Damski plebiscyt stylowy
Instagram

Zaczynamy kolejny plebiscyt z cyklu najlepsza stylizacja "Fleszstyle" miesiąca. W październiku ogromną przewagą głosów wygrała Sylwia Madeńska, która od niedawna zaskakuje na swoim Instagramie świetnymi stylizacjami. Widać, że zabawa modą doskonale jej wychodzi! Tym razem o tytuł najlepiej ubranej gwiazdy powalczą cztery osobowości medialne, które swoim stylem zachwycają tysiące kobiet. Mowa o Paulinie Sykut-Jeżynie, Katarzynie Cichopek, Sonii Szklanowskiej z "Hotelu Paradise" i Annie Bardowskiej z "Rolnik szuka żony". 

Każda z gwiazd prezentuje inny styl, ale wszystkie stawiają na kobiece zestawy i od czasu do czasu tworzą zaskakujące stylizacje z ubraniami z sieciówek, co doceniają ich obserwatorki na Instagramie. 

Zobaczcie wszystkie propozycje zanim zagłosujecie! Decyzja jest w Waszych rękach!

Paulina Sykut-Jeżyna
Paulina Sykut-Jeżyna
Zagłosuj
Instagram

Paulina Sykut-Jeżyna to jedna z gwiazd, która zawsze wyglądają doskonale, a jej styl inspiruje tysiące kobiet. Gwiazda Polsatu kocha sukienki, w których wygląda ultra kobieco. W sezonie jesiennym prezenterka najczęściej zakłada do nich płaszcze, a nas urzekł look w beżowym kolorze. Długi model z paskiem idealnie sprawdza się założony na spódnicę czy sukienkę, a w połączeniu z wełnianym kapeluszem wygląda obłędnie. 

Sonia Szklanowska z "Hotel Paradise"
Sonia Szklanowska Hotel Paradise
Zagłosuj
Instagram

Sonia Szklanowska ogromną popularność w mediach zdobyła za sprawą udziału w "Hotel Paradise". W drugiej edycji reality-show mogliśmy zobaczyć ją w finale programu. A jak prywatnie wygląda Sonia? To możemy zobaczyć na jej Instagramie. Okazuje się, że Sonia interesuje się modą i z bieżących trendów wybiera te elementy, które podkreślają atuty jej figury. Naszą uwagę przyciągnął zestaw z beżowym golfem, woskowanymi spodniami i długim płaszczem. Świetny look na jesień. Zgadzacie się z nami?

Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek
Zagłosuj
Instagram

Katarzyna Cichopek po raz kolejny udowadnia, że w kobiece sukienki i długie kozaki to idealne połączenie na jesień. Tym razem aktorka zestawiła modne kowbojki w czarnym kolorze z sukienką w groszki. Katarzyna Cichopek nie raz udowadnia, że uwielbia modę i doskonale wychodzi jej zabawa pozornie niepasującymi do siebie wzorami czy fakturami. Kowbojki i groszki? Czemu nie! W wydaniu gwiazdy "M jak miłość" ten look wygląda doskonale. Prawda?

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony"
Anna Bardowska Rolnik szuka żony
Zagłosuj
Instagram

Anna Bardowska w mediach społecznościowych zasłynęła dzięki udziałowi w programie "Rolnik szuka żony", w którym znalazła miłość. Teraz okazuje się, że kobieta śledzi też bieżące trendy i zaskakuje świetnymi stylizacjami. W ostatnim czasie rolniczka pokochała kurtki koszulowe, a zestawy, które z nimi tworzy zasługują na uwagę. Czarno-biały look, który niedawno zaprezentowała na Instagramie to ponadczasowe połączenie, które zawsze się sprawdza. Sądzicie, że ta stylizacja zasłużyła na wygraną w plebiscycie? Jeśli tak - głosujcie!

Wyniki plebiscytu:
Paulina Sykut-Jeżyna...
Sonia Szklanowska z "Hotel Paradise"...
Katarzyna Cichopek...
Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony"...