Paulina zaatakowała Łukasza i obraziła Agatę?
"Nie pokazali wszystkiego"
1/5
Paulina zaatakowała Łukasza i obraziła Agatę?

 

Finałowy odcinek piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" przyniósł wiele zwrotów akcji i emocji, zwłaszcza za sprawą spotkania Pauliny z Łukaszem. Przypomnijmy - rolnik, choć dawał nadzieje kobiecie, ostatecznie zerwał z nią i wybrał Agatę, z którą dziś tworzy szczęśliwy związek. Paulina w finałowym show nie szczędziła mu ostrych słów. Już po emisji widzowie podzielili się w swoich ocenach - jedni murem stoją za uczestniczką, inni uważają, że przesadza - za mocno przeżywa odrzucenie rolnika i niepotrzebnie atakuje Agatę...

Co ciekawe, tuż przed emisją ostatniego odcinka, a także kilka godzin po, na jej Instagramie trwała gorąca dyskusja na temat jej zachowania. Paulina niektórym mocno odpowiadała! Zobaczcie sami.

Zobacz: "Rolnik szuka żony": Paulina przesadziła? Zaatakowała też Agatę! Widzowie są oburzeni!

2/5
Paulina  - wpis przed finałowym odcinkiem

 

Paulina tuż przed emisją finałowego odcinka "Rolnik szuka żony" dodała obszerny post, w którym dziękowała za słowa uznania i... hejt!

Dziękuję jeszcze raz za wsparcie i trzymane kciuki, za setki (a może i tysiące) miłych słów i wiadomości :) Także hejterom dziękuje, szczególnie tym z fikcyjnych kont, którzy nie mają odwagi pokazać twarzy. mam jedną zasadę - nie znasz mnie, nie oceniaj mnie!!! Była to dla mnie przygoda, ale też pewnego rodzaju lekcja. Bo wszystko co nas w życiu spotyka jest nagrodą albo lekcją, która ma na celu wzmocnić nas. Zobaczyłam jak wygląda życie na gospodarstwie. Zobaczyłam też jak wygląda życie po drugiej stronie kamery, ekranu tv. Wszystko to na szczęście jest już przeszłością, wspomnieniem... Ja żyję dniem dzisiejszym i czekam co przyniesie jutro - napisała. 

Pod tym zdjęciem rozpętała się burza!

3/5
Paulina zaatakowała Łukasza i obraziła Agatę?

 

Wielu widzów było zniesmaczonych tym, jak się zachowywała na antenie. Uważają, że niepotrzebnie atakowała i Łukasza, i Agatę, co wskazuje na to, że nie umie pogodzić się z tym, że rolnik jej nie wybrał:

Skoro przejrzałaś na oczy jaki to wiesniak to dlaczego dalej tak się ekscytowalas cała ta akcją z nim? Trochę żenujące wystąpeienie niestety, myślałam, że po czasie mu pocisniesz ale z uśmiechem na twarzy i ciesząc się, że tak to się skończyło, bo co dalej wolałabyś żeby Cię wybrał? Pociski w stronę Agaty też słabe...  - napisała jedna z internautek. (pis. oryginalna)

Paulina zdecydowała się odpowiedzieć:

A skąd wiesz, że nie mówiłam z uśmiechem że jestem szczęśliwa? Wczorajszy odcinek pokazał tylko kilka fragmentów nagranych, pokazali co chcieli pokazać, dużo zostało wycięte.. - tłumaczyła Paulina już po emisji finału. 

Ale to nie wszystko! 

 

Paulina komentarze  2

Paulina komentarze 4

4/5
Paulina Rykała z "Rolnik szuka żony"

 

Paulina jednej z internautek odpisała, że w ogóle nie chciała pojawiać się w finale show, ale tego wymagał regulamin:

Jestem szczęśliwa w moim życiu prywatnym... A na finał nie chciałam jechać, ale musiałam, regulamin zobowiązuje, Szkoda że nie pokazali wszystkiego... Ale dla mnie i tak to już przeszłość, a opinia ludzi na ten temat nie interesuje mnie 

Paulina komentarze 3

5/5
Rolnik szuka żony: Paulina dziękuje za wsparcie

 

Jeden z internautów zapytał, co zobaczyła w Łukaszu. Paulina odpowiedziała:

Jego wizytówka była bardzo przekonująca, jak się później okazało daleko odbiegająca od rzeczywistości  - ucięła szybko.

Zaskoczeni?

 

Zobacz: Jak uleczyć złamane serce? 6 porad 

Więcej na temat Rolnik szuka żony