestniczek, a muzyka oceniającym jej występy. Występ w show był dla Paulli szansą na wielki powrót na scenę. Przypomnijmy: Paulla nagrywa ze światowej sławy artystą. Pokazała zdjęcia ze studia Tuż po zakończeniu show kontakt Paulli z Dj Adamusem wcale się nie urwał. Dziś w tabloidzie "Twoje Imperium" ukazały się sensacyjne zdjęcia ze spotkania artystów, którzy wcale nie zachowują się jak tylko znajomi. Na ulicy, gdzie przyłapali ich paparazzi nie brakowało czułości, przytulania oraz pocałunków. Postanowiliśmy więc sprawdzić u źródła, czy za takim obrazkiem rzeczywiście kryje się uczucie . Menadżerka zarówno Adama oraz Paulli nie potwierdza, ani nie zaprzecza doniesieniom: Paulla i Dj Adamus poznali się na planie Twoja Twarz Brzmi Znajomi i bardzo polubili. Jest to na pewno bardzo fajna przyjaźń i porozumienie. Planujemy również  ich pracę przy muzycznych projektach o których niedługo będzie głośno, a więc na pewno będą mieli dużo okazji, żeby być razem ze sobą . Co jednak z tego wyniknie - nie wie nikt - mówi nam Monika Botagowska Zapytaliśmy również Dj Adamusa o całą sprawę. Juror "TTBZ" nie chce jednak komentować spraw prywatnych. Udana byłaby z nich para? Zobacz: Adamus wyśmiewa nowy fach Musiała. Nie obyło się bez wulgaryzmów Finał programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo":

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner