ONS

Paulla Ignasiak od kilku tygodni pojawia się w mediach, gdzie opowiada o swojej chorobie. W jednym z wywiadów piosenkarka opowiedziała swoją dramatyczną historię, z której dowiedzieliśmy się, że wykryto u niej guzki na jelitach. Ignasiak stwierdziła wówczas, że do publicznych zwierzeń namówił ją lekarz. Otwarte mówienie o chorobie miało pomóc innym kobietom w przełamaniu wstydu.

Niestety, już wtedy pojawiły się osoby, które wątpiły w prawdziwość przedstawianych przez Paullę informacji. Partner Ani Wyszkoni wyznał wówczas, że "...ta akcja służy przypomnieniu artystki, o której od dawna było cicho".
"Twoje Imperium" dotarło właśnie do kolejnych świadków, którzy zarzucają artystce kłamstwo. Tygodnik zamieścił wypowiedź byłej opiekunki synka Ignasiak.

- Podczas mojego kilkutygodniowego zamieszkiwania i pracy w domu pani Paulli na warszawskim Ursynowie ona nie uskarżała się na żadne dolegliwości. Gdyby była po zabiegu chirurgicznym, dałoby się to zauważyć w jej zachowaniu, a przy jej łóżku czuwałby mąż. Ale pana Rafała Wojtysiaka nigdy nie widziałam w tym domu. Zastanawiam się, czy oni w ogóle są małżeństwem. Raz pani Paula mówiła, że rocznicę ślubu mają w marcu, raz, że w maju...- dziwi się kobieta, która zaznacza, że do tej pory nie dostała należnych jej pieniędzy za opiekę nad dzieckiem Ignasiak.

Tygodnik przedstawił również wypowiedź "cenionego menedżera gwiazd", który nie chciał wyjawić swojego nazwiska. "Kreuje się na osobę ciężko chorą i nielubianą przez media. Ile w tym prawdy? Wie tylko ona... i powoli gubi się w zeznaniach. Przed laty dramatyzowała w brukowcach z powodu cukrzycy, kilka tygodni temu poleciała do mediów z sensacją, że walczy z jakimś nie zdiagnozowanym od półtora roku z nowotworem , a teraz by wzbudzić współczucie, opowiada publicznie o jakichś guzkach, które ma w jelitach".

Co o tym sądzicie?

kb

 

Więcej na temat Paulla