Paulina Sykut ochrzciła córkę? Paulina Sykut ochrzciła córkę? Paulina Sykut w pomarańczowej sukience z wyprzedaży Paulina Sykut Paulina Sykut
Paulina Sykut ochrzciła córkę?
Instagram
Mała Róża jak prawdziwa księżniczka!
1/5
Paulina Sykut ochrzciła córkę?
Instagram

Paulina Sykut ochrzciła córkę? Zdjęcie, które wstawiła na swój Instagram, na to wskazuje. Piękna gwiazda opublikowała fotkę z małą Różą i mężem Piotrem, które podpisała:

Dziękuję, że Was mam - pisze Sykut.

Naszą uwagę zwróciły stylizacje całej rodziny! Mała Róża ma na głowie piękną białą opaskę, która często wybierana jest właśnie na tą uroczystość. Ale to nie wszystko:)

Zobacz: Czy Róża Jeżyna poznała już Klarę Lewandowską?:) Paulina Sykut zdradza!

Paulina Sykut ochrzciła córkę?

Jakiś czas temu "Dobry Tydzień" podał, że chrzest jej córki odbędzie się na początku lata w rodzinnych Puławach. Gwiazda szykowała tą uroczystość w przerwie od pracy:

Chcieliśmy wykorzystać przerwę między zakończeniem "Tańca z gwiazdami" a Polsat SuperHit Festiwalem. Mamy już rezerwację. Teraz mogę na spokojnie zająć się przygotowaniami, m.in. kompletowaniem stroju dla mojej córeczki, rozesłaniem zaproszeń i wybraniem menu - mówiła jakiś czas temu we "Fleszu". 

Czy ten dzień właśnie nadszedł? Zobaczcie rodzinne zdjęcie Sykut na kolejnej stronie! 

Zobacz: Każdy chciałby wyglądać jak Paulina Sykut, ale nie każdy wytrzymałby... jej dietę!

2/5
Paulina Sykut ochrzciła córkę?
Instagram

Czy Paulina Sykut ochrzciła córkę? Zobaczcie tylko, jak ubrana jest mała Róża. Rodzice - Paulina i Piotr - również prezentują się niezwykle elegancko i stylowo. Ponadto - dziś niedziela, a więc dzień, w którym najczęściej odbywają się chrzty ;) 

3/5
Paulina Sykut w pomarańczowej sukience z wyprzedaży

Gwiazda nie chciała ochrzcić córki, kiedy była jeszcze maleństwem. Nie chciała dostarczać jej nadmiaru bodźców:

Bacznie obserwujemy Różę, jak reaguje na otoczenie, ludzi. Nie chcemy dostarczać jej nadmiaru bodźców. Chrzciny powinny być dla niej radością - mówiła gwiazda. 

4/5
Paulina Sykut
Instagram/Paulina Sykut

Paulina Sykut urodziła córkę w grudniu 201 roku. Mała Róża ma więc 8 miesięcy! 

5/5
Paulina Sykut
Instagram/Paulina Sykut
Więcej na temat Paulina Sykut