Inauguracja Lata to wyjątkowe wydarzenie organizowane przez Raffaello, które już od siedmiu lat przyciąga tłumy gwiazd. I tym razem było podobnie! Tegoroczna edycja odbyła się 27 czerwca w Pałacu Królewskim w Wilanowie, a jej tematem przewodnim była malina. Dlaczego? Ponieważ najnowsza limitowana edycja pralinek Raffaello jest właśnie o smaku malinowym! Na imprezie pojawiły się największe polskie gwiazdy: Małgorzata Rozenek - Majdan i Radosław Majdan, Borys Szyc z Justyną Nagłowską, Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein – Kraśko. Jednak nasz wzrok najbardziej przykuły dwie piękne pogodynki -  Agnieszka Cegielska i Paulina Sykut – Jeżyna!
 

Obie gwiazdy postawiły na wieczorowe suknie, ale każda w zupełnie innym stylu. Agnieszka Cegielska wraz z Olivierem Janiakiem prowadziła tegoroczną Inauguracje Lata, dlatego jej kreacja nawiązywała do motywu przewodniego wydarzenia, czyli maliny! Gwiazda od wielu lat jest ambasadorką marki Bohoboco, więc nie powinien dziwić fakt, że i tym razem duet zdolnych projektantów stworzył dla niej malinową, minimalistyczną kreację z asymetrycznym rękawem. Słodki róż sukienki został przełamany czerwoną kopertówką oraz szminką w tym samym kolorze. Gwiazda uzupełniła jeszcze swoją stylizacje o srebrne sandałki na obcasie i biżuterię Selfie Jewellery. Efekt? Kobieco, elegancko, ale na pewno nie nudno! 


Paulina Sykut – Jeżyna wyraźnie zainspirowała się kokosową pralinką Raffaello :) Gwiazda postawiła na beżową, długą suknie od polskiej marki Just Paul. Jej tren z delikatnymi piórkami i połyskującymi cekinami przypominał nam kokosowe wiórki! Paulina należy do jednej z najlepiej ubranych Polek, dlatego nigdy nie zapomina o stylowych dodatkach. Do swojej kreacji dobrała modne, duże kolczyki kółka od Mokobelle oraz kopertówkę Fiona Kotur w kolorze pudrowego różu. Musimy przyznać, że gwiazda wyglądała subtelnie i dziewczęco, jak prawdziwa księżniczka! 

A Wam, która stylizacja gwiazdy bardziej się spodobała? Malinowa Agnieszka Cegielska, czy kokosowa Paulina Sykut - Jeżyna? Koniecznie zagłosujcie! 

 

 

Artykuł powstał z udziałem marki Raffaello